Květen 2013

Video > Demi Lovato Live in London 2013 - Fans before concert

31. května 2013 v 23:17 | Weni |  Other videos
Podle mě bych tímto článkem už dnešek mohla uzavřít a zbytek nechat na zítřek, protože stejně toho už moc není. Demi dneska (31.5.2013), a to před chvílí, odzpívala její koncert v Londýně. Video pochází z dnešního rána kdy se fanoušci rvaly o volné lístky. Byl tam opravdu chaos s trašné fronty. Dobrou zprávou určitě je, že všichni fanoušci si ten koncert strašně užili a prý to tam bylo úžasné (podle tweetů na Twitteru) a prý by už zítra nebo v průbehu konce tohoto týdne měla být nahrávka celého koncertu na VEVO, protože po celou dobu koncertu se to nahrávalo! Už se strašně těším a teď opravdu lituju, že jsem tam nejela.


+ PHOTOS / FOTKY:
image host image host image host
na první fotce můžete vidět náramky, které sloužily jako vstupenky na dnešní koncert a na dalších dvou fotkách jsou fanoušci čekající na lístky

May 29th - Alan Carr: Chatty Man #02

31. května 2013 v 22:52 | Weni |  Appearances 2013

Našla jsem dalších pět fotek z pořadu Alan Carr: Chatty Man, které byly zveřejněny těsně před vysíláním rozhovoru a to mimochodem začíná u nás už za hodinu a 10 minut (v 00:00)! Takže zítra čekejte várku dalších fotek a určitě i rozhovoru. Navíc Demi právě teď je na pódiu v Londýně a má koncert takže z toho se taky objeví fotky. Tyhle všechny fotky jsou naprosto úžasné. Demi po dlouhé době na sobě neměla černou a strašně se mi tady líbí.

image host image host image host image host


May 30th - Britain's Got Talent - Performance

31. května 2013 v 16:28 | Weni |  Appearances 2013

Včera (30.5.2013) Demi vystupovala v talentové soutěži Britain's Got Talent a objevilo se pouze několik nekvalitních screenů. Některé z nich fotili fanoušci, ale i tak jsou ve strašné kvalitě. Podle mě se určitě ještě na sto procent objeví něco kvalitnějšího, ale zatím přidávám aspoň tohle. Sice se opakuju, ale Demi to strašně slušelo.

image host image host image host image host


With fans #55

31. května 2013 v 16:22 | Weni |  Photos with fans

Taky pro změnu zase přidávám nějaké fotky s fanoušky, které se teď když je Demi v Londýně objevují dost často. První fotka je ze včerejška když Demi vystupovala v Britain's Got Talent a další tři byly vyfocené dneska. Snad se objeví i paparazzi fotky, protože Demi opět vypadala nádherně! Podle té třetí fotky si můžete všimnout, že Demi byla v nějakém obchodě kde si vybírala boty.

image host image host image host image host

Video - Britain's Got Talent - Demi's performing "Heart Attack"

31. května 2013 v 16:13 | Weni |  Appearances videos
Samozřejmě tady nesmí chybět i video ze samotného včerejšího vystoupení v Britain's Got Talent. Demi podala s Heart Attack úžasný výkon, podle mě asi její nejlepší. Miluju jak zpívá naživo a tohle se jí teda vážně povedlo. Jediné co mě na tom strašně štve jsou ty vokálistky, které tam šíleně řvou, ale jinak je to opravdu dokonalé.


Video > Britain's Got More Talent - Demi Lovato and David Walliams - Interview

31. května 2013 v 16:04 | Weni |  Interviews videos
Hned po vystoupení v Britain's Got Talent poskytla rozhovor pro Davida Williamse v dalším pořadu, který patří k této soutěži, ale je nazvaný Britain's Got More Talent. Demi mluvila hlavně opět o Simonovi, protože Simon je vlastně v této soutěži porotcem. Sice má rozhovor celkem jen tři minuty, ale jestli máte chvilku času, tak se podívejte.


May 30th - Britain's Got Talent - Backstage

31. května 2013 v 15:54 | Weni |  Appearances 2013

Mám pro vás dokonce i tři nové fotky ze včerejška (30.5.2013) po vystoupení v talentové britské soutěži Britain's Got Talent. Hrozně jsem se na všechny fotky i videa těšila a všechno ještě přidám a vy se určitě ještě máte na co těšit a musím teda říct, že to stálo za to, protože Demi vypadala dokonale! Hrozně se mi líbí jak byla nalíčená a k tomu outfitu nemám slov. Mimochodem tyhle fotky jsou ze zákulisí a přesněji z rozhovoru s Davidem Williamsem.

image host image host image host

Video > Demi Lovato tells us what Simon Cowell smells like

31. května 2013 v 15:47 | Weni |  Interviews videos
Konečně se kromě záznamu a pár nekvalitních fotek z rozhovoru pro BBC Radio 1 objevilo i nějaké video. Je to sice jen kousek z první části, ale kdo to neviděl nebo spíš neslyšel, tak se rychle podívejte. Demi mluví o Cher, Simonovi a dalších věcech, ale to už jsem vlastně jednou vypisovala když jsem přidávala z toho rozhovoru audio.


BLISS magazine 2013

31. května 2013 v 15:44 | Weni |  Photoshoots

Včera jsem sem přidávala scany z časopisu GLISS pro který Demi nafotila nový photoshoot a už dneska se z něj objevila jedna kvalitnější fotka. Myslím, že se jedná pouze o kvalitnější scan, ale už se dá zařadit i do photoshootů. Těšíte se na celý photoshoot? Já strašně moc, prootže z těch fotek co jsme zatím viděli je úplně letní a Demi je na něm úžasná.

image host

Nylon Magazine 2013 #02

30. května 2013 v 18:37 | Weni |  Photoshoots

Mám pro vás ještě dvě další úžasné a nové fotky z photoshootu pro časopis Nylon Magazine, který nafotil fotograf Michael Tammaro. Už jsme je mohli vidět dřív, protože obě byly použité na scanech v časopise. Já celý tento photoshoot miluju! Demi mi na něm přijde strašně přirozená a opravdu jsou to jedny z nejkrásnějších fotek, co kdy nafotila.

image host image host