Srpen 2013

News > Demi thanks for VEVO certified

31. srpna 2013 v 19:51 | Weni |  News

Dneska Demi poděkovala svým fanouškům za neuvřitelný úspěch, který se jí v tomto měsíci podařil hned třikrát. Dosáhla totiž u svého nejnovějšího videoklipu Heart Attack 100 milionů zhlédnutí a stejně tak u starších singlů z předchozího alba Unbroken - Skyscraper a Give Your Heart a Break. Opět ode mě Demi patří obrovská gratulace.

"Tohle je TAK neuvěřitelné!!!!! Děkuju vám lidi za moje TŘETÍ vevo certified video jen v tomto měsíci!!!!! To je CELKEM 300,000,000 zhlédnutí!!! Šílené!!"

Glee - Spoilers

31. srpna 2013 v 19:39 | Weni |  Glee - Spoilers

Už teď se objevily nějaké další spoilery od fanoušku, kteří měli tu možnost být na samotném natáčení seriálu Glee. Už jsme mohli vidět z natáčení jednu fotku na které je Demi s Nayou a mají na sobě stejný oblečeka obě jsou vlastně oblečené jako čísnice.

♦ Dani (postava Demi) bude s postavou Nayi - Santanou víc než jen kamarádka.
♦ Bude kamarádkou s Rachel (Lea Michele).
♦ Demi se objeví hned v šesti epizodách a na tu první se můžeme těšit 3.října.
♦ Dani bude se Santanou pracovat v lesbickém baru jako čísnice.
♦ Věnuje Santaně písničku a bude u toho hrát na kytaru.
♦ Měla by si zazpívat duet nejen s Nayou a Leou, ale i s Adamem Lambertem.

Personal photos #193

31. srpna 2013 v 19:33 | Weni |  Personal photos

Skoro před hodinou Demi na svém Twitteru zveřejnila tuhle jednu nádhernou fotku s výhledem, který je nejspíš vidět z bytu naší Demi. Mimochodem dneska se koná festival En Espanol na kterém uvidíme Demi vystupovat! Takže se po dlouhé době těším na nějaké fotky z vystoupení.

image host
"Dobré ráno LA….."

Autographs

31. srpna 2013 v 18:57 | Weni |  Autographs
Tady máte na ukázku pár podepsaných věcí, fotek nebo alb od Demi pro fanoušky, kteří se s ní setkali.

image host image host image host image host
image host image host image host image host
image host image host image host image host

Contact

31. srpna 2013 v 18:50 | Weni |  Contact
SOUKROMÁ ADRESA
10635 Santa Monica Blvd.
#130
Los Angeles, CA
90025 USA

ADRESA PRO FANOUŠKY (sem můžete posílat dopisy pro Demi)
Demi Lovato
Hollywood Records, Inc.
500 S Buena Vista Street
Burbank, CA 91521-6369
USA

Nezaručuju vám, že jsou ty adresy pravé. Našla jsem je na internetu a tam je jich opravdu spoustu, takže radši nebudu trvrdit, že jsou na 100% pravé. Na tu druhou můžete Demi posílat prosby o autogram, ale je možné že ta adresa už není platná.

Personal photos #192

31. srpna 2013 v 14:04 | Weni |  Personal photos

Dneska mi ty novinky jdou hrozně pomalu, ale snad vám to tak moc nevadí. Demi zveřejnila dneska tři nové fotky. Na první je kousek její kytary a nové nehty, které jsou úplně krásné. Na druhé je dost dobře vidět její náramek, který jí děti vyrobili když byla v Africe. Na poslední je ona sama a také na ní je vidět ten náramek. Navíc se tam i krásně usmívá.

image host image host image host

News > Popdust 40! World Greatest Pop Stars!

31. srpna 2013 v 13:33 | Weni |  News

Popdust vytvořil seznam 40 nejlepších zpěváku světa. Demi se v letošním roce umístila na krásnem 21.místě a minulý rok jí patřilo 37.místo, takže udělala určitě pokrok. Pro umístění každého zpěváků zhodnotili živé vystupování, image, výstup a podobné věci. Za každou tuhle věc se dostával určitý počet bodů. Demi celkově dostala 67 bodů ze 100 a to podle mě není špatné. Opět gratuluju!


Demi Lovato Celebrating Milestone Birthday in Kenya #06

31. srpna 2013 v 10:43 | Weni |  Candids 2013

Od pondělka se žádné fotky z Keni neobjevily, takže všechny přidávám až teď. Celkově je jich 5 a většinu z nich už jsme mohli vidět, ale ty fotky jsou akorát třeba větší nebo ty co Demi dávala na Instagram jsou teď celé. Všechny ty fotky z Afriky miluju a teď to vypadá, že už se žádné další neobjeví, ale třeba se ještě nějaká várka objeví, kdo ví.

image host image host image host image host


News > GYHAB hits 1000000 views

31. srpna 2013 v 10:22 | Weni |  News
V tomto měsíci získali všechny tři nejnovější singly Demi certifikát od VEVA! Dokonce teď se mezi ně počítá už i singl Give Your Heart A Break, který měl hned po Skyscraperu největší počet zhlédnutí. Gratuluju!News > Popstars Competition - with Demi Lovato

30. srpna 2013 v 21:45 | Weni

Stránka You Generation uspořádala soutěž týkající se Demi. Nejlepší na této soutěži je, že se konečně může zapojit i Česká Republika! Takže neváhejte a zkuste se zapojit. Teda pokud umíte zpívat. V této soutěži stačí když budete umět aspoň trochu zpívat, naučit se slova jedné z vybraných písniček a nahrát to do videa. Tyhle tři věci vás můžou dostat do Los Angeles a potkat se s Demi! Přeložila jsem vám o tom celý článek - pečlivě si ještě projděte pravidla a můžete jít nahrávat.

"You Generation napsali: Naše další soutěž je MASIVNÍ! Celé září se budeme zajímat o popstar s pomocí světovou superstar Demi Lovato! Vítez poletí do Los Angeles a potká samotnou Demi Lovato, stejně tak její stylistku a také její hudební producentku!"

"Soutěž začíná 1.září a končí 21.září. Chcete-li se zapojit, vše, co musíte udělat, je poslat nám videonahrávku kde se předvedete a zazpíváte jednu z těchto písní:

Demi Lovato - Give Your Heart A Break
One Direction - More Than This
Tinie Tempah - Pass Out
Labelle - Lady Marmalade
Maroon 5 - Makes Me Wonder

Můžete zazpívat a'capella, použít doprovodnou nahrávku nebo zazpívat s vašimi vlastními nástroji. Chceme vidět nějaký nápaditý a jedinečný cover těchto písní - vyjádřete sami sebe! Jakmile to dotočíte, nahrajte video na YouTube a pošlete nám to sem http://bit.ly/EnterYouGeneration před uplynutím lhůty."

PRO VÍCE INFORMACÍ NAVŠTIVTE JEJICH YOUTUBE KANÁL!