Leden 2013

News > Shari Short will be on Demi tour

31. ledna 2013 v 20:32 | Weni |  News

Mám tady pro vás jednu úžasnou novinku! :) Zpěvačka Shari Short, která dělala Demi na turné s Unbroken vedlejší zpěvačku nedávno napsala na Twitter zprávu, která potvrzuje další spolupráci s Demi. Takže se potvrdilo i další turné které bude už nejspíš s novým albem! Já pořád doufám, že se konečně Demi udělá koncert někde v Evropě ;) Navíc jsem ráda, že bude na turné zase zpívat se Shari.
EN: @sharishort11: It's official doing the next leg of the tour with @ddlovato so excited! I miss my #TourFam

CZ: @sharishort11: Je to oficiální, bude další kus cesty turné s @ddlovato jsem tak nadšená! Chybí mi moje #TourFam

News > Lovatic Day - 28th January

31. ledna 2013 v 13:02 | Weni |  News

Protože nejsou novinky, chtěla bych jen připomenout těm co to nevěděli, že v pondělí (28.1.2013) byl tak zvaný "Lovatic Day". Protože v pondělí to už byly dva roky od doby co se Demi vrátila z léčebny domů do Los Angeles v LA. V ten den ale taky na Twitteru bylo několik úžasnch trendů jako #2YearsUnbroken, Lovatics Are Proud Of You Demi, Never Stop Smiling Demi, #HappyLovaticDay a spoustu dalších povzbudicíh tweetů :) Myslím že je strašně pěkné od všech Lovatics že takhle tweetují a skoro všechny trendy se dostaly do celosvětových ;)
+ na připomenutí toho všeho vám sem dávám nádherné video vytvořené nějakým fanouškem :)


News > Demi will attend competition Brakfast in Barbados

30. ledna 2013 v 13:45 | Weni |  News

Dneska není moc novinek takže budu doplňovat novinky za dobu kdy jsem nemohla přidávat. Možná potom budu ukládat i starší fotky ;) Demi se společně s Ne-Yo 14.dubna 2013 objeví na Chum FM Radio. Jako každý rok tohle rádio pořádá soutěž nazvanou Breakfast in Barbados. Posluchači rádia můžou soutěžit o výlet do Barbados v Karibiku. Moc se těším jak to teda bude probíhat a doufám, že se ještě ohledně tohoto výletu objeví více informací :)
Chum FM Radio opět pořádá soutěž se snídaní, stejně jako každý rok. Snídaně bude mít dva speciální hosty a letos nimi budou Ne-Yo a Demi Lovato.

Posluchači rádia se mohou zúčastnit soutěže Breakfast in Barbados a můžou vyhrát zájezd do Barbados v Karibiku se vším všudy. Navíc mají nárok na 1500,00 dolarů!

image host
propagační plakát k soutěži

+ Pokud chcete, ptejte se mě na cokoliv na blogovém ASK.FM

News > Concerts in March 2013

30. ledna 2013 v 11:39 | Weni |  News

Během ledna se objevilo několik informací, že Demi by se měla v březnu tohoto roku vrátit zase k vystupování. Nejdřív bylo potvrzené, že během března vystoupí v Malajsii. Potom Filipíny, Indonésie a nakonec i Moskva! Kromě toho má vystupovat na festivalech jako Mardi Gras nebo Houston Rodeo. Postupně budu přidávat všechny datumy do menu :) Jinak to vypadá, že v březnu bude konečně víc novinek. Moc se těším až se budou objevovat nové fotky a videa z různých vystoupení! :)
Podle Galaxie Magzine by Demi měla v březnu vystupovat v jednom z hlavních měst Malajsie - Kuala Lumpur. Byla by to první Demiina návštěva Asie. Ale nebylo potvrzené jestli tam bude kvůli svému turné nebo jen na nějakém festivalu. Možná už tam uslyšíme její nový singl.

Další vystoupení by mělo proběhnout v Jankartě, v Indonésii. Koncert bude nést název "Specil Night With Demi Lovato" a bude se konat 24.března v koncertní hale iStore Senayan.

Objevily se další zajímavé informace o budocích vystoupení Demi! Fanoušci přesvědčily Ruskou organizaci, aby pozvali Demi do Moskvy. Organizace se s Demi dohodla a na konci března by měla tedy v Moskvě vystupovat.

