Interviews videos

VIDEO: Gives Details on Her ‘Neon Lights’ Tour [audio]

5. února 2014 v 13:59 | Weni
Na soundclundu se objevil záznam s rozhovoru s Ryanem Seacrestem kam Demi opět volala přes telefon. Byla tam ale jen pár sekund a to mluvila o svém turné Neon Lights, které začíná v neděli!

VIDEO: Beyond Candid With Giuliana (two parts about Joe Jonas)

5. února 2014 v 12:13 | Weni
Nějaký fanoušek natočil ve své televizi tyhle dvě videa z rozhovoru "Beyond Candid With Giuliana", který Demi natočila už vlastně v polovině prosince a vysílal se až teď. Rozhovor se natáčel ale u Demi doma a zrovna v těchto dvou videích mluví o vztahu s Joem, Disney Channelu a Camp Rocku.+ Objevila se jedna další fotka na které je jen Demi, tentokrát už v dobré kvalitě.

tumblr_n0hf3wJhr31roewk4o1_500.png

VIDEO: Backstage at The GRAMMYs: Demi Lovato Feeling Better After 2013

5. února 2014 v 12:09 | Weni
Objevilo se další video z rozhovorem, který byl natočen 24.ledna v zákulisí The Grammys kde se Demi ukázala. Demi mluví o všem možném jako X-Factor, turné a podobně.

VIDEO: McKinzie sits down with Demi Lovato at The Grammy Awards!

31. ledna 2014 v 12:20 | Weni
Přidávám jeden další rozhovor tentokrát zase pro nějaké americké rádio, který Demi poskytla na "The Grammy Awards". Bohužel je ten obraz strašně malý a Demi chvilkama ani nejde pořádně slyšet.

VIDEO: interview with Polly Gillipsie on ZM

30. ledna 2014 v 17:14 | Weni
Demi udělala rozhovor s rádiovou stanicí ZM na Novém Zélandu a bohužel se objevilo jen audio, ale i tak jsem za to moc ráda a určitě si to můžete poslechnout. Demi tam mluví o přípravách na turné, minulém roce, taky o pomáhaní mladým dívkám nebo o Austrálii a Novém Zélandu a říká, že by se tam ráda podívala.

VIDEO: Interview NRJ Norway [audio]

29. ledna 2014 v 16:30 | Weni
Jak jsem slíbila, tady máte záznam z rozhovoru s norským rádiem NRJ kde Demi včera telefonicky dělala rozhovor. Mluví tam o svých růžových vlasech, písni Let It Go a hlavně i o fanoušcích a Demi nám všem vzkazuje nakonec krásnou zprávu.

VIDEO > Live with Kelly and MIchael (interview) - 3rd September

3. září 2013 v 19:08 | Weni
Samozřejmě tam Demi poskytla i rozhovor a tady je celý záznam. Mluvili třeba o Glee, kde si teď Demi zahraje a dokonce tam taky ukazovali tu fotku s Nayou. Potom tam rozebrali ještě spoustu dalších věcí a na konci je krátká ukázka nebo spíš kousek z X-Factoru a Demi je v celém tom videu naprosto zlatá. Navíc si podle mě zvolila krásný outfit, protože je takový elegantní a přitom není celý černý. Opravdu se tam líbila.

VIDEO > Demi Lovato: The High Five - Simon Cowell, Song Lyrics, Advice & More

17. srpna 2013 v 20:21 | mitchie.
Omlouvám se, že jsem tu dnes takhle pozdě, přes den jsem to dnes moc nestíhala. Novinek stejně moc není, objevilo se jedno video na youtube účtu ClevverTV. Jedná se o rozhovor, který Demi poskytla pro Danu Ward. Demi v rozhovoru mluví o textech písní, Simonu Cowellovi a další. Vypadala úžasně :)

VIDEO > The Mortal Instruments: City of Bones - Interview

10. srpna 2013 v 10:57 | Weni
Taky jsem našla na jedné stránce malý úryvek z rozhovoru pro film The Mortal Instruments: City of Bones! Mluví tam opravdu hodně krátce jen o filmu, ale já doufám, že bude celý rozhovor. Mimochodem kdyby ještě někdo nevěděl, Demi pro soundtrack k tomuto filmu nahrála píseň Heart By Heart a výjde 20.srpna. Už jsme z ní mohli slyšet nějaké ukázky, ale pořád nebyla zveřejněna celá. Navíc mi k ní měl být později natočen i videoklip.

