Říjen 2012

Diary (Halloween and Demi is strong two years)

31. října 2012 v 17:04 | Weni |  Diary

Nechtěla jsem to moc zařazovat do deníčku, protože na blogu nemám moc ráda deníčky, ale to je stejně jedno. Jak všichni asi víte, dneska jsme se konečně dočkali Halloweenu i když u nás se neslaví a máme jen nějaké Dušičky, které jsou podle mě nic oproti Haloweenu. Já ten svátek sice nemám moc ráda, bojím se ho, ale přidat jsem to sem chtěla :D Takže všem přeju krásný a šťastný Halloween! :)
Další novinkou je, že včera už to byly přesně dva roky od doby kdy se Demi šla léčit. Pamatuju si jak jsem jsem na fanlovato psala že nikdo neví co se stalo a že nejsou novinky. Páni, je to strašná doba! ;) Ale přece jenom je úžasné, že Demi zůstala takhle silná :) Takže doufám, že to tak bude i dál a Demi už nikdy léčbu potřebovat nebude.

To je asi tak všechno co jsem vám chtěla říct, abyste aspoň věděli co se teď děje :)

+ nejede imagebam ani imgbox! nevím kam mám nahrávat fotky takže uvidíme zítra..
+ našla jsem strašně jeden pěkný fakt o Demi a Halloweenu:
Demi miluje Halloween a vždycky rozdává sladkosti a dokonce se baví se svými fanoušky.

Video > X Factor Commercial

31. října 2012 v 14:39 | Weni |  X-Factor - Videos
Dneska bohužel nejsou žádné novinky, ale mám tady pro vás jedno video, které slouží jako reklama vysílaná na americké stanici FOX pro talentovou soutěž X-Factor. Jsou tam záběry soutěžících ;) Je to skvělé video. Jinak dneska se v americe vysílá první přímý přenos! :) Páni, kdo se těší až to bude u nás? A bude se někdo z vás dívat živě? :)


pokud pořád nebudou novinky tak asi přeložím buď nějaký delší článek nebo rozhovor

News > The change in transmission X-Factor (USA)

30. října 2012 v 16:14 | Weni |  News

Mám pro vás celkem dobrou zprávu. A to týkající se právě X-Factoru, ale nebojte se myslím, že u nás žádné změny nebudou. Teda aspoň doufám. A taky mi přijde že to není moc chytré, protože některým divákům to nemusí vyhovovat a soutěžící třeba budou chtít ještě víc na živé vystoupení trénovat. Každopádně se na ten díl už moc těším :)
Protože teď na americké stanici FOX skončily World Series tak tato stanice v pondělí (29.10.2012) oznámila, že udělají změnu v programu. A to takovou, že první živá vystoupení budou místo 1.listopadu vysílat o den dřív, zítra 31.října.

Video > October 29th - Arrives into LAX Airport

30. října 2012 v 16:04 | Weni |  Candids videos
Už jsem sem včera přidávala dvě videa když Demi byla na letišti Detroit a letěla do Los Angeles a dneska jsem našla ještě jedno video, které je ale naopak už z příjezdu na letiště LAX v Los Angeles. Demi v tomto videu jde už vidět trochu líp a je už i delší takže myslím že stojí za to se na něj podívat :). Jak už jsem říkala, hrozně moc jí to slušelo! ;)


Video > Demi Lovato - The Rachel Ray Show

30. října 2012 v 16:00 | Weni |  Interviews videos
Tak, konečně se objevilo video s rozhovorem pro The Rachel Ray Show, který měl premiéru včera (29.10.2012). Už se objevily předtím i nějaké fotky, kterém jsem vám sem přidávala, ale to video je fakt dokonalé! :) Demi je tam úžasná jako ve všech rozhovorech. Všechny videa měli ale hodně špatnou kvalitu a tak jsem jedno našla aspoň v trochu lepší :)


October 29th - Arrives into LAX Airport

29. října 2012 v 18:34 | Weni |  Candids 2012

A teď už přidávám fotky, když Demi dneska (29.10.2012) přijela na letiště LAX v Los Angeles. Musím říct, že se mi strašně líbí ten outfit, protože si ho nádherně sladila :) Ale mám pro vás 23 fotek, což je hodně, ale jsou ve špatné kvalitě takže to jediné mě mrzí :/ + Pokud se ještě objeví v lepší kvalitě tak je přidám do tohoto článku ;)

image host image host image host image host


Videos > At airport Detroit after World Series 10/28/12

29. října 2012 v 18:03 | Weni |  Candids videos
Objevily se dvě nové videa když Demi včera (28.10.2012) po zazpívání hymny na World Series jela na letiště Detroit. Dokonce pro vás mám už i nějaké fotky takže je ještě dneska přidám. Demi byla na letišti po boku Eddieho a své ochranky. Na prvním videu Demi vidíte jen z dálky, ale i tak jsem ráda že se ty videa objevily. A na druhém videu myslím, že už ji není možnost vidět skoro vůbec.

videa teďka na blogu tak trochu blbnou, takže se omlouvám jestli to nepůjde přehrát nebo podobněOctober 28th - National Anthem at Game 4 of World Series

29. října 2012 v 17:49 | Weni |  Appearances 2012

Vím, že tyto fotky Hanýsek už přidávala, ale musím je doplnit do galerie takže je přidávám jen tak na doplnění. Demi včera (28.10.2012) na World Series zazpívala americkou národní hymnu. Strašně jí to slušelo a obdivuju to, jak to zazpívala ;) Jak už Hanýsek říkala, objevilo se 6 fotek.

image host image host image host image host


Video > Demi Lovato sings national anthem during game 4 28.10.2012

29. října 2012 v 14:59 | Weni |  Performances videos
Mám pořád zákaz, jsem tady jen na skok, protože mě sem mamka pustila. Měla bych tady být ale zítra kolem čtvrté hodiny.
Jak možná víte, Demi včera (29.10.2012) zazpívala americkou národní hymnu na World Series během hry baseballu. Mám tady pro vás video, kde Demi hymnu zpívá. Podívala jsem se jen na kousek, protože nemám moc času a zazpívala to opravdu krásně! ;) Objevily se i fotky, ale ty přidá buď Hanýsek nebo já pozdějc.

Jak už psala Weni, objevili se také i fotografie. Celkem 6 fotografií, Demi vypadala opravdu úžasně! :)
image host image host image host image host image host image host

Demi o svých blond vlasech

28. října 2012 v 18:23 | Hanýsek |  Interviews

Nevím, jestli to zde Weni už psala, ale našla jsem kousek rozhovoru ve kterém Demi mluví o svých vlasech a o tom, co se jí nelíbí na Katy Perry. Přeložila jsem aspoň kousek, takže pokud budete chtít přeložit celý rozhovor, tak napište :)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Je to šílené, nikdy jsem si nemyslela, že bych šla na blond, ale bavím se. Pokud jde o ofinu, citím, jako bych to opět byla já. Připomíná mi to mé 15 - když jsem dělala 'Camp Rock'. Nevím, jak dlouho ji budu mít, ale pro zatím cítím, že jsem to ja."
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------