+ Pokud chcete, ptejte se mě na cokoliv na blogovém ASK.FM

Magazine scans > Capricho&Kamarát

29. ledna 2013 v 19:39 | Weni |  Magazine scans

Celý den jsem čekala na nějaké novinky a potom se nám ještě zapojoval internet takže jsem se sem jaksi opět nedostala. Ale zítra mi končí škola celkem brzo tak tady určitě budu a všechno opravdu dopřidám :) Jinak přidávám dva scany titulek, které se objevily někdy o víkendu. První časopis je brazilský Capricho a druhý slovenský časopis Kamarát, ve kterém je plakát s Demi. Podle mě je úžasné, že po dlouhé době Demi dali i na nějaký náš (slovenský) časopis.

image host image host

News > Twitter: New photoshoot?

28. ledna 2013 v 18:10 | Weni |  News

Demi před jedenácti hodinami na Twitter napsala jednu zprávu, díky které víme, že Demi fotí nový photoshoot. Podle mě by se měl fotit shoot k novému albu, ke kterému uslyšíme singl už za pár dní! :) Já jsem teda vážně neuvěřitelně moc natěšená a nemůžu se dočkat až ty fotky uvidím. A vlastně ani nevím co můžu čekat, protože Demi nám k tomu albu vůbec nic neřekla. Jak se těšíte vy? :)
@ddlovato: PHOTO SHOOT #soexcited (překlad: #natěšená)

+ je možné a spíš pravděpodobné, že fotka kterou Demi na Twitteru zveřejnila je z focení nového photoshootu! fotku najdete zde.

Personal photos #69

28. ledna 2013 v 18:04 | Weni |  Personal photos

Konečně mám počítač a můžu normálně přidávat! :) Moc se za všechno omlouvám. Dneska jsou konečně nějaké novinky a jsem ráda, že se vůbec něco objevilo, protože minulý týden nebylo fakt co přidávat. Teďka už přidávám třetí článek s osobními fotky po sobě, ale snad to nevadí. Takdy když se nic jiného neobjevuje :/ Jinak k fotce nevím co říct. Když jsem ji viděla jediné co mě napadlo, že je to fotka z focení nového photoshootu, ale opravdu nevím. Uvidíme :)

+ EDIT: Bylo potvrzené, že si Demi na zlomila nohu. Chudák :/

image host

Personal photos #68

27. ledna 2013 v 8:09 | Weni |  Personal photos

+ právě se stěhuju a nemáme zapojený počítač takže nemám ani moc možnost nějak přidávat.. k večeru bych už snad mohla normálně přidávat. OMLOUVÁM SE! všechny affs oběhnu až budu mít počítač

Jinak se objevily další dvě osobní fotky takže přidávám aspoň ty. Slibuju, že v pondělí (možná zítra večer) všechny novinky doplním, ale teď bohužel nemůžu. První fotka je úplně nová. Demi je na ní s nějakým miminkem a je tam naprosto miloučká! :) Musím říct, že je strašně zlatá dokonce i na druhé fotce, kterou zveřejnila Dianna. Demi je na ní ještě malinká :)

image host image host

Personal photos #67

26. ledna 2013 v 17:08 | Weni |  Personal photos

Momentálně nejsem ještě na počítači a stěhujeme takže všechny novinky dopřidám spíš až večer. Během dneška se objevily dvě osobní fotky. Na první je Demina mladší sestra Madison se Simonem, kterou Demi přidala na Twitter. Druhou pro změnu přidala nejlepší kamarádka Demi - Marissa na Instagram. Tahle fotka je starší, ale jsou na ní fanoušci Jessicy Simpson mezi kterými je i naše Demi.

image host image host

August 6th - Backstage Creations Celebrity Retreat at TCA's

24. ledna 2013 v 21:12 | Weni |  Appearances 2011

Protože dneska nebyly žádné novinky doplnila jsem pár alb staršími fotky, ale tyhle jsou už poslední. Den před Teen Choice Awards (6.8.2011) se konala jedna akce na které šlo nejspíš o nějaké vytváření věcí v zákulisí. Miluju to jak Demi nosila na obličeji ty třpytky! :) Hrozně se mi to líbí. Celkově jí to tady ale moc slušelo ;) Navíc je na jedné fotce dokonce s Madison.

+ Mimo článek: Je možné, že se tady zítra vůbec neobjevím, protože se mám stěhovat a zítra se bude přesouvat počítač do nového bytu. Proto tady možná budu až v sobotu. Snad to chápete ;)

image host image host image host image host