VIDEO > Demi Lovato is excited for Selena and Miley

24. července 2013 v 8:38 | Weni
Hrozně mě štve, že se ty videa z rozhovoru z Crazy Good Summer objevují takhle po částech a navíc ještě ani nejdou vložit na blog, ale na druhou stranu jsem za to fakt ráda. V tomto videu mluví Demi o tom, že je nadšená z toho jaký má Miley a Selena úspěch. Dokonce tam zmiňuje i Jonas Brothers a říká, že Nick patří určitě k jejím nejlepším pčátelům

VIDEO > Demi & 5H Record Messages To Each Other

23. července 2013 v 10:11 | Weni
Fifth Harmony, které můžete znát z X-Factoru, jsou momentálně společně s Demi na titulní straně časopisu Popstar Magazine a když včera holky navštívili jejich studio, každá nahrála vzkaz pro Demi. Říkají tam, že strašně obdivují to jak je silná a že je strašně inspiruje. Nevím co všechno ještě říkali, ale je toho určitě dost tak se podívejte. Nakonci videa moderátorka Demi ukázala to jejich video a Demi jim také poslala zprávu a vzkazuje jim, že je na ně pyšná.

VIDEO > Demi talks about Miley&Justin

23. července 2013 v 9:55 | Weni
Dneska budu přidávat spíš jenom videa, protože se skoro nic jiného neobjevilo. Tyto dvě první jsou z rozhovoru na Crazy Good Summer a ty videa z něj se pořád objevují, takže snad nejsou poslední. V prvním mluví o Justinovi a ve druhém zase o Miley a jejím videoklipu We Can't Stop. A samozřejmě ani jedno z těchto videí nejde vložit na blog, takže pro spuštění musíte kliknout na obrázek.


VIDEO > Demi Lovato takes the reins for "Made in The USA"

19. července 2013 v 11:19 | Weni
Mám pro vás další video z rozhovoru, který se konal už ve středu (17.7.2013) v zákulisí Crazy Good Summer Concert, kde Demi později vystupovala. Tady mluví o videoklipu Made in the USA a tom, že z toho valstně chtěla udělat krátký zamilovaný příběh a ona chtěla být jen za kamerou. Video nejde sice vložit na blog, ale aspoň jsem vám na něj sem dala odkaz, tak se podívejte.

VIDEO > Demi reacts to her VMA nomination

18. července 2013 v 20:46 | Weni
Páni, najednou se objevilo tolik novinek a já nestíhám, takže jdu přidávat! Už odpoledne bylo zveřejněno tohle jedno video z rozhovoru, ale nechtěla jsem ho přidávat kvůli tomu že není na youtube a chtěla jsem počkat až ho tam někdo dá. Bohužel na youtube pořád není takže ho přidávám jen tak. Mimochodem je to video ze včerejšího rozhovoru na Crazy Good Summer a Demi tam mluví jaká je její reakce na nominaci na letošní Video Music Awards.

VIDEO > Demi Lovato Talks “Made in the USA" Directorial Debut & Tonsillectomy

13. července 2013 v 0:07 | Weni
Dneska (no, už včera :D) ráno jsem přidávala jednu fotku z rozhovoru, který Demi udělala na tiskové konferenci pro akci Acuvue 1-Day. Teď už vám sem přináším celý dvou minutový rozhovor! Demi mluví o režírování videoklipu Made in the USA, který výjde už 17.července což je za pět dní! Taky o tom že jí budou vyndávat mandle a dokonce i o X-Factoru. Nejen že je tam hrozně krásná, ale taky strašně zlatá.

