News > Kelly Rowland Wants Demi Lovato to Direct Her Music Video

7. srpna 2013 v 10:57 | Weni |  News

Teď je málo novinek, tak jsem aspoň přeložila nějaký článek. Jde o to, že Kelly Rowland, kterou můžete teď už znát z fotek z X-Factoru, v rozhovoru s Ryanem Seacrestem řekla, že chystá videoklip k písni Gone a chce, aby ho režírovala Demi. Je to naprosto úžasné, že s ní chce takhle spolupracovat a ani se jí nedivím, protože Made in the USA režírovala podle mě úžasně. Kdyby se to opravdu uskutečnilo, byla bych hrozně ráda.

Kelly Rowland a Demi Lovato spolu k sobě mají blázko díky porotcování v X-Factoru. A dokonce tak blízko, že Kelly v On Air with Ryan Seacrest odhalila, že chce, aby Demi režírovala její nový nadcházející vidoeklip:


Demi po nedávném vydáním jejího videoklipu Made in the USA přidala do svého životopisu režírování a teď její kolegyně v X-Factoru Kelly Rowland ji chce zaměstnat kvůli jejím dovednostem. Kelly řekla: "Já vlastně chci, aby Demi režírovala ten videoklip a asi jsem pro to, aby se to natočilo, protože vím, že režírovala její vidoeklip Made in the USA a ona je prostě tak kreativní, takže se dobře bavíme."

"Gone" feat. Whiz Khalifa ukončí Kellyino nejnovější album "Talk a Good Game". A nalaďte se na noční premiéru X-Factoru na FOX už 11. a 12.září v 8/7c.
 


Komentáře

1 SelenQa SelenQa | Web | 7. srpna 2013 v 14:51 | Reagovat

To by bylo suepr, protože Made in the USA se jí fakt povedlo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.