Prosinec 2012

Přeji šťastný Nový rok 2013!

31. prosince 2012 v 15:32 | Weni

Čekala jsem že tady tenhle článek napíšu až k večeru, ale dobře. Dneska je 31.prosince a to znamená že dneska je poslední den v roce 2012! Myslela jsem že už se tohoto roku nedožijeme, ale dobře :D

Vlastně jsem už všechno zmínila v textu nahoře (EDIT: text nahoře jsem smazala), ale stejně vám to sem chci napsat. Tento rok byl založený nakonci června roku 2010 a zažil strašně moc konců. Vrátila jsem se v tomto roce někdy v červenci. Takže to tady není zase tak dlouho a myslím že je to vlastně úplně první přechod roku který s tímto blogem zažiju. Jelikož jsem prostě na začátek Nového roku nechtěla psát jen tenhle článek tak jsem se rozhodla že udělám shrnutí roku 2012 v Deminém životě i tohoto blogu. Tímto článkem mě inspirovala polská stránka demiweb.pl takže jí moc děkuju. Ale napsat si to chci sama, přijde mi hloupé to kopírovat.

Taky jsem na stránky blogového Facebooku napsala že tady dneska o půlnoci bude malinké překvapení což bude :) Snad se těšíte, ale nečekejte nic velkého. Jen jsem prostě chtěla udělat trochu zpestření letošního Silvestra. A to je asi všechno co jsem vám chtěla říct :) Jen vám ještě moc děkuju za všechnu podporu a návštěvnost, která neuvěřitelně roste♥ :)

News > Twitter: Demi is sad?

31. prosince 2012 v 11:26 | Weni |  News

Včera večer (našeho času) Demi byla na Twitteru a začala psát o tom jak její dovolená není ani sranda. Spoustu fanoušků na to začali reagovat a všichni se ptali co se Demi stalo. Asi se to nedozvíme, ale Demi retweetla jednoho fanouška, který psal o tom že byl na místě když se ta věc stala. Je pravděpodobnost, že jí v Mexiku našli paparazzi, ale nikdo vlastně nenapsal co se doopravdy stalo. Demi je mi strašně líto :/
@ddlovato: Proč si lidé myslí, že když jim dáte svou hudbu, najednou vlastní i vás?

@ddlovato: Dovelná není ani sranda :(

fanoušek reagoval na Demin tweet: @ddlovato Byl jsem u toho, když se to stalo a tito lidé byli opravdu špatní. Měli být vyhozeni. Doufám že se vrátíš, jsem velký fanoušek.

Jedna fanynka Demi, kterou mám na Twitter follownutou začala vymýšlet nějaké povzbuzující tweety pro Demi. Nakonec to bylo #SmileDemi a právě tenhle tweet psalo tisíce fanoušků a asi po deseti minutách se dostal se do trendů.

image host
pro zvětšení klikni na obrázek
+ za tenhle screen děkuju polské stránce demiweb.pl

Magazine scans > Cleo&Bravo 2012

30. prosince 2012 v 23:20 | Weni |  Magazine scans

Snad mě nezabije že teď nepřidávám všechny novinky, které se objeví, ale mám i jiné blogy kromě tohoto a navíc pracuju na objednávkách. Ale po prazdninách budu mít zase více času :) Jelikož jsem dlouho nepřidala žádné scany z časopisů jsem ráda, že se nějaké objevily. A dokonce jsou po dlouhé době z Evropy! :) Oba dva scany jsou z titulek. vybrali sice straší fotky, ale jsou krásné :) První je německé Bravo a druhé řecký časopis Cleo.

image host image host

News > Demi is in list the best dressed people in 2012 Latina Magazine

30. prosince 2012 v 10:06 | Weni |  News

S koncem roku udělalo několik známých časopisů seznamy nejlépe oblékaných celebrit roku. Časopis America, na jehož titulce byla Demi, zveřejnil jejich seznam a objevila se na něm Demi! Šaty vybrali z People's Choice Awards, které se vždy koná k začátku roku. Já naprosto zbožňuju její letošní šaty na tuto akci takže jsem ráda že vybrali právě tyhle a že se Demi na seznamu vůbec objevila! :)
Demi Lovato bychom měli všichni hodně poděkovat za tento úspěšný rok. Kromě zveřejnění úspěšného singlu, se Demi stala součáští stolu porotců v soutěži X-Factor, Lovato rozhodně patří mezi nejlépe oblékané celebrity Ameriky! 20ti letá zpěvačka se zaměřuje hlavně na "rock glam". Na Demi se ukázalo, že je celkem univerzální když si oblékla šaty na People's Choice Awards a vzdala se rockového vzhledu.

image host
fotku, kterou časopis použil k Demi

Personal photos #59

30. prosince 2012 v 9:41 | Weni |  Personal photos

Chelle Goldeberg (Demina kamarádka), která je teď s Demi v Mexiku přidala včera (29.12.2012) na Twitter fotku a napsala k ní, abysme uhádli kdo je kdo. Na jedné z těchto čtyř by měla být Demi :) Jinak na Facebook jsem napsala že pro vás na začátek roku 2013 chystám překvapení a pokud dáte do dneška 3 likes určitě tady to překvapení čekejte. Ale tohle není jediné co pro vás mám připravené ;)

image host

Interview > A piece of an interview for magazine "Life & Style"

29. prosince 2012 v 15:15 | Weni |  Interviews

Demi nedávno poskytla časopisu Life & Style rozhovor a na internetu se objevila malá ukázka. Je to jeden z mála rozhovorů na který se strašně těším! :) Myslím že v něm Demi prozradí určitě nějakou věc o novém albu. Teda aspoň doufám :) Určitě stojí za to si tuhle malou ukázku přečíst. V tomto rozhovoru šlo o to, aby Demi doplňovala věty moderátora.
Life & Style: Byla jsem překvapená, protože Britney Spears je....
Demi: velmi vtipná!