VIDEO > Demi Lovato E!News Interview

11. července 2013 v 17:36 | Weni
Ráno jsem sem přidávala tento rozhovor pro E!News, ale byl pouze natočený od fanouška a ve špatné kvalitě. Teď už ho přidávám přímo od účtu E!News a je v HD. Jak už jsem psala, Demi mluvíí o smrti svého tatínka, potom o léčebném stipendium Lovato, soutěži Acuvue 1-Day, X-Factoru a o spoustě dalších věcech. Určitě stojí za to se podívat. Jinak rozhovor Demi poskytla včera, 10.července.

VIDEO > Demi Lovato E!News July 10 2013

11. července 2013 v 9:52 | Weni
Včera E!News odvysílal rozhovor s Demi, který se natáčel taky včera. Bohužel je to ale natočené jen od nějakého fanouška v televizi, ale kupodivu to jde celkem hodně dobře vidět i slyšet. Demi mluví o smrti svého tatínka, potom o léčebném stipendium Lovato, soutěži Acuvue 1-Day, X-Factoru a o spoustě dalších věcech.

Video > Interview for 95.5

3. července 2013 v 8:41 | Weni
Jak jsem slibovala už v neděli, konečně tady pro vás mám po částech slíbený rozhovor pro rádiovou stanici 95.5, který Demi poskytla hned po vystoupení na Summer Concert Series. Části videa jsem vám sem dala rovnou v angličtině, ale to vám snad nebude muset dělat velký problém. Zatím jsem se stihla podívat jen na pár částí a Demi je tam úžasná. Třeba v tom prvním mluví o tom že na své 21.narozeniny pojede do Afriky se svou maminkou a sestrou Dallas pomáhat. Dále taky mluví o Seleně Gomez, klipu Made in the USA a spoustě dalšího.

1.část

Video > Interview for Zach Sang & The Gang

2. července 2013 v 10:29 | Weni
Po vystoupení na Summer Concert Series Demi poskytla v New Yorku ještě několik rozhovorů pro různé televizní nbo rozhlasové stanice. Teď pro vás mám právě jeden z těchto rozhovorů a je pro pořad Zach Sang & The Gang. Demi je v něm nejen úplně dokonalá, ale taky potvrdila, že bude spolupracovat s Arianou Grande! Zach o tom později ještě napsal i na Twitter.


Je to oficiální @ddlovato spolupracuje s @ArianaGrande! Potvrdila mi to před chvilkou. Podívejte se to tady! (+odkaz na video)

Video > Interview for radio 95.5 New York

30. června 2013 v 9:59 | Weni
Dneska pro vás bohužel více novinek než tohle video nemám. Je to kousek z rozhovoru pro rádio 95.5, který Demi v pátek poskytla během návštěvy New Yorku. Na celý rozhovor se jinak budeme moc podívat už 1.července což je zítra! Demi mluví hlavně o svojí kamarádce Seleně Gomez a o jejím úspěchu. Přesněji říká, že je šťastný když vidí úspěch u lidí s kterými vyrůstala a především u Seleny, protože se znají už dlouho.

Video > Singer on America's Influence on 'Made in the USA'

28. června 2013 v 18:38 | Weni
Demi po vystoupení v Good Morning America, které jsmě mohli mimochodem sledovat živě, udělala s moderátory ještě takový menší rozhovor kde mluví hlavně o videoklipu Made in the USA, ale taky zmiňuje něco o svých fanoušcích a lidech co jí následují na Twitteru. Určitě se podívejte, Demi je tam strašně zlaťoučká!

Video > Demi Lovato - Good Morning America Interview 06/27/2013 #02

27. června 2013 v 17:07 | Weni
Někdo při živém vysílání rozhovoru v pořadu Good Morning America to celé natočil a tak se na to můžete všichni podívat. Nejvíc mě dojalo jak tam Demi mluví o svém tatínkovi a jsem neuvěřitelně ráda, že se nejenom usmívala, ale celkově tam už vypadala v pohodě. Taky mluví o tom, že na počest svého tatínka založila léčebné stipendium. A od 2:23 můžete vidět ukázky ze záběrů ze zákulisí k videoklipu Made in the USA.

