Červenec 2013

X Factor USA 2013 - Boot Camp: Demi's Expert Team

31. července 2013 v 11:57 | Weni

Dlouho jsem nevěděla jak tento článek vlastně přidat, ale nakonec jsem to vymyslela nějak takto. Článek bude zařazen do rozcestníku takže jsem to nechtěla dávat do novinek. Tady vidíte tým expertů, který si Demi vybrala pro svoji skupinu v Boot Campu. Zatím se neví jakou skupinu Demi dostala, ale brzo se to určitě dozvíme. Pod jménem každého z expertů vidíte i pozici v týmu a na co přesně tam je.


Kenny Ortega
choreograf
Bonnie McKee
skladatelka písní
Christina Perri
umělecká asistentka
Lis Lewis
vokální trenérka

Personal photos #174

31. července 2013 v 11:15 | Weni |  Personal photos

Tady na tomto úvodním obrázku už jd evidět ta nová šablonka a je hnusná, časem ji asi pozměním. Ale včera se konal první Boot Camp za tuto sérii. Demi se ho samozřejmě zúčastnila a mám tady z něj dvě osobní fotky. První přidala Pau a druhou Kelly a Demi přidali na Instagram. Obě jsou ze zákulisí, takže jsem vlastně dost váhala kam je přidat. Ale obě se mi hrozně líbí a nemůžu se dočkat až se objeví nějaké informace o soutěžících.

image host image host

VIDEO > Wishing Happy Birthday to Aris

31. července 2013 v 11:09 | Weni |  Other videos
Aris přidala na svůj účet Telly nové video ve kterém je Demi. Dost se divím, že ho Demi nedala na Keek nebo tak, ale ve videu přeje Aris (mimochodem Demiina sestřenice) všechno nejlepší k jejím 16.narozeninám. Já jí samozřejmě taky přeju všcehno nejlepší! A Demi je ve videu hrozně krásná.


"Šťastné sladkých 16 mojí nádherné sestřenici @arisofchaos!!! Tak moc tě miluju!!"

News > Kelly Rowland answer on question: "what Demi represent for you?"

31. července 2013 v 10:55 | Weni |  News

Včera Kelly Rowland, porotkyně v letošní sérii X-Factoru, měla nějaký dvouminutový chat s fanoušky nebo co a všichni se jí tam mohli ptát na různé otázky. Hned první komentář se týkal Demi a Kelly na něj odepsala. Napsala, že pro ni Demi reprezentuje sílu a krásu což je od ní strašně hezké a hlavně milé.

"#2minutySKelly - Zeptejte se mě na cokoliv. POJĎ! (Použij hashtag.)"

"@KELLYROWLAND co pro tebe reprezentuje Demi? #2MinutySKelly"

"@vitooorhugo_ sílu a krásu. Miluju ji!"

VIDEO > Leaving Jay Z's concert with Wilmer

31. července 2013 v 10:36 | Weni |  Candids videos
Moc se omlouvám, že dneska jsem tady až tak pozdě a vlastě jsem tady už dvě hodiny, ale měla jsem jeden takový problém, protože se mi ztratila šablonka a musela jsem ji dělat znovu, ale teď je fakt hrozná. Nejdřív doplním věci ze včerejška, takže přidávám tohle video z odjezdu koncertu Jay Z na kterém byla Demi s Wilmerem a nějakými jeho kamarády.


Facts #01

30. července 2013 v 17:30 | Weni |  Facts

Dneska jsem si dala takový odpočinkový den. Jsou novinky, ale vůbec se mi do nic nechce. Slibuju, že všechno doplním zítra. Taky jsem v průběhu ukládání starých fotek zjistila, že mi tady na blogu chybí úplně podstatné články jako jsou fakta a podobně.

Oblíbená barva: černá a červená
Oblíbené ovoce: pomeranč
Její vzor: Kelly Clarkson
Oblíbený sport: surfování
Oblíbená kapela: Paramore
Oblíbené jídlo: Pickles, sýr, Krispy Rice Treats a čokoláda

