Prosinec 2010

.a

22. prosince 2010 v 16:38
.a

WEB

10. prosince 2010 v 9:50 | Weni
Fan Lovato
Ahoj! :) Jsem nemocná. Zase :( Včera jsem se rozhodla, že už nechci blog. Teda chci, ale né už nový blog. Zůstanu pouze na a-b a nový si zakládat nebudu. Rozhodla jsem se pro web. Založila jsem si ho včera a LenalQa mi poradila s cutenews a taky kde kódovat. Ems zase stránku na kódy. Takže moc děkuju :) Zatím tam jenom tak zkouším, ale něco jsem už nakódovala, ale moc tomu zatím nerozumím. Snad se někdo najde, kdo mi pomůže, teda Ems mi snad pomůže o svátcích a LenalQa mi bude snad taky radit z toho co umí :) Všechno snad, protože nevím jestli budou mít čas...hned jak bude web v provozu dám sem adresu :) Weni

PS: Ems (Hanýsek) mi moc pomohla (moc děkuju :) a myslím, že to snad nějak půjde, ale některé věci jsou moc složité až tomu skoro vůbec nechápu. Vracet se mi nechce, ale třeba si někdy v budoucnu za 5-7 let udělám web o Demi :) Nevím...jo a dokonce jsem snad slyšela, že Demi opustí léčebnu, ale možná je to pouhý drb, to by mi bylo líto :( Takže za týden zase napíšu nebo možná dřív...uvidím, jak co budu stíhat. Weni :)Blair:Taky konec

8. prosince 2010 v 19:31 | Blair
FanLovato
Takže zdravím všechny.Předchozí článek už jste jistě četli.A toto je něco jako pokračování.Takže já zde taky končím.S Weni jsme se dohodly prostě můj důvod je takovýhle:
Tento blog prostě založila Weni vždycky byl a bude její a to co tady vybudovala najednou nemůže přistát na klíně někomu jinému protože ten před tím si s tím dal práci a rozhodně prostě to tu nechci nic měnit nic s tím nechci dělat zůstane to tu takové jaké to tu je :).Takže já odsud taky odcházím.Moc děkuju Weni že jsem tu sní mohla být protože to tu bylo opravdu skvělé.I když jsem toho moc nepřidala s tebou sjem se ještě víc sblížila a to tě u mě dělá prostě skvělou a nejlepší kamarádkou :):).Jinak nový blog mít budu.Ale adresu sem psát nebudu jenom to třeba napíšu affkám ale jako vyloženě sem to psát nebudu.Protože chci začít úplně ale úplně znova.Říkám to pořád ale tohle je opravdu tak jak to bdue na vždy.A nikdo to už nezmění.Takže já se s fanlovato.blog.cz loučím a loučím se i s vámi.Všechny vás moc miluju opravdu jste skvělí sbohem :).

WENI: Pro mě konec

8. prosince 2010 v 7:58 | Weni
DemiLovato

Ahoj! Dlouhou dobu jsem tady nebyla, co? Ano, já vím. Důvod je škola a kamarádky, Mikuláš, no znáte to... Pravdou je, že mám nový blog a ten vám řeknu: amanda-bynes.blog.cz. Je tam se mnou i Niky a i LenalQa. Zatím jsem tam moc nebyla a mrzí mě to. Omlouvám se, hlavně holkám. Určitě tam ale budu. A co se týká nového blogu, ten vám neřeknu. Řeknu ho jenom těm lidem, co mám nejradši♥:) Nevím jestli tady zůstane Blair, je to na ní, ale o něco jí poprosím, neměň to tady a jestli chceš, tak ti na tomhle blogu nedovolím být, protože vždy to bylo moje a jestli to smažeš nebo podobně, bude mi to moc chybět a já nebudu mít výčitky, protože to tady bude jiné a mě to nebude připadat moje. Jestli mě někdo bude hledat, tak celebrita není od Disney. A proč zrovna "tuto" celebritu? Když jsem byla ve škole, kluci hrají takovou pitomou hru s tím filmem, kde hraje. Potom mi řekli, že já jsem "ona" a nějakým způsobem se mnou hrají, ale já s nimi né :D No a potom jsem se nějakým způsobem dozvěděla, že já tu celebritu mám strašně ráda a řekla jsem si, že ona bude na novém blogu. Myslím, že ji všichni znáte. No a co se týče tohoto blogu, tak je mi to líto, ale chci něco nového, kde budu s novou přezdívkou, s novou celebritou. Vrátím se někdy? Nevím. Možná za rok, dva, kdo ví?? Já ne. Když jsem dávala konec, myslím, že jsem to vysvětlila a od té doby se mi tady nechce být. Myslela jsem, že když tady bude Blair, bude to jiné, není! Forever Our Weni :)


So........