+ VIDEO JSEM DNESKA UŽ JEDNOU PŘIDÁVALA, TEĎ JE V HQ KVALITĚ!

Video > Demi Lovato - Good Morning America Interview 06/27/2013

27. června 2013 v 15:39 | Weni
Už jsem myslela, že jsem přidala všechno, ale jak vidím, tak mám ještě co dělat. Někdo při živém vysílání rozhovoru v pořadu Good Morning America to celé natočil a tak se na to můžete všichni podívat. Nejvíc mě dojalo jak tam Demi mluví o svém tatínkovi a jsem neuvěřitelně ráda, že se nejenom usmívala, ale celkově tam už vypadala v pohodě. Taky mluví o tom, že na počest svého tatínka založila léčebné stipendium - vice se dozvíte v dalším článku. A od 2:23 můžete vidět ukázky ze záběrů ze zákulisí k videoklipu Made in the USA.

Video > Interview with a Belgium radio station

20. června 2013 v 19:09 | Weni
Jelikož jsem se teďka ještě dívala na seriál, tak jsem se nevěnovala blogu a objevily se hned dvě úžasné novinky! Demi před pár dny udělala opět jenom přes telefon rozhovor s jedním belgickým rádiem. Rozhovor má 6 minut a všichni se podívejte! Je dost škoda, že tam Demi nebyla osobně, ale i tak je dokonalá.

Video > Talks Cleavage (and tips on being a pop star)

17. června 2013 v 21:46 | Weni
Dále tady mám taky ještě trochu starší video a konkrétně někdy z konce května když Demi byla v Londýně. Tohle je jen kousek z mnoha dalších rozhovorů! A tento teda Demi přesně udělala pro The You Generation s moderátorem Blakem Francisem. V rozhovoru Demi radí jak se stát popovou hvězdou a taky je tam zároveň naprosto dokonalá.

Video > B96 Showbiz Shelly Interview

17. června 2013 v 21:43 | Weni
Objevilo se tříminutové video z rozhvovoru ze zákulisí festivalu Summer Bash kde Dems tuto sobotu (15.6.2013) vystupovala stejně jako třeba taky Cher Lloyd a dalších spoustu známých zpěváků. Demi je ve videu úžasná! Určitě se podívjte, stojí to za to.

Video > 'X Factor': Meet the New Judges

15. června 2013 v 11:32 | Weni
Dál pro vás mám takový menší rozhovor pro Extra TV z X-Factoru. Jsou tam ale i jiné záběry, protože vlastně celé video je nazvané jako "Poznejte nové porotce". Nevím proč, ale Pau je mi strašně nesympatická a doufala jsem, že když už ji neznám tak aspoň bude v pohodě, ale vážně se mi zdá trochu divná. A navíc i to že jsou tam tři holky a Simon se mi moc nelíbí, podle mě minulý rok byli prostě lepší porotci a myslím, že se semnou každý shodne. Každopádně se na video podívejte!

Video > Interview with Starflash

11. června 2013 v 11:23 | Weni
Jak jsem sem už včera psala, Demi během dvoudenní návštěvy Mnichova poskytla různým stránkám a rádiím spoustů rozhovorů a to včetně německé stránky Starflash z kterého tady pro vás mám video. Protože je strašně moc novinek zatím jsem se na něj nestihla podívat, ale určitě je úžasný jako všechny ostatní rozhovory!

kliknutím na obrázek se dostanete na stránku kde spustíte video

Video > German interview for logo

10. června 2013 v 13:38 | Weni
Další rozhovor z Německa! Je poskytnutý stránce tivi.de, díky které jsme tenkrát věděli, že se Demi brzo ukáže v Německu. Rozhovor má dvě minuty a vlastně v něm vůbec nic nejde slyšet, protože je to celé nadabingované do Němčiny což je dost škoda. Snad se obbjeví i normálně v Angličtině.

kliknutím na obrázek se dostanete na stránku, kde spustíte video

Video > Demi Lovato - ENERGY Startalk

8. června 2013 v 10:02 | Weni
+ Včera jsem se moc blogu nevěnovala nebo aspoň to asi nešlo vidět. Pracovala jsem tak trochu na menu a dneska to ještě budu dodělávat. Snad jste to ale jeden den "bez novinek" vydrželi. Samozřejmě teď vám to jdu všechno vynahradit!