Life & Style: Než jsem byla slavná, nikdy by mě nenapadlo....
Demi: že budu zpívat s Kelly Clarkson v Madison Square Garden.

Life & Style: Mám ráda styl oblékání celebrity....
Demi: Kate Bosworth, protože během dne vypadá dobře a na večerních akcích je vždy elegantní.

Blog's Social Networks

29. prosince 2012 v 13:53 | Weni
Jelikož tento blog už funguje nějakou dobu založila jsem mu postupně Twitter, Facebook a před pár dny už i Ask. Každý z těchto sociálních sítí, ale blogu slouží k něčemu jinému. Chtěla jsem mít, ale všechny někde pohromadě a tak jsem vytvořila tenhle článek, na který se už za pár dní dostanete díky novému menu.

+ Mimo článek: Na blogu bude teďka probíhat něco jako menší rekonstrukce. Všechno bude probíhat stejně jako teď, ale pár věcí se tady změní k lepšímu. Dokonce už mám přichystaný nový layout na který se můžete těšit už po Novém roce :)

Kliknutím na obrázky se dostanete přímo na stránky!
01. ASK.FM | Weni (fanlovato)
Blogový Ask slouží jako možnost na položení anonymní otázky na kterou každý dostane odpověď od adminky tohoto blogu (Weni). Snad se vám to tam bude líbit a někdy tuto možnost využijete.
02. FACEBOOK.COM | fanlovato.blog.cz
Blogový Facebook slouží k oznamování novinkách na blogu. Taky tam najdeš ale spoustu fotek, které na blogu nikdy nebyly zveřejněny. Navíc vás tam vždycky budu informovat o nových vzhledech blogu a uvidíte je tam ještě dřív než budou tady.

Twitter bude už za pár dní fungovat a přidám ho do tohoto článku

Personal photos #58

29. prosince 2012 v 10:13 | Weni |  Personal photos

Dneska zveřejnili holky svoje nové osobní fotky z dovolené. Demi je tam údajně s Chelle a Marissou (její kamarádky), ale na Twitter včera spoustu lidí psali, že Demi tam byla viděna s Wilmerem (s kterým dříve chodila) jak se drží za ruce. Taky se neví jestli je Demi opravdu na Bahamách, protože spoustu lidí zase píše že je v Mexiku. Ale musím říct, že jsem nadšená že se objevily nějaké fotky, protože jsem to ani nečekala. Demi je tady naprosto krásná! :)

+ EDIT 10:21: Bylo zjištěno že Wilmer není s Demi! Wilmer je právě na Bahamách s Evou Longoriou a Demi je v Mexiku s holkama.

image host image host image host

News > Kéfera Buchmann found a lost dog, and gave him the name Demetria

29. prosince 2012 v 0:31 | Weni |  News

Vím že se vám ozývám moc pozdě a měla bych jít spát :D, ale našla jsem ještě nějaké novinky a chtěla jsem aspoň jednu přidat. Známá brazilská zpěvačka Kéfera Buchmann našla opuštěného pejska a pojmenovala ho podle Demi - Demetria. Vzala si ho domů, ale ještě neví jestli se o něj bude dál starat. Já kdybych měla pejska hned by se jmenoval Demi! :D Ale je to od ní pěkné :)
Herečka Kéfera Buchmann si zašla do bistra a tam našla jednoho smutného pejska. Řekla si, že má ráda psy, tak si ho vzala domů a postarala se o něho.

Ve čtrvtek (27.12.2012) na jenom videochatu řekla: "Protože jsem fanoušek úžasné Demi Lovato, a Demi teď poslouchám, pojmenovala jsem ji Demetria."

Bohužel neví jestli si pejska nechá, protože ten zabírá v bytě hodně velký prostor a navíc by v jejím bytě asi nebyl moc šťastný. Ale slíbila, že nás bude informovat o tom jak to s ní dopadne.

Happy Birthday, Maddie!

28. prosince 2012 v 19:29 | Weni

Dneska, 28.prosince 2012, slaví Demina malinká krásná sestřička Madison de la Garza už své jedenácté narozeniny :) Už jenom protože je to Demina sestřička a navíc ji Demi má strašně ráda a ve všem jí podporuje bych jí tímto článkem chtěla popřát všechno nejlepší! :)
Poslední dobou mi Maddie neskutečně připomíná Demi :) Nevím proč. Prostě nám roste do krásy! :) Navíc už v jedenácti letech Demi předrostla :D Madison taky ale můžete znát ze seriálu Zoufalé manželky, ale vedlejší role si zahrála ve spoustě filmech a mezi ně řadí například Program na ochranu princezen.

Demi dneska na Twitter přidala úžasný tweet týkající se Madisoniných narozenin a to ať jí všichni fanoušci posílají nějaké pěkné videa nebo fotky, na kterých je Demi společně s Maddie. Demi přicházelo spoustu krásných fotek a videí a některé i retweetla.

Sama jsem našla některé jejich společné fotky, které bych vám sem chtěla přidat:

image host image host image host image host

jedno z videí, které Demi retweetla