Březen 2013

New album cover art 2013 HQ

31. března 2013 v 20:46 | Weni |  Photoshoots

Před pár minutami byla konečně zveřejněná celá obálka na Demiino nové album!! Už během dne chyběli jenom dva čtverečky takže mi bylo jasné že už to bude zachvilku :) Každopádně jsem z té fotky neuvěřitelně nadšená! Je nádherná a prostě nych vůbec nic takového od Demi nečekala. Nechápu ty třpytky, ale líbí se mi to :D Snad budou zveřejněné i nějaké jiné fotky z tohoto photoshootu :)

image host

Miscellaneous #06

31. března 2013 v 11:29 | Weni |  Miscellaneous

Další novinku kterou pro vás mám je právě tato fotka. Měla by být focená 28.ledna těsně před focením photoshootu na obálku nového alba (pořád můžete zkoušet ji "odškrábat" na DEMIWHITEOUT.COM). Jsem strašně ráda, že se taková fotka objevila, protože už tenkrát Demi dávala na Twitter fotku kde měla ruku posypanou třpytkami a vůbec mě nenapadlo že by to mělo opravdu něco společného s novým photoshootem. Každopádně se na tu fotku strašně těším! :)

image host

March 27th - Crocus City Hall - Moscow, Russia - Meet&Greet

31. března 2013 v 11:20 | Weni |  Appearances 2013

Už jsem ani nečekala, že se tyhle fotky objeví, ale jsem strašně ráda, že se objevily a navíc je jich strašně moc! :) Jsou ze středy (27.3.2013) z Meet&Greet v Rusku. Demi je na nich strašně nádherná :) Jinak mě strašně štve ta fotka na nové album, protože pořád ještě není celá a chybí myslím dva čtverečky. Navíc zase je teď málo novinek jako dřív :/

image host image host image host image host


News > The music video for "Heart Attack" has a release date

30. března 2013 v 10:12 | Weni |  News

Dneska se objevila jen tato novinka a navíc asi bude ještě zveřejněná i fotka k novému photoshootu (viz článek níž). Taky se chystám odpoledně napsat výsledky objednávky, ale pořád ještě nejsem moc rozhodnutá :D Ale hlavní je takhle novinka. Včera večer rádio 107.5 KISS FM potvrdilo, že videoklip bude zveřejněný 9.dubna! Přece jenom už je to skoro za dva týdny a neuvěřitelně moc se těším :) Po těch fotkách z natáčení co se objevily se těším ještě víc ;)
Rozhlasová stanice 107.5 KISS FM potvrdila na jejich stránce datum vydání vidoeklipu k Heart Attack, který bude 9.dubna! "Dostali jsme potvrzení od velmi spolehlivého zdroje, že v úterý 9.dubna bude celosvětové zahájení videoklipu pro Heart Attack od Demi Lovato." napsala stránka rádia.

#HeartAttackVideoApril9th - tento trend vstoupil do celosvětových trendů chvilku po zveřejnění, na Twitteru o tom dokonce tweetovalo i Hollywood Records a Demi to sama potvrdila.

News > #DemiWhiteOut

29. března 2013 v 19:01 | Weni |  News

Demi si asi před čtyřmi hodinami změnila svoji profilovku jak na Twitteru tak i na Facebooku jen na bíle pozadí. Chvilku potom byla zveřejněná stránka - DEMIWHITEOUT.COM kde můžete pomocí škrabání bílého pozadí vidět obálku k novému albu!! :) Zatím se z celé fotky objevily jen dva kousky takže vidíme jenom Demiinu ruku posypanou třpytkami. Snad se brzo objeví celá fotka :)
postupně vám sem budu dávat každý další kousek, který bude zveřejněný a zachvilku snad uvidíme celou fotku :) zatím to vypadá dost zajímavě

image host image host image host image host
EDIT 9:30: přidávám další dva kousky

March 28th - At LAX airport, Los Angeles, CA

29. března 2013 v 18:54 | Weni |  Candids 2013

Teď jsem se vrátila z venku takže se omlouvám že tyhle fotky přidávám až teď. Objevily se nové fotky od paparazzi ze včerejška (28.3.2013) když Demi přijela na letiště v Los Angeles. Dorazila konečně domů z turné po Asii a na Twitter sama psala, že je ráda, že je doma :) Jinak samozřejmě byla krásná jako vždycky ;) Objevilo se přesně 22 fotek v dobré kvalitě.

image host image host image host image host


March 27th - Interview for MTV Moscow

29. března 2013 v 10:54 | Weni |  Appearances 2013

Byla zveřejněná jedna fotka ze středečního (27.3.2013) rozhovoru pro MTV v Moskvě. Hrozně mě štve že Demi zrušila všechny ty ostatní rozhovory, ale tak chápu že je nemocná a potřebovala si odpočinout na koncert :) Navíc můžeme být vůbec rádi že nezrušila i koncert. Jinak na fotce je s moderátorem a je strašně krásná :) Doufám, že jak rozhovor tak víc fotek se ještě objeví.

image host

Video > Debby Ryan Admires Demi Lovato's 'Sense Of Self'

29. března 2013 v 10:18 | Weni |  Other videos
Objevilo se video ve kterém Debby Ryan mluví o Demi a říká, že obdivuje Demiiinu vlastnost cítit a uvědomovat si samu sebe. Debby už několikrát takhle mluvila o Demi a pamatuju si hned na několik takových videí. Je to od ní strašně milé :) Debby mám fakt ráda takže jsem nadšená že takhle Demi obdivuje i v tomto :)


News > Demi talks about returning to the X-Factor

29. března 2013 v 10:12 | Weni |  News

Včera jsem sem psala že je Demi zpátky v X-Factoru a potvrdilo to hned několik stránek a účtů na Twitteru. Demi o tom dokonce před pár hodinami tweetovala. Jsem strašně ráda, že Demi tu nabídku přijala a bude jako porotkyně pokračovat :) První konkurzy by měli proběhnout už v polovině dubna takže se strašně těším! :) K tomuto článku jsem vám přidala i fotku, kterou na Instagram přidal oficiální účet X-Factoru.
Demi napsala o návratu do X-Factoru: Úžasně jsem si to v zahraničí užila, jsem fakt nadšená z návratu domů a z toho, že můžu zveřejnit novinku, že se vracím k @TheXFactorUSA!!!

image host
"Pozor Simone, DEMI JE ZPÁTKY!"

Video > Interview for MTV Moscow

29. března 2013 v 9:52 | Weni |  Interviews videos
Všude se ještě včera psalo že Demi je v nemocnici a proto musela zrušit všechny rozhovory, to že je v nemocnici samozřejmě není pravda, ale vlastně zrušila všechny rozhovory kromě tohoto pro MTV v Moskvě protože je nemocná. Je to jenom strašně krátká ukázka, takže se toho asi moc nedozvíme. Ale i tak myslím že to Demi strašně slušelo :) Snad se co nejdřív objeví nějaké delší video.