Už jsem myslela, že se žádné video z Německa neobjeví, ale mám pro vás devíti minutové video z rozhovoru pro rádio Energy München 93.3, které já právě z Mnichova. Podle některých zdrojů tam dokonce Demi udělala více rozhovorů, takže se asi ještě máme na co těšit! V tomto mluví o DEMI a oblíbených písničkách, turné a taky ještě třeba říká, že nemůže vystát písničku Gangnam Style což mi přišlo docela vtipné :D

Video > Interview for Televisionet Music - 5th June 2013

7. června 2013 v 12:14 | Weni
Jak všichni už nejspíš víte, Demi 4.června přijela do Milána v Itálii podporovat jejínejnovější album DEMI. Tuto středu (5.6.2013) se konala Fan Party kde Demi udělala tiskovou konferenci a potom ještě odzpívala takový trochu soukromý koncert. Také ale během toho udělala rozhovor pro Televisionet Music. Ve videu mluví o všem možném. Demi na začátku popisuje co pro ni znamená černá a bálá barva ve videoklipu pro Heart Attack, potom ale taky mluví třeba o přátelství se Selenou a Nickem.

chystá se překlad!

Video > Interview for Kiss Kiss - 4th June 2013

7. června 2013 v 11:01 | Weni
Po celkem dlouhém čekání jsme se už konečně dočkali kvalitního záznamu z rozhovoru pro Kiss Kiss, který Demi poskytla 4.června v Itálii. Už se objevily i fotky a podle mě se někdy ještě objeví určitě i video, ale na to si asi budeme muset chvíli počkat. Demi teda v rozhovoru mluví o spoustě věcech, určitě se podívejte! Třeba řekla, že hrozně ráda skládá písničky s Nickem, ale zatím ani jednu nezveřejnili.

1.ČÁST

Další videa:

Video > Interview for radio Kiss Kiss - 4th June 2013

5. června 2013 v 11:39 | Weni
Protože Demi včera poskytla živě v rádiu Kiss Kiss rozhovor a celé jsme to mohli naživo slyšet, nějaký fanoušek to nahrál. Já jsem to živě nestihla, ale ani jsem se nedívala na tyto videa, protože podle mě bych jim toho s mojí angličinou stejně moc nerozuměla. Počkám si teda až se rozhovor objeví v lepší kvalitě nebo aspoň v takové aby se to trochu dalo poslouchat. I tak jsem vám sem ale ty videa dala kdyby si to někdo chtěl poslechnout.

1.část

Další videa:

Video > BBC Radio 1 Interview With Jameela Jamil

3. června 2013 v 17:01 | Weni
Včera rádio BBC 1 vysílalo další rozhovor s Demi, který tentokrát poskytla moderátorce jménem Jameela Jamil s kterou se i vyfotila, ale to přidám až později. Bohužel jsem ještě nějak neměla čas se podívat úplně na celý rozhovor, ale věřím, že tam Demi byla úžasná. Jenom jsem zaslechla jak mluvila o DEMI a o spolupráci s Cher Lloyd.

Video > Interview on 'Alan Carr: Chatty Man' (31st May 2013)

1. června 2013 v 10:42 | Weni
Konečně se objevilo video z rozhvooru v pořadu Alan Carr: Chatty Man, který Demi navštívila už ve středu, ale vysílal se až včera v noci. Já jsem celý rozhovor sledovala živě, ale samozřejmě jsem se potom podívala ještě jednou dneska na tohle video. Hrozně jsem se něj těšila a stálo to za to. Opravdu všem radím, aby se na něj podívali. Navíc Demi je tam víc než ndáherná!

