Červen 2013

June 30th - X Factor Audition - Denver, CO - Backstage

30. června 2013 v 23:21 | Weni |  Appearances 2013

Dneska sice trochu později než normálně, ale i tak pro vás mám už dvě úžasné fotky ze zákulisí z dnešního kastingu v Denveru, který právě začal! Na obou je Demi se Simonem a musím říct, že jí to dneska nesmírně sluší. Miluju na ní drdol, červenou rtěnku a navíc si podle mě vzala dokonalou halenku. Jinak X-Factor před chvílí na Twitter napsal, že Demi dneska bude konečně sedět vedle Simona!

+ EDIT: Přidávám další tři fotky, které se objevily až dneska (1.6.2013)!
image host image host image host image host


News > Demi will be at X Factor audition today

30. června 2013 v 17:57 | Weni |  News

+ Demi včera psala opět na Twitter ohledně jejího tatínka, opravdu se mi o tom nechtěl psát další článek, protože už i tak mi z toho bylo dost špatně, takže tweety si kdyžtak můžete přečíst na Demiiném Twitteru tady

Přece jenom jsem ještě nějakou novinku našla. Na oficiálním Twitteru X-Factoru včera přibyl jeden tweet ve kterém se píše, že Demi bude společně se Simonem, Kelly a Paulinou na dalším kastingu v Denveru kde ji měla sice zastoupit nejdřív na dva dny Cher Lloyd, ale Demi se už asi cítí lépe a tak se ho nakonec zúčastní. Já jsem strašně ráda a už se těším na fotky!

Zítra bude @SimonCowell @KELLYROWLAND @paurubio a @ddlovato na #XFKonkurzech v Denveru... Budeš tam ty? (+odkaz)

Video > Interview for radio 95.5 New York

30. června 2013 v 9:59 | Weni |  Interviews videos
Dneska pro vás bohužel více novinek než tohle video nemám. Je to kousek z rozhovoru pro rádio 95.5, který Demi v pátek poskytla během návštěvy New Yorku. Na celý rozhovor se jinak budeme moc podívat už 1.července což je zítra! Demi mluví hlavně o svojí kamarádce Seleně Gomez a o jejím úspěchu. Přesněji říká, že je šťastný když vidí úspěch u lidí s kterými vyrůstala a především u Seleny, protože se znají už dlouho.


Magazine scans > Cosmopolitan 2013 #02

29. června 2013 v 23:16 | Weni |  Magazine scans

Až teď jsem přišla z venku, takže mě dost mrzí, že jsem vám sem ty fotky nemohla dát dřív. Ale objevilo se zase několik dalších scanů z amerického časopisu Cosmopolitan. Miluju od tohoto časopisu fotky a vypadá to, že tyhle budou moje nejoblíbenější vůbec. Strašně se mi tady líbí na Demi ta blond a jsou opravdu, ale opravdu dokonalé! Teď jenom doufám, že se objeví co nejdřív jako photoshoot a budu z nich moc udělat layout.

image host image host image host

Magazine scans > Cosmopolitan 2013

29. června 2013 v 11:25 | Weni |  Magazine scans

Kromě úžasných fotek z photoshootu pro Fashion se před chvílí objevila další srpnová obálka a tentokrát pro Cosmopolitan! Abych řekla opravdu, po zveřejnění fotky z focení jsem se na tento shoot ne málo těšila a každý jsem kontrolovala jestli se náhodou už nějaká ta fotka neobjevila. A když jsem ji poprve viděla vyrazila mi dech. Teď ani nevím z kterých fotek udělat layout, protože všechny jsou totálně dokonalé. Jinak je to první photoshoot v tomto roce kde má Demi blond vlasy! A těším se samozřejmě na další fotky z photoshootu.
+ jestli se ještě něco objeví tak to přidám až večer

image host

Magazine scans > Fashion Magazine 2013 #02

29. června 2013 v 8:41 | Weni |  Magazine scans

Nesmí tady chybět ani dnešní nejlepší novinka, kterou je právě těchto 9 dalších scanů z časopisu Fashion, pro který Demi nedávno nafotila opravdu luxusní photoshoot. Demi se objevila na opravdu hodně stránkách s novými fotkami a je strašná škoda, že je zatím máme možnost vidět jen jako scany, ale jinak z nich jsem opravdu úplně unešená! Nesmírně moc se mi líbí první tři fotky. Titulka u mě sice pořád vede, ale k těmto nemám slov.

image host image host image host image host


June 28th - Leaving her hotel in NYC #02

29. června 2013 v 8:37 | Weni |  Candids 2013

Taky se objevily tři kvalitní HQ fotky když Demi včera (28.6.2013) odcházela ze svého hotelu v New Yorku kde je momentálně ubytovaná a mířila na vystoupení v Good Morning America. Jsem ráda, že jsme se nakonec dočkali nějakých kvalitních fotek od paparazzi. Včera jsem sice jednu fotku přidávala, ale ta byla opravdu strašně nekvalitní.

image host image host image host

With fans #73

29. června 2013 v 8:33 | Weni |  Photos with fans

Včera se pořád za sebou objevovaly fotky s fanoušky, tak jsem se na to vykašlala a rozhodla jsem se, že všechny co se objeví přidám až dneska. Celkově je jich 11 a všechny jsou ze včerejška až na tu první, která byla focená ve čtvrtek. Navíc pět z nich je ze setkání s fanoušky v rádiu 95.5, které Demi taky navštívila včera.

image host image host image host image host


June 27th - Good Morning America: Summer Concert Series

28. června 2013 v 19:08 | Weni |  Appearances 2013

A nakonec jsem si nechala tyhle dokonalé fotky z dnešního (28.6.2013) vystoupení v Good Morning America. Sice mi než jsem se dostala k těmto fotkám trvalo, ale pochopte, že toho bylo hodně a chtěla jsem to všcehno doplnit. Většina fotek je v HQ a z toho mám opravdovou radost navíc když je na nich Demi tak strašně zlatá. Celkově ty fotky patří k mým nejoblíbenějším vůbec.

image host image host image host image host


Video > Good Morning America: Summer Concert Series

28. června 2013 v 18:54 | Weni
Jak už jsem vám sem několikrát dneska psala, Demi vystoupila v pořadu Good Morning America na Summer Concert Series a zazpívala čtyři písničky. Dokonce se tři z nich objevily už na youtube dohromady a v HD takže za to podle mě můžeme být fakt rádi. Ale samostatně jsem našla ještě video když Demi zpívala písničku Really Don't Care a sice je na Instagramu, ale určitě se podívejte. Jdě vidět jak si to Demi užívala, je úžasná♥

Heart Attack, Made In The USA & Give Your Heart a Break

Další videa: