Music videos

VIDEO: Demi Lovato - The Neon Lights Tour (First Trailer)

5. února 2014 v 14:29 | Weni
A teď asi tou nejlepší novinkou je tohle úžasné video. Už jsem vás dřív informovala o tom, že Demi společně s Ryanem točí nějaké video pro propagaci turné Neon Lights. Tohle je právě trailer na celý videoklip, který by měl být puštěný vždy na začátku turné, ale tohle ještě není potvrzené. Ve videu je několik úžasných scén, strašně se mi to líbí a nemůžu se dočkat!

VIDEO: Demi Lovato - Neon Lights (Cole Plante with Myon & Shane 54 Remix)

30. ledna 2014 v 17:17 | Weni
Byl zveřejněn oficiální videoklip pro jeden z remixů Neon Lights a to "Cole Plante with Myon & Shane 54". Sice v něm nejsou žádné nové záběry a je to jen sestříhaný videoklip k písni Neon Lights a je to udělané do rytmu a některé scény se tam dokonce opakují.

VIDEO > Let It Go (Official Video)

25. prosince 2013 v 14:17 | Joe
Demi asi před měsícem natočila videoklip i k písničce Let It Go, kterou natočila pro film Frozen. Ze začátku mně ta písnička moc nezaujala, ale po několikátém poslechu jsem si jí už prozpěvoval :D Jak se líbí vám?

VIDEO > Neon Lights (Official Video)

25. prosince 2013 v 14:09 | Joe
Přidávám nejnovější videoklip k singlu Neon Lights, který vyšel přibližně před měsícem. Je to určitě něco jiného než na co jsme od Demi zvyklý, ale myslím si, že se to povedlo a vypadá to skvěle.

VIDEO > THE X-FACTOR "CAN'T HOLD US" MUSIC VIDEO

24. července 2013 v 8:52 | Weni
Z tohto videa jsem dneska asi úplně nejvíc nadšená, protože je v něm spoustu záběrů z focení promo fotek pro tuto letošní sérii X-Factoru. Někdo totiž na stránku vimeo.com nahrál jakoby "X-Factor videoklip" k písni Can't Hold Us od Macklemore. Demi je tam neuvěřitelně krásná a těším se na všechny oficiální promo fotky.

pro spuštění videa klikněte na obrázek

VIDEO > Demi Lovato - Made in the USA (Official Video)

17. července 2013 v 18:07 | Weni
Konečně jsme se dočkali! Je tady videoklip k Made in the USA! Strašně mě překvapilo, že má ten videoklip celkem skoro pět minut. Ale je to nádherné! Demi tam sice není jakoby v tom příběhu, ale nějak tam jsem to čekala. Příběh to má, hrozně se mi líbí jak je to natočené a podle mě je to asi nejlepší videoklip Demi. Jsem z toho hrozně nadšená a nevíc co víc napsat, nemám pomalu ani slov.

VIDEO > Demi Lovato - Made in the USA (Official Video Teaser #2)

12. července 2013 v 19:12 | Weni
Před hodinou byl vypuštěn další teaser k videoklipu Made in the USA! Bohužel jsem ale zrovna byla venku a nemohla jsem to přidat. V tomto Demi teaseru není, ale je to dokonalé. Bude to podle mě takový příběh něco jako GYHAB a hrozně se na to těším a myslím, že vy taky. Jinak další teaser bude v neděli nebo přinejhorším v pondělí!

VIDEO > Demi Lovato - Made in the USA (Official Video Teaser #1)

10. července 2013 v 19:15 | Weni
Ráno jsem vás sice informovala o tom, že první teaser na videoklip bude zveřejněn až zítra, ale počítala jsem s časovým posunem takže ho pro vás mám už teď! Jedná se samozřejmě o ukázku na vidoeklip Made in the USA. Hrozně se těším a vypadá to úžasně. Taky se s videem potvrdilo, že videoklip bude zveřejněn až 17.července. Mimochodem celý den pracuju na layoutu, nevím ale jestli ho stihnu nastavit ještě dneska nebo až zítra. A ještě se objevily nějaké novinky, ale všechno přidám večer!


+ Demi zveřejnila jednu novou fotku:
image host

Video > Demi Lovato - Bad Chick (Snippet)

9. července 2013 v 9:16 | Weni
Ještě dneska určitě něco přidám, ale protože teď zaskakuju blair na blogu o Seleně, moc to nestíhám. Zatím přidávám jedno video s další ukázkou, tetokrát na písničku Bad Chick! Tuto písničku Demi nahrála pro své album DEMI, ale nezveřejnila a nezařadila ji do soundtracku. Mě stylem hudby přijde spíš jakoby patřila k Unbroken, ale na tom podle mě moc nezáleží. Zní to pěkně.