Video > Britain's Got More Talent - Demi Lovato and David Walliams - Interview

31. května 2013 v 16:04 | Weni
Hned po vystoupení v Britain's Got Talent poskytla rozhovor pro Davida Williamse v dalším pořadu, který patří k této soutěži, ale je nazvaný Britain's Got More Talent. Demi mluvila hlavně opět o Simonovi, protože Simon je vlastně v této soutěži porotcem. Sice má rozhovor celkem jen tři minuty, ale jestli máte chvilku času, tak se podívejte.

Video > Demi Lovato tells us what Simon Cowell smells like

31. května 2013 v 15:47 | Weni
Konečně se kromě záznamu a pár nekvalitních fotek z rozhovoru pro BBC Radio 1 objevilo i nějaké video. Je to sice jen kousek z první části, ale kdo to neviděl nebo spíš neslyšel, tak se rychle podívejte. Demi mluví o Cher, Simonovi a dalších věcech, ale to už jsem vlastně jednou vypisovala když jsem přidávala z toho rozhovoru audio.

Video > Demi Lovato Is Radio Ready With 4th Album

25. května 2013 v 9:13 | Weni
Demi za poslední dobu udělala spoustu rozhovorů, včetně tohoto, který zhruba před týdnem (15.5.2013) poskytla pro americkou tiskovou agenturu Associated Press. V rozhovoru zmiňuje svoje nové album DEMI, mluví o její inspiraci a taky o tom, že se teď víc objevuje v rádiích. Bohužel dneska není víc novinek :/ Ale odpoledne ještě doplním kalendář a snad se něco dalšího objeví.

Video > RAW INTERVIEW: The X Factor Season Three Judges in Charleston

24. května 2013 v 15:24 | Weni
Včera se z tohoto rozhovoru, který všichni porotci udělali v zákulisí středečního X-Factoru v Charlestonu, objevilo jen video kde jsme mohli vidět pár záběrů a většinu videa tam byli jen lidi, kteří čekali až se dostanou na řadu a budou moct předstoupit před porotu. Dneska pro vás mám tenhle rozhovor konečně celý! Přijde mi, že Demi tam proti ostatním porotcům moc nemluví, což je fakt škoda.

Video > X Factor striking a chord in the Palmetto State

23. května 2013 v 16:28 | Weni
Našla jsem konečně nějaké kvalitní video, které je právě z rozhovoru, který Demi včera společně s ostatními porotci udělala v zákulisí X-Factoru. Na začátku a vlastně během celého videa jsou tam záběry lidí, kteří stojí před tou halou a čekají až se dostanou na řadu a pár lidí se dokonce na něco ptali. Jinak během těchto záberů, které jsou z rozhovoru kromě Demi mluví všichni porotci.

Video > Interview at KISS 108's Kiss Concert

19. května 2013 v 10:38 | Weni
Strašně mě potěšilo, že Demi včera (18.5.2013) na Kiss Concert v zákulisí ještě před vystoupením poskytla jeden rozhovor. Dokonce se objevilo i dost fotek, ale ty přidám až v dalším článku. V rozhovoru mluví o všem možném od DEMI až po X-Factor a určitě vám dopuručuju, abyste se na celý rozhovor podívali.

Video > Interview for 92.3 NOW - 16th May 2013

19. května 2013 v 10:20 | Weni
Konečně se objevilo video ze čtvrtka (16.5.2013) z rozhovoru pro rádio 92.3 NOW na youtube a já vám ho sem můžu přidat. V rozhovoru celkem dost mluvili o seriálu Barney & Friends kde Demi hrála jako malá a o jedné písničce co tam zpívala. Ale taky samozřejmě o DEMI, X-Factoru a dokonce i Simonovi.

Video > Listening Party at Z100 - 16th May

17. května 2013 v 20:28 | Weni
Dokonce pro vás mám ze včerejška (16.5.2013) když se v rádiu Z100 konala Listening Party s fanoušky i video, které se objevilo teprve před chvilkou. Můžete tam vidět jak celý rozhovor, tak dokonce asi v polovině videa jsou záběry ze samotné Listetnig Party kde Demi tančí na písničku Neon Lights. Demi je tam neuvěřitelně zlatá!♥ Dopuručuju se podívat, protože podle mě je to zatím nejlepší rozhovor za celý tento rok.