♦ Je dost flexibilní a dokáže dát nohy za hlavu. Ale to není všechno - také má dlouhý jazyk, kterým se dotkne špičky nosu.
♦ Jedna věc, kterou s sebou Demi prostě musí mít na turné je její notebook.
♦ Před začátkem každého vystoupení pije nápoje, které jí pomáhají na krk, modlí se se svou kapelou a se všemi se zdraví. Také volá pro štěstí své mámě.
♦ Na kastingu do filmu Camp Rock Demi zazpívala "Ain't No Way" od Arethy Franklin.
♦ Když Joeovi, jejímu blízkému kamarádovi a spoluracovníkovi, zemřel jeho pes Cocoa Demi ho utěšila.
♦ Demiin nejtrapnější moment se stal když když byla na pláži s herci ze seriálu Wizards of Waverly Place. Byla v oceánu a najednou přišla vlna, která jí rozvázala bikiny a než si to stihla zavázat, přišla další vlna a spadl jí dolní díl bikin. Ale říkala, že byla šťastná, protože jediný kdo si toho všiml byla Selena a Jennifer.
♦ Řekla, že před líbací scénou s Joem Jonasem (v Camp Rock 2) si dala mentolku, protože si myslela, že má špatný dech a mohlo by to Joa vystrašit, protože v té době do něj byla zamilovaná.
♦ Většina jejího oblečení pochází z obchodu Forever 21 a většina botů z obchodu Aldo.
♦ Má hispánské, itálské a španělské předky.
♦ Říká, že je pro ni divné se vidět v televizi.
♦ Milovala spolupráci s Jonas Brothers. Říká o nich, že jsou to kompletní gentlemenové a ti nejlepší kluxi, které kdy potkala.
♦ Maria Canals Barrera (hraje Demiinu mámu v Camp Rocku a Seleninu mámu ve Wizards of Waverly Place) říká, že holky s ní občas žertují tak, že se hádají jako: "Ona je moje máma", "Ne, ona je moje máma.".
♦ Nesnáší fámy.
♦ Miluje nakupování.
♦ Demi a její velmi blízká kamarádka Selena Gomez spolu mají po dobu osmi let svůj vlastní pozdrav, který vždy dělají.
♦ Je zručná pianistka, bubeník a klavíristka.

With fans #81

30. července 2013 v 10:27 | Weni |  Photos with fans

Při odchodu koncertu Jay Z na kterém byla Demi v neděli nejspí s Wilmerem, se s Demi vyfotil jeden fanoušek. Bohužel ta fotka je šíleně nekvalitní a musela jsem takhle škaredě udělat tu úvodku. Já doufám, že si Demi koncert užila. Každopádně dneska bych chtěla konečně máknout na blogu, jak už slibuju několik dní, akorát musím ještě dodělat jeden layout a pak chci stihnout ještě nějakou grafiku, takže uvidíme.

image host

July 28th - Leaving Jay Z's concert with Wilmer

29. července 2013 v 22:30 | Weni |  Candids 2013

Ani nevíte jak jsem prostě ráda, že už jsou zase nějaké novinky. Jestli zítra nebudou, začnu doplňovat galerii jak mi sem někdo psal. Demi si včera s Wilmerem zašla na koncert Jay Z. Jsem ráda, že po dlouhé době někde byla a hlavně po tom zákroku s mandlemi. Objevila se ale bohužel jen jedna malá fotka na které není nic moc vidět. Wilmera začínám mít poslední dobou ráda, takže bych byla hrozně nadšená kdyby spolu zase byli.

image host

PLEASE HELP US

29. července 2013 v 12:24 | Weni
Možná o tom někdo ví a možná taky ne. Včera byly nějakým hackerem odstraněny tři úžasné blogy - oh-shay, heartgomez a ninadobrev-fans. Katty měla tento blog několik roků a dala si na něm hrozně moc práce. Podle mě měla opravdu nejlepší blog na celém blogu.cz a věřím, že všichni chceme tento blog zpátky.

Prosím pomožte nám a Katty a napiště na blog@blog.cz email, kde napíšete pár větami, aby blog ninadobrev-fans.blog.cz obnovili na email nd-4fans@seznam.cz a že byl bohužel nějakým hackerem zrušen. Zabere vám to jen chvilku a ti co blog chtějí zpátky to snad udělají. Děkuju vám.

+ MŮŽE SE TAKY STÁT, ŽE MI BLOG HACKNOU TAKY TAKŽE KDYBY BYL TENTO BLOG NENALEZEN NEBO TADY ZÍTRA NIC NEPŘIBUDE, SLEDOVAT MĚ MŮŽETE POŘÁD NA EXPLOSIONS.BLOG.CZ (ADRESU JSEM SEM SICE DÁVAT NECHTĚLA, ALE JDE O NOUZI :D)

News > Demi about death of Kidd Kraddick

29. července 2013 v 11:31 | Weni |  News

Včera zemřel Kidd Kraddick, které jste možná někteří znali a možná taky ne, ale přišlo mi hezké o něm napsat aspoň nějaký článek. Demi se s ním celkem dost znala a v roce 2009 a 2010 spolu dokonce párkrát vystupovali. Demi se o tom opravdu hezky vyjádřila na Twitteru, takže si to určitě přečtěte. Je mi líto, že zemřel další člověk, který bude chybět tolika lidem.

"#RIPKissKraddick.. Vyrostla jsem s tebou na mém rádiu.. Měla jsem to potěšení se s tebou setkat když jsem měla 9 na vystoupení kde je cesta zpět."

"potom jsi věřil v můj talent. Dallas, TX dneska večer ztratilo hrdinu a moje srdce je zlomené pro celou rodinu KISS FM. Už nám chybíš Kidde.."

"Taky se modlím za Kiddovu rodinu a přátelé.. Bylo mi potěšením tě znát tolik let.. #MyTěMilujemeKidde ♥♥♥"

"Život je tak krátký.. Strávěte ho děláním věcí, které milujete s lidmi, které milujete.."

image host
tuhle společnou fotku Demi a Kidda zveřejnil Mike Manning