Duben 2013

Miscellaneous #10

30. dubna 2013 v 18:23 | Weni |  Miscellaneous

Dneska se toho víc bohužel neobjevilo takže je to poslední článek, který přidávám. Včera (29.4.2013) se konala v Brazílii Listening Party alba DEMI kde měli někteří fanoušci možnost si jako první tohle album poslechnout! Objevily se hned čtyři fotky a Demi na této párty nejspíš nebyla. Hrozně jim závidím, protože nevím co já bych za to dala. Už se strašně těším až si to album půjdu koupit :)

image host image host image host image host

News > ‘DEMI’ previews will be avaiable next week

30. dubna 2013 v 18:19 | Weni |  News

Určitě víte, že jeden ze zaměstnanců společnosti Hollywood Records u které Demi náhrala album DEMI nám často potvrzuje nějaké informace. Tímto zaměstnancem je právě Chachi a dneska ráno se ho jeden fanoušek zeptal jestli příští týden budou zveřejněné nějaké další ukázky na album DEMI a Chachi odpověděl ano. První ukázka byla úžasné takže se už strašně těším na další! :)
Fanoušek: budou nějaké další ukázky DEMI?? Třeba příští týden?
Chachi: ano

Magazine scans > Gilrfriend 2013 #02

30. dubna 2013 v 18:12 | Weni |  Magazine scans

Až teď jsem došla ze školy domů takže jdu rychle všechno přidat a dneska je toho celkem málo. Jako první pro vás mám sice trochu míň kvalitní ale za to celou obálku časopisu Girlfriend na kterém se Demi objevila s novou fotkou! Dokonce se objevil i druhý scan kde můžete vidět nějaký článek o naší Demi. Tam zase použili nejnovější fotku k Heart Attack :) Mě se strašně líbí obálka, ale podle mě se jinak než scan neobjeví i když bych strašně chtěla :)

image host image host

Company Magazine 2013

29. dubna 2013 v 18:46 | Weni |  Photoshoots

Sice jsem dneska už neměla v plánu nic přidávat, ale před pár minutami stránka časopisu Company zveřejnila tuto nádhernou fotku z nového photoshootu pro Company Magazine o kterém jsem vám sem psala v minulém článku. Jak jsem už říkala, číslo ve kterém je Demi bude v prodeji 8.května takže se snad potom ještě nějaké fotky objeví. Tahle je teda nádherná! I když je přes ní celkem velký nápis, musím prostě říct, že Demi to na ní neskutečně sluší :) Strašně se těším na další fotky!

image host

Company Magazine 2013 - Backstage

29. dubna 2013 v 16:14 | Weni |  Photoshoots

Nakonec pro vás mám jednu dokonalou fotku z focení dalšího photoshootu a tentokrát pro anglický časopis Company Magazine. V prodeji bude už od 8.května! Hrozně se těším na fotky, protože podle této to vypadá úžasně :) Miluju Demiiny photoshooty a hrozně bych chtěla nějaký nový, protože teď jich nafotila opravdu hodně a žádné nové fotky se zatím neobjevily.

image host

Video > Hey NZ, Come To A Listening Party For My New Album

29. dubna 2013 v 16:07 | Weni |  Other videos
Dneska přidávám už třetí video, ale tohle se objevilo před chvilkou. Demi na něm zve Nový Zéland na Listening Party nového alba DEMI. Nemůže tam sice přijít každý, ale vstupenky může vyhrát pět lidí a bude konat už 5.května. Jsem se strašně ráda, že bude protože třeba tak uslyšíme některé písničky dřív :) Jinak video bylo natočené ve čtvrtek během rozhovoru pro Erin Simpson Show.


+ Jestli byste se i vy chtěli zapojit do této soutěže a mít mžonost vyhrát lístky, můžete se zaregistrovat TADY!

Video > Willie Jones sings Heart Attack

29. dubna 2013 v 16:00 | Weni |  Other videos
Možná si někteří pamatujete na Willieho Jonese, který měl v X-Factoru Demi jako mentorku. V sobotu (27.4.2013) Willie zveřejnil video na kterém se snaží zazpívat Heart Attack právě od naší Demi. A ona tohle video retweetla a napsala k tomu "hahaha". Jaký máte názor na tohle video a celkově na Willieho v X-Factoru? Podle mě ho tam Demi měla nechat dýl, ale zase bylo tam tolik úžasných zpváků že to bylo těžké.

kliknutím na obrázek si můžete video přehrát

News > Heart Attack went platinum for 10 weeks

29. dubna 2013 v 15:55 | Weni |  News

Za pouhých deset týdnu Heart Attack v USA prodal více než 1 milion kopií a proto bude oceněn platinou! Demi včera přes Twitter děkovala fanouškům a tak jsem vám ty zprávy přeložila. Podle mě je to fakt úžasné, že jenom za 10 týdnů se toho tolik prodalo, navíc platinu zatím dostal z Demiiných singlů jen Give Your Heart A Break a Skyscraper. Demi moc gratuluju :)
@ddlovato: Jsem neuvěřitelně vděčná ZA VÁS VŠECHNY. Bůh mi požehnal s tak úžasnými fanoušky!! 10 týdnů?!!! Wow.. DĚKUJU VÁM!!!!! Kdo je teď připravený na #DEMI

@ddlovato: Cílem v mým životě je udělat nějaký rozdíl v tomto světě... mýt úspěch je úžasný bonus. Děkuju vám za to jak podporujete mě a moji zprávu..

Video > Interview for Saturday Night Online

29. dubna 2013 v 15:23 | Weni |  Interviews videos
Nedávno už jsem tento rozhovor přidávala, ale nebyl celý. Demi ho natočila při návštěvě New Yorku na začátku dubna kde byla kvůli propagaci Heart Attack ve spoustě televizních pořadech a k tomu poskytla celkově strašně moc rozhovorů. Tento rozhovor je pro Saturday Night Online a Demi je v něm fakt strašně miloučká! :) A strašně se vám omlouvám, ale bohužel jinak než s portugalskými titulky jsem ho nenašla, tak vám to snad moc nevadí.


Personal photos #113

29. dubna 2013 v 15:13 | Weni |  Personal photos

Takže nejdřív pro vás mám (opravdu nechutnou :D) novou fotku z Twitteru. Měla by na ní být Demi oblečená jako zombie, ale nikdo neví jestli je to ona a hlavně proč by se takhle oblíkala. Já osobně si myslím že je to Demi už jenom podle toho popisu k fotce, ale nenapadá mě proč by vypadala jako zombie. Každopádně vypadá fakt děsivě a když jsem ji uviděla poprvé hrozně jsem se lekla! :D Jinak další z teorií je, že Demi bude v hrát v hororu!

image host
Popis k fotce: "That one time I dressed up like a zombie..."