Video > Demi Lovato NIGHTLINE Interview - 10 Things You Didn't Know

17. května 2013 v 19:40 | Weni
Musím se přiznat, že dneska ty novinky opravdu nestíhám. Každopádně objevilo se konečně video z rozovoru pro ABC News Nightline, který Demi poskytla ve středu (15.6.2013). Rozhovor nazvali jako "10 věcí co jsi nevěděl/a" a Demi tam mluví o všem možném od nového alba, Joa Jonase až po Lindsay Lohan. Taky tam jsou ale záběry z autogramiády z které se ani neobjevilo moc fotek takže jsem ráda, že se na to můžeme podívat aspoň tady.

Video > Interview for Z100 - 16th May

17. května 2013 v 16:42 | Weni
Přidávám dvě další videa ze včeršjího (16.5.2013) rozhovoru v rádiu Z100. Deuhé video je z příchodu a první je přímo z rozhovoru. Pořád dokola se na to první video musím dívat, Demi je tam naprosto miloučká!♥ Určitě se ještě objeví video z celého rozhovoru, takže až ho někde najdu tak ho přidám.

video spustíte kliknutím na obázek

video spustíte kliknutím na obázek

Video > Interview for VH1 (talks about album cover)

17. května 2013 v 15:31 | Weni
Objevil se kousek z rozhovoru pro VH1 kde Demi mluví jen o obálce nového alba DEMI. Je tam strašně krásná a zlatá jako vždycky. Mimochodem v poslední době se videa vůbec neobjevují na youtube a právě tohle je jedním z nich. Bohužel si ho zase musíte spustit kliknutím na obrázek.

kliknutím na obrázek spustíte video

Video > Late Night With Jimmy Fallon

16. května 2013 v 14:32 | Weni
Jako poslední přodávám konečně rozhovor z Late Night With Jimmy Fallon! Trochu mě mrzí, že to není delší, ale to bude asi protože tam Demi nebyla sama a hlavně na to potom nebylo tolik času. Demi tam šla kvůli propagaci nového alba což jde určitě poznat, protože tam o něm hodně mluví. Potom řešili ještě video, kde Demi volá na lidi z auta ať si koupí DEMI. Dokonce mě dost překvapilo když Demi řekla, že zatím ani neví kdo bude porotcem X-Factoru a proto se té akce zúčastnila jen ona a Simon. Nakonec se tam ještě zmíní o novém tetování "now I'm a warrior", ale to je asi tak všechno.


Video > Interview for WALK 97.5

16. května 2013 v 6:57 | Weni
Taky pro vás mám další video z rozhovoru pro rádio WALK 97.5. Demi opět mluví o novém albu, ale taky třeba říká na kterou otázku v rozhovorech nerada odpovídá nebo jaká je nejšílenější věc, kterou kdy její fanoušek udělal. Mimochodem Demi tento rozhovor natočila v úterý (14.5.2013) v New Yorku.

Video > Live Chat with MTV News

15. května 2013 v 15:28 | Weni
Opravdu už na nic kromě blogu nemám náladu. Jak už sem myslím psala, Demi se včera (14.5.2013) zúčastnila na MTV News třiceti minutového live chatu kde odpovídala na otázky fanoušků a moderátorky. Mluvila o novém singlu Made in the USA, Cher Lyod, Seleně Gomez, její rodině, X-Factoru, její nové barvě vlasů a spoustu dalšího! Tohle by měl být celý záznam.

Video > Walmart Soundcheck - Interview

14. května 2013 v 16:55 | Weni
Kromě samotných nahrávek Demi udělala s Walmartem během natáčení i krátký rozhovor. Nejdřív mluví o singlu Heart Attack a novém albu a potom tam můžete taky třeba chvilku mluvit kytaristu, který hraje v kapele Demi. Ještě jsem tímto článkem chtěla říct, že na videu jsou vidět i Demiiny vokální zpěvačky, které od ní ale před týdnem odešly. Nevím přesně z jakého důvodu, ale je mi to opravdu líto.

 
 

Reklama