7. prosince 2010 v 21:11 | Blair
FanLovato
Takže.Přidala jsem jenom jednu novinku ale protože já ještě nemám ty seznamy zahraničních stránek takže jich budu muset hodně nabrat abych se podle toho orientovala a tam kde jsem byla jsem ani nic moc nenašla jenom na jedné stránce nebo na dvou něco bylo ale už nevím co ale přidala jsem People Choice Awards a potom jsem tady na blogu něco dělala.Pro dnešek by to bylo už vše už musím jít připravit si do školy vykoupat se a uklidit abych v deset měla všechno hotový.Tak nashle a zítra tu budu určitě :).

People’s Choice Awards 2011

7. prosince 2010 v 20:22 | Blair
FanLovato
Demi byla nominovaná na People's Choice Awards 2011.
Můžete pro ni hlasovat v těchto kategoriích:

Favorite TV Guest Star
Favorite TV Movie-Pro film Camp Rock 2:The Final Jam

Vážně se moc omlouvám

7. prosince 2010 v 20:07 | Blair
FanLovato
Ahoj tak jsem tu.Chci se znovu moc omluvit že tu nic nepřidávám a to tu jsem.Ale nevím jestli jako můžu tedy jako vím že můžu ale Weni tu ted není nevím proč asi kvůli škole mno a já ještě neumím žádné tý obrázky k těm appearances,photoshoots atd. ale je fakt že jsem to mohla udělat i bez toho a potom to časem doplnit.Vím že to tu asi hodně zanedbávám takže se vám omlouvám a i tobě Weni.Ted půjdu něco přidat když něco najdu takže asi jo protože jsme tady dlouho nic nepřidali.Chci vám jenom říct že vám ale ted taky neslibuju že tu budu pořád ted jsem tu nebyla vůbec ale už tu budu ale né tolik protože si chci založit ještě jeden blog.Doufám že mi to s ním výjde i když o té celebritě má snad blog každý teda každý spíš jich je hodně mno ale tak co mě se ta celebrita líbí a mám jí moc ráda :).Tak já jdu něco přidat :).

Hellcats

2. prosince 2010 v 16:34 | Blair
Fan Lovato
Ahoj tak jsem tu.Řeknu vám děsně mě bolí ruka.Včera jsem totiž byla na 11 leté prohlídce a potom mi i pýchli iňekci proti obrně a strašně mě prostě bolí ruka když jí napnu :(.Takže kvůli tomu jsem dneska ani nešla na trenink.Ale mno nevím jestli jsem ráda nebo ne je mi to celkem jedno protože stejně zejtra nás bdue zkoušet z vlastivědy kterou se potřebuju naučit a učit se to večer fakt nechci takže ted se půjdu všechno naučit co potřebuju a večer tu ale stejně nebudu.Mamka ted není doma a já mám zaracha na pc.Jako můžu na něm bejt když není doma ale jakmile příjde musím pc vypnout protože mám zákaz takže tu večer nejsem.Ale tak co stejně sice tady večer je hodně lidí ale zase budu číst časopisy popřípadě něco dělat mno prostě nwm ale nějak se zabavím.Jinak chci se vám omluvit za moji nepřítomnost.Když jsem byla včera na pc nebo i dneska nic jsem nepřidala a ted taky asi nic nepřidám bohužel.Moc se ti omlouvám Weni a i když jsem na icq prostě dělám třeba úkoly nebo se učím a nebo koukám na Hellcats.Chci těch 9 dílů dokoukat a navíc prostě se musíme ještě s Weni na něčem domluvit jako co jako ze starých věcí mám přidávat.Prominte ale prostě je to ted takhle :(.Neberte to tak že zanedbávám blog to ne ale prostě chtěla bych to dokoukat protože je to skvělej seriál.Vážně se omlouvám a Weni tobě taky ale prostě prostě už to tady píšu po sto padesátý takže pokud tento článek čtete tak víte proč prostě tu nejsem.Moc se tedy omlouvám a zítra bych tu snad měla být ale jdeme na koulovačku po škole a pak musím na trenink a nwm jesti mě mamka na pc pustí jako zítra ale doufám že ano a pokud ne tak se tady asi ukážu nwm kdy protože v sobotu jedu na závody :).