Duben 2011

Žebříček: Hollywood Records - Nejvíce prodaných alb

30. dubna 2011 v 16:04 | Weni
Objevil se žebříček s nejvíce prodanými albami (Hollywood Records). Demi se umístila na nádherném pátém místě. Moc a moc gratuluju! :)

1. Hilary Duff - 8 300 000
2. Jonas Brothers - 4 414 000
3. Miley Cyrus - 3 333 000
4. Selena Gomez - 1 354 000
5. Demi Lovato - 968 000
6. Vanessa Hudgens - 719 000
7. Ashley Tisdale - 566 000

Rozhovor o svatbě Tiffany a svatebních šatech s BOP a Tiger Beat.

30. dubna 2011 v 10:26 | Weni
BOP a Tiger Beat se ptají Demi na otázky o svatbě Tiffany. Ptají se na šaty na svatbě a taky Demi sama potvrdila, že půjde :)

BOP a Tiger Beat: Viděl jsem, že jsi šla s Tiffany koupit svatební šaty? Byla to zábava?
Demi: BVylo to opravdu zábavné.

BOP a Tiger Beat: Bylo to neskutečné?
Demi: Velmi neskutečné, byla to velká chvíle štěstí.

BOP a Tiger Beat: Vyzkoušela sis mnoho šatů?
Demi: Snažila jsem se. Zkoušela jsem si šaty na družičky. Budu družička. Je to poprvé co budu družička, skutečně.

BOP a Tiger Beat: Byly to krásné šaty na družičky?
Demi: Jsou sexy! Ano Tiffany chce, aby všechny její družičky vypadaly sexy. Hodně družiček si schovávvají tváře, aby byla nejlépe vidět nevěsta. Ale ona je si stojí za tím, že." Ne já mám kamarády a chci jim taky ukázat, že jsem sexy. " Takže na sovbě budu mít mini šaty.

BOP a Tiger Beat: Jakou mají barvu?
Demi: Všechny šaty budou fialové, tmavě fialové.

BOP a Tiger Beat: Schvaluješ snoubence?
Demi: Znám ho a je velmi sladký. A velmi loajální člověk a taky pohostivý.

April 28, 2011 - Arrives into LAX Airport

29. dubna 2011 v 20:20 | Weni |  Candids 2011 02

Demi se včera vracela z Chicaga a paparazzi ji vyfotili na letišti LAX v Los Angeles. Jde vidět, že se už vyšla jarně. Měla krásný a sladěný outfit. Šla i s nevlastním taťkou Eddim a v ruce nesla tašku pekárny. Asi dostala hlad, tak se stavila v pekárně :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Článek z časopisu People

29. dubna 2011 v 14:34 | Weni


Přeložila jsem vám ten článek z časopisu People. Je to o léčebném centru, kde byla Demi na tři měsíce. Jsou tam věci, které jsem něvěděla. Vážně Demi je skvělá, že o tom dokáže mluvit. Moc ji obdivuji.

Když Disney Channel hvězda, Demi Lovato 30.října dojela do Timebrline Knolls, léčebného centra blízko od chicaga nevěděla co očekávat. Po rozloučení s její matkou Diannou a nevlastním otecem Eddie De La Garza " Šla jsem dovnitř a okamžitě jsem uviděla 15dívek, " říká Lovato. "Říkaly mi ahoj a viděl jsem jak si některé z nich šeptají a okamžitě jsem se cítila nepříjemně. Ale o týden později jsme se měli všichni rádi. Říkali, že je jim jedno kdo jsem. Myslíme si, že je tak statečná, že jste sem přišla. "Teď Lovato, 18, má odvahu na zcela novou úroveň: V in-hloubkovém interview po jejím intenzivním, tří měsíčním ofin-pacient léčbu v centru - které se specializuje na pomoc ženám s poruchami s jídlem a poruchy nálady-zpěvačka-herečka otevřeně hovoří o jejím dlouholetým bojem s anorexií a bulimií. " Moje poruchy příjmu potravy zničili můj život", říká, když se kroutí na gauči v penzionu, který je za LA - sdílí svůj dům s rodiči a se svými sestrami Dallas Lovato, 23 a hbězdou Zoufalých manželek Madison De La Garza, 9. (Lovato je odcizená od jejího biologického otece.) "Myslel jsem, že ji kontroluji, ale nemohl jsem," říká Lovato, který také hledal pomoc pro řezání ruky. "Skončil jsem v léčbě v nejvíc předčasný okamžik v mém životě."

Videos from fans

29. dubna 2011 v 12:47 | Weni
Našla jsem dvě krásé videa od fanoušků. Vážně úžasné! :) Strašně se mi líbí to první. Je to udělané do hudby a jsou tam vybrané nádherné fotky a krásné scénky. Je to vlastně udělané nejspíš v období, jak Demi neměla Twitter a jak strašně fanouškovi nebo fanynce chybí. Druhé je o tom, že je Demi úžasná, silná, inspirující, prosstě úžasná osoba :) Určitě se podívejte.


Personal Photos 023

28. dubna 2011 v 16:43 | Weni |  Personal Photos 02
Demi přidala na svůj Twitter novou fotku. Upřímně bych ji tam asi nepoznala. Vypadá trošku jinak, když jí nejde vidět polovina obličeje a k tomu má ještě brýle. Napsala k tomu: Ještě v posteli .. :P Jsem líná dokud můj den neostartuje a začíná v 5 ... 4 ... 3 ... 2 ... 1 .....

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Den se Sonny (26.4.2011)

28. dubna 2011 v 13:40 | Weni
Zhruba za dva měsíce tento blog bude mít už jeden rok! :) A aby jsme si udělali menší oslavu, bude tady probíhat "Den se Sonny". Budou tady soutěže, videa, zajímavé fotky a všechno ohledně Sonny ve velkém světě. Říkala jsem si co vymyslím na oslavu, neměla jsem nápady, chtěla jsem něco originálního, tak tady bude oslava na téma "Sonny". :) Doufám, že se vám to bude líbit. Za měsíc se ozvu trochu konkrétněji...no a potom až v pátek 24.6. s přesným rozvrhem :) Weni

Demi jde Tiffany za družičku!

28. dubna 2011 v 9:58 | Weni
Tiffany Thornton and Demi Lovato | Photo Credits: Randy Holmes/ABC

Tiffany Thornton hrála společně s Demi v seriálu Sonny With a Chance jako Tawny Hartová a měla by mít svatbu. Tiffany řekla v jednom rozhovoru, že Demi je jedna z nejbližších přátel a proto je pozvána jako družička. Ale Tiffany o tom už mluvila minulý rok v říjnu, tak teda nevím, kdy by svatba měla být.

Demi je jedna z mých družiček! Ona je jako má sestra. Řekla Tiffany.


Sketchy Beginnings (1x1) - Stills

27. dubna 2011 v 18:35 | Weni
Nahrála jsem konečně stills. Tenhle díl mám strašně rádá a už jenom kvůli tomu, že je úplně první. Demi je tady taková ještě strašně milá, malá a úžasná :) Stills jsou vtrochu pomíchané, ale to snad nevadí. Užijte si 23 HQ fotek z prvního dílů Sonny With a Chance "Sketchy Beginnings" :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Personal Photos 022

27. dubna 2011 v 16:26 | Weni |  Personal Photos 02
Objevila se jedna krásná fotka z Twitteru Demi. Řekla bych, že je to fanoušek, ale podle tweeteru Demi jsem usoudila, že to bude kamarádka. Strašně to oboum sluší. Taky by mě zajímalo, kde je to focené.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com