Prosinec 2013

VIDEO > New Year's Eve 2014 - Heart Attack (Soundcheck)

31. prosince 2013 v 23:48 | Weni |  Performances videos
Přidávám ještě video ze zvukové zkoušky na New Year's Eve 2014 v Kanadě kde Demi zazpívala Heart Attack. Musím říct, že to Demi zazpívala úžasně jako vždycky. Ale taky jde vidět, že je tam opravdu zima, protože Demi je navlečená v bundě a má na sobě dokonce čepici. Objevily se už dokonce i fotky, ale ty přidám až zítra společně s fotkami z vystoupení.


VIDEO > Message for her Brazilian Lovatics

31. prosince 2013 v 23:30 | Weni |  Other videos
Demi pro své fanoušky v Brazílii nahrála pomocí Youtube velmi krátkou zprávu ve které jim děkuje za podporu v tomto roce a taky říká, že se nemůže dočkat až je příští rok uvidí na Neon Lights Tour. Je ale opravdu škoda, že něco takového dělá jen pro Brazílii.


Gallery Update #001 (new personal photo from Canada + Christmas 2013)

31. prosince 2013 v 23:16 | Weni |  Gallery Updates 2014

Nevím jestli nevadí, že začnu přidávat už teď večer, ale snad ne. Demi by dneska na Nový rok měla mít vystoupení v Kanadě ve městě Niagara Falls. Setkala se tam nejspíš se starostou města a tak se s nám vyfotila, na fotce je dokonce i jeho manželka. A navíc přidávám ještě pět fotek z Vánoc, které Demi oslavila s rodinou. Mimochodem zítra přidám zbytek osobek do galerie.

Gallery Link: Personal Photos > Other [1x]
tumblr_mydziugvgB1roewk4o1_500.jpg tumblr_mye09gzBRQ1roewk4o1_500.jpg tumblr_mye2dudhsY1roewk4o1_1280.jpg tumblr_mye2dudhsY1roewk4o2_1280.jpg
Gallery Link: Personal Photos > Other [5x]

Staying Strong (2013)

31. prosince 2013 v 15:43 | Weni
Informations&News > informace a novinky o knížce
CZ Translations > české překlady
Order > objednej si

Biography

31. prosince 2013 v 15:42 | mitchie.

Celým jménem Demetria Devonne "Demi" Lovato je americká zpěvačka a herečka, která je známá hlavně pro své role Mitchie Torres ve filmu Camp Rock a Sonny Munroe v seriálu Sonny ve velkém světě. Demi vydala 23. září 2008 své debutové album Don't Forget, které se umístilo na druhém místě v hitparádě Billboard 200. V prvním týdnu prodeje se prodalo více jak 89 000 alb. Své druhé album Demi vydala v roce 2009 a to debutovalo na 1. místě v Billboard 200. V prvním týdnu prodeje se prodalo více jak 108 000 kopií.

Demi se narodila 20. srpna 1992 v Albuquerque Texas. Její matka je Dianna De La Garza a otec Patrick Lovato. Je mexicko-irsko-italského původu. Má starší sestru Dallas Lovato a mladší sestru Madison de la Garza. Její matka byla roztleskávačkou a country zpěvačkou, její otec se přestěhoval do Nového Mexika po jejich svatbě v roce 1994. Demi se objevila poprvé v televizii v seriálu Barney and Friends, kde si zahrála postavu Angely. V tomto seriálu se také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez. Demi je také dobrá poanistka, kytaristka a skladatelka. Dalším seriálem, ve kterém účinkovala v roce 2006, je seriál Útěk z vězení. Tady si zahrála 14 letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. V dubnu 2009 získala diplom střední školy, a to díky domácímu učení. V létě roku 2008 Demi vystupovala na svém prvním turné, Demi Live! Warm Up Tour, v rámci přípravy na vydání jejího debutového alba a Burnin 'Up Tour s Jonas Brothers. (Se skupinou si také Demi zahrála ve filmu Camp Rock). Soundtrack k filmu Camp Rock byl propuštěn v červnu 2008. Demi nazpívala čtyři skladby za zvukového doprovodu, včetně "This is me", duet s Joem Jonasem. Demi vystupovala jako předskokan na turné Jonas Brothers, Burnin' Up Tour, od července do září 2008. Několik koncertů z turné bylo natočeno a sloužilo pro záběry 3D filmu z koncertu Jonas Brothers - Jonas Brothers: 3D Concert Experience, který vyšel 27. února 2009. Demi zde vystupovala v jediné skladbě, "This is me" s Joem Jonasem.

