Listopad 2012

X-Factor > 2x21 Live Show - Episode stills

30. listopadu 2012 v 17:14 | Weni |  X-Factor - Episode stills

Objevily se ještě jedny fotky z vyřazovaní X-Factoru, které probělo včera (29.11.2012). Demi tady měla dokonalé šaty a taky nádherně udělané vlasy a celkově tady byla strašně miloučká :) Myslím, že to tento týden slušelo dokonce Paige i Cece. Nechci nikomu říkat kdo vypadl, ale asi to stejně všichni víte. Vypadla Paige Thomas a Vino Alan. Budou mi tam strašně chybět! :/

image host image host image host image host


X-Factor > 2x21 Live Show - Backstage - Episode stills

30. listopadu 2012 v 12:59 | Weni |  X-Factor - Episode stills

Další a zatím poslední fotky jsou zase ze zákulisí X-Factoru, ale už ze včerejšího (29.11.2012). Mám tady pro vás tři fotky. Na první fotce je Demi s Britney a musím říct, že jsem strašně ráda, že s ní má nějakou další fotku :) A na třetí jsou Deminy nehty, které jsou podle mě zatím nejlepší jaké na X-Factoru měla. Jinak jsou ještě nějaké novinky a možná se objeví i fotky takže to přidám odpoledne :)

+ DNESKA MÁTE POSLEDNÍ MOŽNOST SE ZAPSAT DO KONTROLY AFFS!

image host image host image host

X-Factor > 2x20 Live Show - Backstage - Episode stills

30. listopadu 2012 v 12:52 | Weni |  X-Factor - Episode stills

Vždycky se ve čtvrtek a v pátek objevuje strašně moc fotek z X-Factoru a tento týden sice nebyly žádné novinky, ale teď je toho dost. Tyhle dvě fotky jsou opět ze středečního (28.11.2012) X-Factoru, ale ze zákulisí. Ta první fotka s Cece je úžasná! :) Ale škoda že jsou jen dvě, fotky ze zákulisí miluju a mohlo se jich objevit víc ;)

image host image host

X-Factor > 2x20 Live Show - Episode stills #02

30. listopadu 2012 v 12:48 | Weni |  X-Factor - Episode stills

Během včerejška se objevily další tři fotky ze středy (28.11.2012), kdy proběhlo další živé vysílání X-Factoru. Dvě jsou sice jen malé a celkem nekvalitní, ale jsem ráda že se vůbec objevily ještě nějaké fotky :) Kdo viděl už video ze včerejšího X-Factoru ví kdo vypadl a já z toho fakt nemůžu :/ Oba mi budou strašně chybět.

image host image host image host

Personal photos #41

30. listopadu 2012 v 12:43 | Weni |  Personal photos

Možná si vzpomínáte když jsem vám sem minulý týden přidávala fotku s Wilmerem a Paige. Včera se objevila ještě tahle starší fotka z toho stejného dne, ale Demi je na ní i s Cece :) Jinak dneska v noci jsem vůbec nemohla spát a do rána jsem sledovala X-Factor takže je mi fakt zle :/ Ale Demi to tady strašně moc slušelo! :)

image host

X-Factor > 2x20 Live Show - Episode stills

29. listopadu 2012 v 17:24 | Weni |  X-Factor - Episode stills

Tyhle fotky ze včerejšího (29.11.2012) živého vysílání X-Factoru byly na internetu už ráno, ale přidávám je až teď. Demi jak můžete vidět měla úžasně vyčesané vlasy. Mě se to hrozně líbí :) A jinak měla outfit sladěný do černé a zlaté. Vypadala podle mě fakt úžasně ;) Objevilo se 6 HQ fotek.

image host image host image host image host


Photos with fans #12

29. listopadu 2012 v 13:36 | Weni |  Photos with fans

Zase po delší době se objevila jedna fotka s fanynkou, která se s Demi potkala v Los Angeles. Demi je tady nejspíš nenamalovaná a strašně jí to sluší :) Jen škoda, že je ta fotka tak rozmazaná. Taky se jich mohlo objevit víc a celkově by se mohlo objevovat víc fotek s fanoušky, ale co už :/

image host

Personal photos #40

29. listopadu 2012 v 12:44 | Weni |  Personal photos

Dneska jsou pro změnu zase nějaké novinky a to hlavně z důvodu že včera byl v USA X-Factor! Ale nejdřív tady pro vás mám dvě osobní fotky z Twitteru Demi. Na první fotce můžete vidět Demi, jak hlasuje pro Cece a Paige. Taky celé ráno posílá tweety se zprávami ať pro holky hlasují. Na druhé jsou vyfocené zase Deminy nehty. Jsou dokonalé a ta první fotka je úžasná! :) Doufám, že jak Cece nebo Paige nebudou muset jet domů.

image host image host

News > Vote on the concert in Czestochowa

28. listopadu 2012 v 13:07 | Weni |  News

Jsem dost naštvaná, protože poslední dobou nejsou žádné novinky a tak mi nezbývá nic jiného, než každý den přidat jenom jeden článek :/ Jinak se objevila celkem zajímavá novinka. Můžete hlasovat v jedné anketě čí byste v příštím roce chtěli koncert v polském městě Czestochowa. Je úžasné, že Demi zatím vede :) Ale není jisté, že výherce opravdu koncert uskuteční. Bude to jen návrh, který bude předán orgánům města. Kdyby přijela byo by to úžasné, přece jenom je polsko od nás dost blízko :)
Uživatelé internetu můžou v anketě hlasovat, kdo by příští rok mohl být pozván na koncert do města Czestochowa. Je zajímavé, že je tam šestnáct jak polských tak zahraničních hvězd a mezi nimi je Demi! Organizátoři slibují, že návrh bude předán orgánům města, kteří to budou v plánovaní hudebních vystoupení na příští rok brát v úvahu. Demi je v současné době na prvním místě. Můžete hlasovat 5 krát denně až do 9.prosince. Ale musíme brát v úvahu, že na příští rok má Demi její kalendář zaplněný. I když píšou, že "to budou brát v úvahu" není jisté, že Demi pozvání přijme. A taky je otázkou, jestli jsou pořadatelé ochotní Demi kontaktovat.

můžete hlasovat 5x denně až do 9.prosince

Joey Andrew (2012)

27. listopadu 2012 v 13:07 | Weni |  Photoshoots

Dneska jsem přišla brzo ze školy a hned pro vás mám jen jednu úžasnou novinku. Demi na začátku října když byla v New Yorku nafotila s Joeym Andrewem úžasný headshot. Jsem nadšená, protože jsem už nečekala že by se mohli objevit nové fotky, kde má Demi blonďatou ofinu. Demi je tady krásná :) Objevily se pouze 4 fotky v HQ a ostatní jsou dost malé. Asi protože jsou tyhle fotky na internetu opravdu jen chvíli. Snad se jich objeví víc ;)

image host image host image host image host