news [28.01.2014]

28. ledna 2014 v 20:27 | Weni |  News

Rozhodla jsem se, že asi budu dávat všechny novinky za jeden určitý den do jednoho článku, prootže jinak to asi stíhat moc nebudu.

1. První a asi nejlepší novinkou je, že Demi prozdradila, že už před nějakou dobou si nechala udělat tohle tetování. Už jsme ho mohli vidět dřív v jednom videu na Keeku, ale nikdo nějak nevěděl, že se jedná právě o tetování. A jestli ten tvar nepoznáváte, jedná se o obrys Afriky na kterou má Demi z léta strašně velké vzpomínky a právě proto si jej nechala udělat. Strašně se mi líbí jak Demi má každé tetování z nějakého důvodu a tohle mi přijde opravdu krásné.

tumblr_n04aybiefz1roewk4o1_500.jpg

2. Taky bych vám chtěla říct, že je dneska "Lovatic Day" nebo "Unbroken Day" na oslavu tří roků kdy se Demi vrátila z léčebny a je zdravá. Každý rok 28.ledna si všichni Lovatics na zápestí píšou lovatic srdíčko, stejně jako dneska. Ten tweet co Demi napsala je fakt krásný.

"Šťastný Lovatic Den... Jsme naživu díky vám všem. Děkuju vám... Miluju vás všechny tak moc.. #3RokyNezlomitelná"

3. Demi dneska bude telefonem volat do rádia NRj Norway a bude to v 6:30 pm norského času. Fotky se asi žádné neobjeví, ale určitě bude záznam, tak ho zítra přidám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.