Září 2012

September 29th - Z Featival - Performance

30. září 2012 v 22:21 | Weni |  Appearances 2012

Moc se omlouvám, že ty fotky přidávám až teď. Mám pro vás něco přes 70 fotek a pár z nich je i v HQ! Což je podle mě super :) Demi si zvolila opět černý outfit, ale tentokrát se mi líbil, protože měla fakt úžasnou bundu. Jediné co se mi na něm nelíbilo je to tričko. Fotky jsou z vystoupení ze Z Festivalu, kterého se Demi zúčastnila včera (29.9.2012).

image host image host image host image host


Video > Demi mentioned on Glee

30. září 2012 v 17:22 | Weni |  Other videos
Určitě už spousta z vás víte, že písnička Give Your Heart a Break je na seznamu těch, které ve čtvré sérii seriálu Glee zazní. Spoustu věcí už víme, ale byl zveřejněný takový malý kousek z epizody, kde byla Demi zmíněná. Tak strašně se těším! :)


Překlad: Nezajímá mě, že nechtějí mít nic společného se sborovými režiséry, chci tady důležité lidi jako Meryl Streep nebo Demi Lovato!

September 29th - Z Featival - Backstage

30. září 2012 v 12:51 | Weni |  Appearances 2012

Dokonce se objevily dvě fotky ze zákulisí Z Festivalu na kterém včera (29.9.2012) Demi vystoupila. Nejsou sice zrovna v dobré kvalitě, ale i tak se mi hrozně líbí :) Demi si zase nechala rozpuštěné vlasy a měla na sobě dokonalou košili <3 Myslím, že jí to moc slušelo, ale na těchto fotkách z festivalu mi už připadá, že si ty vlasy strašně zesvětlila. Podle mě je to už moc, ale jí to sluší i tak :)

image host image host

Videos > September 29th - Z Festival

30. září 2012 v 12:41 | Weni |  Performances videos
Jako první novinkou ze Z Festivalu přidávám přímo videa, protože Demi včera zpívala úplně dokonale ;) Moc se jí to povedlo a myslím, že si to na pódiu strašně užívala i se všemi fanoušky. Jako úvodní video jsem zvolila písničku Here We Go Agin, protože tu mám strašně ráda a myslím že tady jako úvodní video ještě ani nebyla :)


Catch Me/Don't Forget
Here We Go Again/La La Land
Remember December

September 21st - Demi Lovato did an interview for Talia at iheartradio Music Festival

30. září 2012 v 9:38 | Weni |  Appearances 2012

Jak většina z vás ví, Demi se 21.září 2012 zúčastnila iHeartRadio Music festivalu, kde dokonce udělala v pořadu Ellen DeGeneres Show rozhovor speciálně pro Taliu, která má rakovinu a je současnou Covergirl. Vůbec jsem nevěděla že tam dělala nějaký rozhovor takže jsem za tyto čtyři fotky strašně vděčná! :) Snad budeme mít časem i nějaké video ;) Jinak je to od Demi strašně milé, že pro ni udělala rozhovor.

image host image host image host image host

Video > Demi Lovato is "Ganging Up for Good" as the new Mean Stinks Ambassador

30. září 2012 v 9:13 | Weni |  Other videos
Ve čtvrtek (20.9.2012) Demi oznámila, že je novým členem kampaně Mean Stinks a zároveň navštívila jednu školu v New Yorku, kde měla proslov pro studenty 9.ročníku proti šikaně. Demi řekla studentům své životní zkušenosti při překonávání šikany a poslouchala příběhy studentů, kterým radila jak můžou zastavit šikanování a udělat hodně nových změn v jejich škole. Až dneska se objevil kousek tohoto proslovu, který se konal v jedné New Yorkské škole. Hrozně se mi líbí jak oznámí, že přijde Demi a potom se všichni začnou radovat :) Moc se mi to líbí, ale je škoda, že ten proslov není celý, ale jen taková malá ukázka.


Video > X Factor promo - Bootcamp

30. září 2012 v 8:59 | Weni |  X-Factor - Videos
Hrozně dlouho jsem se na ten Bootcamp nemohla dočkat a teď tady máme promo! Včera jsem ho viděla a musím říct, že ten Bootcamp vypadá fakt dokonale! ;) Určitě se moc těším koho vyberou a kdo bude pokračovat dál. Mimochodem kdo neví, porota vybere 24 účastníků do dalších kol. Mě zpěvem zaujalo strašně moc lidí a nemůžu ani říct komu bych tu výhru přála, protože všichni jsou tam teďka už hodně dobří! Takže nechme se překvapit :)


Video > Debby Ryan talk about Demi in interview with The Daily Buzz

30. září 2012 v 8:53 | Weni |  Other videos
Určitě spoustu z vás zná herečku Debby Ryan. V nedávném rozhovoru s The Daily Buzz Debby řekla, že by chtěla uspět v kariéře stejně jako Demi a Sel, protože jsou talentované. Taky pochválila Demi, protože když ji jednou potkala tak ji Demi sama pozdravila a Debby ještě dodala, že je rozhodně osoba s charakterem. Je od ní strašně milé a to už jenom z důvodu že mám Debby moc ráda tak je skvělé že takhle mluví o Demi :) Navíc to není poprvé co o ní řekla něco pěkného ;) O Demi mluví v 01:07.


September 28th - São Paulo, Brazil - Arena Anhembi - Soundcheck

30. září 2012 v 8:39 | Weni |  Performances & Soundchecks 2012

Moc se omlouvám, že jsem se včera blogu moc nevěnovala, ale nějak jsem na to neměla náladu. Konečně se objevily fotky z vystoupení v São Paulo, v Brazílii. Tyto jsou ze zvukové zkoušky, ale objevily se jen dvě fotky a k tomu hrozně nekvalitní a Demi na nich nejde vůbec vidět :/ Nejsem z těch fotek moc nadšená, ale jsem ráda že máme apsoň něco :)

image host image host

Video > September 28th - Demi arrived in São Paulo

29. září 2012 v 14:02 | Weni |  Candids videos
Kromě fotek se na internetu objevilo i jedno video od paparazzi když Demi včera (28.9.2012) přijela na letište do Sao Paula. Včera a v neděli tam bude mít vystoupení takže se už moc těším na fotky, protože zatím se toho moc neobjevilo. Demi je tom videu krásná <3 Ale je kolem ní strašně moc fotografů :/