23. září 2008, Demi vydala své debutové sólové album, Don't Forget. Demi v rozhovoru řekla, že album bylo nahráno za deset dní. Její druhé studiové album, Here We Go Again, bylo vydáno 21. července 2009. Album debutovalo na 1. místě v hitparádě Billboard 200 se 108 000 prodanými desekami v prvním týdnu. Před vydáním alba, Demi popsala záznamy zvuku jako odklon od jejího předchozího alba, řekla: "Bude to mít odlišný zvuk, takže doufejme, že to půjde i přesto dobře. Zpívám hodně rock, ale tentokrát chci, aby se udělalo více písní od Johna Mayera. Doufejme, že mohu psát s lidmi, jako je on."

30. března 2010, oznámila své jihoamerické turné přes své oficiální stránky Myspace. To bylo její první mezinárodní turné a bylo zahájeno 23. května 2010 v Santiagu de Chile,Chile a skončilo dne 28. května 2010 v São Paulu, Brazílie. Dne 27. dubna 2010, Jonas Brothers oznámili, že na jejich turné "Jonas Brothers Live In Concert Tour", vystoupí Demi jako speciální host. Během turné navštívili několik měst v Severní Americe a Jižní Americe. Cesta začala 7. srpna 2010 v Tinley Parku, Illinois a skončila 13. listopadu 2010 v Buenos Aires, Argentina. Nicméně, Demi opustila turné 30. října 2010, s cílem vstoupit do léčebného zařízení k léčbě fyzických a emocionálních problémů.

Demi je zapojena do rozsáhlých filantropických aktivit. Podílí se na organizaci "Disney's Friends for Change," která prosazuje "ekologicko-přátelské chování." Demi, Selena, Miley a Jonas Brothers nahráli song "Send It On," píseň z této charity, která sloužila jako ústřední song pro tuto organizaci v roce 2009. Organizace "Disney's Friends for Change" poslala všechny své výnosy ze songu "Send It On" ekologicky zaměřeným charitativním organizacím, patřícím do organizace "Disney Worldwide Conservation Fund." Za rok později nahrála Demi s Joem Jonasem novou píseň s názvem "Make a Wave," druhý charitativní singl, v současné době sloužící jako ústřední song pro organizaci "Disney's Friends for Change." Demi také podporuje organizaci "A Day Made Better." Další organizace, které Demi podporuje, jsou:
DonateMyDress.org
Kids Wish Network
Love Our Children USA
St. Jude Children's Research Hospital
City of Hope

10. května 2013 Demi vydala svoje čtvrté studiové album "Demi". Toto album bylo hodnoceno především kladně. Někteří prohlašovali, že je to velmi dobrá ochutnávka popu, elektropopu a R&B a další prohlašovali, že je chudší než její předchozí album. Toto album debutovala na Billboard Hot 200 na 3 místě s prodejem 110. 000 kusů. Album se proslavilo i v jiných zemích jako je Velká Británie, Nový Zéland, Španělsko a jiné. 16. července 2013 Demi vypustila její druhý singl pod názvem Made in the USA, který se umístil na 80. místě Billboard Hot 100 nějaký větší úspěch nesklidil. Demi také oznámila že se vrací jako porotce pro třetí řadu X Faktoru a že se objeví alespoň v 6 epizodách Glee, kde si zahraje umělkyni Dani, který začne chodit se Santanou Lopez. 9. února 2014 se vydá na své Neon Lights Tour, které bude zahrnovat Severní i Jižní Ameriku. 21. října 2013 vydala k filmu Frozen píseň Let It go.

Wanna be?

31. prosince 2013 v 15:31 | Weni | Fey | mitchie.
Máte rádi blog FanLovato a chtěli byste se stát Affiliates? Tak se stačí zapsat do náběru a splňovat jednoduchá pravidla.

♦ Tvůj blog musí být aktivní alespoň 2 měsíce.
♦ Demi zde nebudeš pomlouvat ani se do ní nějak navážet. To samé platí o adminkách.
♦ Při vyplňování přihlášky do poslední otázky ''Souhlasíš s pravidly?'' napiš 'Lovatics'.
♦ Obíhat by jsi měl/a alespoň 3x do týdne (i my). Nebereme komentáře typu ''Ahoj, obíhám.''

Jestli souhlasíš se všemi pravidly, vyplň tuto přihlášku do komentářů. Jestli se ti do týdne někdo z nás neozve, mezi affs tě nebereme.

