Únor 2013

February 28th - Interview with Smallzy

28. února 2013 v 21:03 | Weni |  Appearances 2013

Ještě tady pro vás mám jednu fotku z rozhovoru se Smallzym pro australské rádio Nova FM. Čekala jsem, že se objeví více fotek a videí, ale bohužel se neobjevilo skoro vůbec nic. Ale jsem ráda, že vám sem můžu přidat tuhle jednu nádhernou fotku z rozhovoru! :) Demi je tady neuvěřitelně krásná a můžete si všimnout, že si na sebe zase vzala ten klobouk co měla na rozhovoru s Ryanem Seacrestem.

image host

Video > Demi Lovato Australian Radio Interview: Smallzy's Surgery

28. února 2013 v 20:47 | Weni |  Interviews videos
Konečně se objevilo video z dnešního (28.2.2013) rozhovoru se Smallzym. Jestli jste nestihli rozhovor v rádiu tak si ho můžete pustit aspoň teď, ale trochu mě mrzí že se neobjevilo i video stejně jako u rozhovoru s Ryanem Seacrestem na rádiu KIIS FM, který proběhl v úterý. Pouštěla jsem si sice jen kousek, ale i tak myslím že celý rozhovor se opět bude týkat Heart Attack a nového alba.


Personal photos #84

28. února 2013 v 9:34 | Weni |  Personal photos

Poslední novinku, kterou teďka ráno přidávám je tahle osobní fotka z After Party po Brit Awards, které se Demi zúčastnila když byla v Londýně. Zveřejnila ji včera na svém oficiálním účtu na Facebooku a napsala k ní něco ve smyslu, že jí chybí Londýn, ale je nadšená, že je Heart Attack venku :) Na fotce je strašně zlatá! :) Z Brit Awards se celkově moc fotek neobjevilo takže jsem ráda, že aspoň tahle.

image host

Video > Demi Lovato Inspired by 'X Factor'

28. února 2013 v 9:24 | Weni |  Interviews videos
Další video které jsem našla je trošku starší. Bylo natočené na otevření obchodu Topshop kde Demi dělala i rozhovor. Demi je vlastně v tomto videu jen chvilku, protože na začátku je rozhovor s Nicki Minaj. Když si video přetočíte na 0:55, uvidíte Demi a záběry z X-Factoru, protože Dems tam mluví o tom, že je inspirována X-Factorem. Jsem strašně ráda, že se objevilo nějaké video týkající se X-Factoru. Teď se pořád mluví o tom jestli se Demi vrátí na další sérii a já pořád doufám že jo :)


Video > Australian Radio Announcement

28. února 2013 v 9:19 | Weni |  Other videos
Našla jsem jedno video, které bylo zveřejněné už v úterý, ale jaksi jsem ho zapomněla přidat. Možná si vzpomínáte, že jsem vám sem ještě v úterý psala, že Smallzy tweetoval o nějakém oznámení co nám Demi řekne. Vlastně tohle video je tím oznámením a týká se to rozhovoru, který proběhne dneska. Hrozně se těším a doufám že budou fotky :)


Ve videu se píše: Demi bude dělat exkluzivní australský rádiový rozhovor ve čtvrtek 28.února. Tweetuj na @Smallzy tvoje otázky a použij tag #SmallzyAndDemiLovato.

News > Demi’s charity boutique on ebay is open now

28. února 2013 v 9:12 | Weni |  News

Demi se nedávno rozhodla, že udělá na internetu aukci do které věnuje nějaké oblečení a věci co na sobě měla. Fanoušci nebo vlastně kdokoliv na internetu si tyhle věci můžou koupit, ale za dost vysoké ceny. Všechny peníze za koupené věci jdou na charitu. Asi musíme chápat, že když je to na charitu jsou o něco vyšší ceny. Tento internetový obchod nazvali "Demi's boutique" a Demi ho otevřela teprve včera.
+ Tento obchod můžete navštívit tady.

Všimla jsem si, že už od včerejška se ty ceny dost zvýšily takže podle mě to skončí hodně vysoko. Ale jestli byste chtěli přispět na charitu a koupit si něco od Demi, klidně můžete :) Ale musíte myslet na to, že ceny se zvyšují a když přihodíte na nějakou věc neznamená to, že ji dostanete.

News > Billboard: What is the best new single?

28. února 2013 v 8:50 | Weni |  News

Našla jsem anketu ve které můžete hlasovat pro jeden ze tří úžasných a hlavně nových singlů. Mezi nimi je samozřejmě Demi se svým Heart Attack a zatím dokonce vede. Dále máte možnost hlasovat pro Right Here od Justina Biebera nebo pro další úžasný singl Tonight I'm Getting Over You od Carly Rae Jepsen. Mě se nejvíc z těchto tří singlů líbí Heart Attack a taky jsem pro něj hlasovala :) Byla bych ráda kdybyste zahlasovali i vy a napsali mi svůj upřímný názor na tyhle písičky.
Minulý týden nám přinesl dávku nových singlů od největších hvězd v popu. Jsou to umělci, kteří chtějí s příchodem jara zabodovat na Top 40 rádio. Tři nové skladby - nejnovější singl Justina Biebera, Demi Lovato a Carly Rae Jepsen.
Teď máte možnost hlasovat v anketě pro některý z těchto nových singlů (Right Here, Heart Attack nebo Tonight I'm Getting Over You) a jen jeden může být vítězem dalšího měsíce.


Videos > Demi invites all filipino lovatics & greeting indonesia

27. února 2013 v 20:23 | Weni |  Other videos
Našla jsem další dvě nové videa. Na prvním Demi zve všechny filipínské lovatics na její koncert, který ve Filipínách bude mít mimochodem už 20.března. Ve druhém videu zase zdraví fanoušky z Indonésie a zase mluví o koncertě, který bude 24.března. Na obou videích to Demi neuvěřitelně moc sluší a je hrozně miloučká :)


+ podívej se na druhé video, kde Demi zdraví fanoušky z Indonésie > tady

Video > Behind the scenes during the Ryan Seacrest interview!

27. února 2013 v 10:15 | Weni |  Interviews videos
Mám tady pro vás další video ze včerejška (26.2.2013) z rozhovoru s Ryanem Seacrestem v pořadu On Air with Ryan Seacrest na rádiu KIIS FM. Během rozhovoru pustili Demiin nový singl Heart Attack a tohle video je právě z té doby. Všichni si to tam zpívali a Demi se tam pořád smála. Určitě se podívejte ;) Demi je tady fakt moc zlatá! :) Strašně moc se mi líbí ten outfit, který včera měla. Miluju na ní úplně takové klobouky :)


Personal photos #83

27. února 2013 v 10:02 | Weni |  Personal photos

Našla jsem dvě osobní fotky. První je trochu starší, je ještě z minulého roku když Demi na akci TNT Christmas Special zpívala před prezidentem USA a první dámou. Její nejlepší kamarád tuto fotku dal na Twitter a Demi si ji zachvilku dala i jako profilovku na Facebooku ;) Druhá fotka je teda novější a to ze včerejška (26.2.2013) když Demi dělala rozhovor s Ryanem s kterým je taky na fotce. Obě ty fotky jsou úplně dokonalé :)

image host image host