♦ Jméno/Přezdívka
♦ Adresa tvého blogu
♦ Co by jsi zde změnil/a?
♦ Souhlasíš s pravidly?

Těšíme se na vaše přihlášky :) Váš FanLovato Team

Awards (2009 - 2013)

30. prosince 2013 v 22:06 | Weni

2009
Teen Choice Awards
- "Nejprůlomovější ženská hvězda TV" (Sonny ve velkém světě)
-"Nejlepší turné (s Davidem Archuletou)" (Summer Tour 2009)
2010
Capricho Awards
- "Nejlepší cover CH (Ona sama)
♦ J-14 Teen Icon Awards
- "Nejoblíbenější pár" (Demi a Joe Jonas)
- "Nejoblíbenější hvězda" (Ona sama)
- "Iconic Triple Threat" (Ona sama)
2011
♦ People's Choice Awards
- "Nejoblíbenější hostující hvězda TV" (Chirurgové)
♦ Teen Choice Awards
- "Nejlepší letní song" (Skyscraper)
- "Speciální cena - Acuvue Inspire Award" (Ona sama)
♦ Do Something
- "TV hvězda" (Sonny ve velkém světě)
- "Charitativní song (s Joem Jonasem) (Make A Wave)
♦ Alma Awards
- "Nejoblíbenější komediální herečka TV v hlavní roli" (Sonny ve velkém světě)
♦ MTV O Music Awards
- "Nejlepší umělec s fotoaparátem" (Ona sama)
♦ Youth Rock Awards
- "Videoklip roku" (Skyscraper)
2012
People's Choice Awards
- "Nejoblíbenější popový umělec" (Ona sama)
♦ Alma Awards
- "Nejoblíbenější hudební umělec" (Ona sama)
♦ Capricho Awards
- "Nejoblíbenější mezinárodní zpěvačka" (Ona sama)
- "Nejlepší koncert" (Ona sama)
♦ Hollywood Teen TV Awards
- "Videoklip roku" (Skyscraper)
- "Zpěvačka roku" (Ona sama)
♦ Irresistible Fanta Awards
- Nejneodolatelnější píseň jako vyzvánění" (Give Your Heart a Break)
- Nejneodolatelnější umělec" (Ona sama)
- "Byl by neodolatelným přítelem na Facebooku" (Ona sama)
♦ The Voice Awards
- "Nejlepší dokument" (Stay Strong)
♦ MTV Video Music Awards
- "Nejlepší video se zprávou" (Skyscraper)
Shorty Awards
- "Nejlepší hudba na sociálních médiích" (Ona sama)
♦ Teen Choice Awards
- "Letní hudební hvězda" (Ona sama)
- "Choice Twit" (Ona sama)
2013
♦ Capricho Awards
- "Mezinárodní zpěvačka" (Ona sama)
- "Hvězda Twiteru" (Ona sama)
♦ MuchMusic Video Awards
- "Mezinárodní videoklip roku" (Heart Attack)
People's Choice Awards
- "Nejoblíbenější porotce" (The X-Factor USA)
Shorty Awards
- "Nejlepší hudba na sociálních médiích" (Ona sama)
♦ Teen Choice Awards
- "Style Icon" (Ona sama)
- "TV osobnost" (The X-Factor USA)
- "Nejoblíbenější singl" (Heart Attack)

Tattoos

30. prosince 2013 v 21:31 | Fey

♦ You make me beautiful - Demiino první tetování, které si nechala vytetovat v červnu 2010. Později v září 2011 si k nápisu ''You make me beautiful'' nechala dodělat ještě dvě skřížená pírka.


♦ Feather behing ear - Modré pírko za uchem si Demi nechala vytetovat později v červnu 2010 při jedné z jejích tour. O tomto tetování Demi pronesla ''That just was stupid.'' a že to bylo jen pro zábavu.


♦ Stay Strong - Demiino nejznámější tetování, nápis ''Stay Strong'', přičemž Stay má na levém zápěstí a Strong na pravém. Demi si jej nechala udělat v březnu 2011, chvilku po té, co strávila skoro 3 měsíce v léčebně. Toto tetování má pro Demi velmi hluboký význam. Později si pod nápis Strong nechala dodělat malé srdíčko a pod Stay červené rty (červenec 2012), které pasují k tetování její kamarádky Hanny Beth.


♦ Cross - V červnu 2011 si Demi na bok pravé ruky nechala vytetovat černý kříž. Toto tetování je znak její křesťanské víry.


♦ Peace - Další Demiino tetování je nápis Peace (mír) na vnitřní straně prostředníčku na levé ruce. Nechala si jej udělat někdy později v roce 2011.


♦ Rock N Roll - Další tetování na prstu, tentokrát nápis Rock N Roll. Opět je na prostředníčku, ale na pravé ruce.


♦ Faith - Na pravou ruku si v prosinci 2011 Demi nechala vytetovat nápis Faith což v překladu znamená Víra. Stejné tetování má také Demiina kamarádka Lauren Martin, se kterou se poznala v léčebně Timberline Knolls. Později v listopadu 2012 si k nápisu Demi nechala přidělat houf dvanácti ptáčků.


♦ Let Go & Let God - V září 2012 si Demi pořídila tetování Let Go & Let god. Let Go & má na pravé noze a Let God na levé.


♦ Now I'm a Warrior - První tetování v roce 2013 si Demi nechala vytetovat v květnu a je to nápis ''Now I'm a Warrior'', což je kousek textu její písničky Warrior. Demi jej má nad levou lopatkou.


♦ III - Demiino nejnovější tetování je římská číslice ''III'' (3). Má ho na levém zápěstí a vzniklo v prosinci 2013.

Family

27. prosince 2013 v 18:30 | Weni

Patrick Lovato (otec) - Demi měla se svým otcem velmi špatné vztahy už od svých tří let, protože nejdřív hodně pil a potom její rodinu opustil. Když šla Demi do léčebny, dělal o Demi rozhovory a účtoval si za to peníze. Postupem času v její hudební kariéře o něm napsala dvě písničky - "For The Love Of A Daughter" a "Shouldn't Come Back". Na konci června 2013 ale bohužel umřel na rakovinu a Demi na jeho pamatáku založila léčebnu pro nemocné lidi, kterou pojmenovala "Lovato".


Dianna DeLa Garza (matka) - Se svou matkou Diannou má Demi na rozdíl od svého otce velmi dobrý vztah. Tráví spolu spoustu času a Dinna ve všem Demi podporuje. Když byla Dianna na střední, dělala roztleskávačku pro baseballový tým Cowboys v Dallasu.


Dallas Lovato (starší sestra) - Jediná vlastní sestra, kterou Demi má, je právě Dallas. Už od malička jsou stále spolu. Když byla Dallas mladší, chtěla být herečkou, ale nějak se jí nepodařilo proslavit.


Madison DeLa Garza (mladší nevlastní sestra) - Madison si už jako malá zahrála v několika seriálech, největší roli ale měla v seriálu "Zoufalé manželky". Vzhledem k tomu, že je to Demiina nevlastní sestra, Demi se o ní už odmalička hodně stará a ve všem jí pomáhá. Dokonce se pro ní Demi snaží být vzorem.


Amber (starší nevlastní sestra) - Nedávno Demi zjistila, že má další nevlastní sestru Amber (nejspíš ze strany otce). Moc se toho o ní zatím neví, ale Demi a Dallas ji v roce 2013 navštívili, dokonce se objevily fotky.


Eddie DeLa Garza (nevlastní otec) - Už dávno se Dianna znovu rozhodla vdát a to právě za Eddieho. Několikrát Demi řekla, že i když Eddie není její biologický otec, tak ho tak bere a stejně on ji.

Boyfriends

27. prosince 2013 v 18:00 | Weni

♦ Cody Linely (?) - S Codym Demi chodila zhruba 7 měsíců a to nejspíš někdy v roce 2008. Seznámili se díky Disney Channelu.


Trace Cyrus (2009) - Trace, americký hudebník a bratr Miley Cyrus, s Demi chodil jen krátkou dobu. Nejspíš to bylo od června do července 2009. Vztah byl ukončen kvůli věkovému rozdílu čtyř let a šíleným plánům.


Joe Jonas (2010) - Joe a Demi spolu byli v květnu 2010. Poprvé se setkali v roce 2007 při natáčení Camp Rocku na Disney Channelu. Demi jejich rozchod oznámila přes sociální síť Twitter. Joe ale slíbil, že bude nadále jejím kamarádem a pomůže jí v jakékoli situaci.


Wilmer Valderrama (květen, červen 2010 - součastnost) - americký herec a televizní osobnost, Wilmer chodí s Demi od května nebo června 2010. Poprvé se setkali v lednu 2010 na natáčení nějaké kampaně. S přestávkami spolu chodí už od roku 2010.