Video > Demi Lovato - Heart By Heart (Snippet)

3. července 2013 v 9:19 | Weni
Nakonec pro vás mám naprosto dokonalou a dneska určitě nejlepší novinku. Jestli si to pamatujete, včera jsem vám sem psala nějaké informace ohledně písničky Heart By Heart, kterou Demi nahrála pro soundtrack k filmu Mortal Instruments: City Of Bones. Teď si můžem z této písničky poslechnout minutovou ukázku! Musím říct, že je víc než dokonalá. Líbí se mi asi možná i víc než některé písničky z DEMI a to je co říct. Nemůžu se dočkat celé písničky. Mimochodem Demi k ní bude dělat ještě o prázdninách i vidoeklip!

Video > Demi Lovato - Made in the USA (Lyric)

26. června 2013 v 9:44 | Weni
Nejlepší novinkou je dneska lyric video k písničce Made in the USA. Hrozně jsem se na to těšila a to k Heart Attack se mi stejně líbí víc, ale tohle je taky naprosto dokonalé. V pozadí jde vidět prostředí ve kterém je natáčený videoklip a myslím, že to bude dokonalé. Opravdu strašně se mi to líbí a nemám slov.

+ VIDEOKLIP VÝJDE 4.ČERVENCE!

Video > Demi Lovato - In Case (Official Music Video)

11. června 2013 v 13:45 | Weni
Jedna z nejlepších novinek dneška je právě tohle video ze studia kde Demi nahrála vlastně úplně jednoduchý videoklip k písničce In Case. Je to právě jeden z bonusů elektronické knihy DEMI z které jsem sem dneska ráno přidávala screenshooty. Nemůžu se na to video přestat dívat, je to opravdu dokonalé. Sice je to v trošku blbé kvalitě, ale i tak všem doporučuju se podívat.

Video > Be Okay (New Song 2013) Bonus Track

17. května 2013 v 18:23 | Weni
Vůbec jsem nečekala, že se dneska ještě objeví tolik novinek, ale mám pro vás úžasnou zprávu. Byla zveřejněna další bonusová písnička z alba DEMI! Má název Be Okay a bohužel se Demi nakonec rozhodla, že na albu nebude takže si ji můžete poslechnout pouze na youtube. Podle mě opravdu škoda, že na albu není, protože je dokonalá. I když tím stylem mi to na Demi vůbec nesedí.

Video > The Way & Heart Attack Mashup

16. května 2013 v 14:04 | Weni
Možná si pamatujete když jsem vám sem přidávala různé mashupy s písniškou Heart Attack. Teď se objevil další, který přidala Ariana na Twitter a je to právě s její písničkou The Way. Ari k němu napsala, že to vytvořil její brácha. Podle mě je to rozhodně udělané líp než všechny ostatní. Obě písničky miluju a dohromady je to dokonalé!

Video > Demi Lovato - I Hate You, Don't Leave Me

12. května 2013 v 16:39 | Weni
Už jsem sem dneska tuhle písničku dávala, ale ti kterým to nešlo stáhnout nebo jim to nejelo tak to přidávám znovu, protože se konečně celá objevila na youtube! Jde o bonusovou písničku I Hate You, Don't Leave Me k albu DEMI a tohle bonusové album si můžete koupit pouze v některých prodejnách v USA. Podle mě je nádherná :) Co na ni říkáte vy a jaká je vaše nejoblíbenější písnička z DEMI?

Video > The New Album DEMI - Available May 14

10. května 2013 v 10:29 | Weni
Demi zveřejnila na svém oficiálním účtu Youtube další video a tím je ukázka na album DEMI, které výjde už 14.května. Podle mě tam mohli dát kromě Heart Attack i nějaké jiné písničky, protože stejně si je už všichni můžou pustit, ale i tak musím říct, že je to dokonale udělané. Už se strašně těším až si koupím a pustím si ho!

Video > Made In The USA (Lyrics Video)

8. května 2013 v 16:27 | Weni
Přijde mi strašně divné, že už se objevilo lyrics video k Made in the USA, ale nebylo zveřejněné na žádné zahraniční stránce ani o tom Demi nic nenapasala. Našla jsem ho nakonec sama když jsem si chtěla znovu na VEVO pustit DEMI a úplně mě to zarazilo. Není to nějak moc propracované třeba jako lyrics k Heart Attack, ale je to takové prostě jednoduché.

DEMI - playlist

8. května 2013 v 10:08 | Weni
Tohle sice není žádná novinka, ale Demiiném oficiálním účtu na Youtube jsou teď přidané všechny písničky z DEMI dokonce si tam teď můžete poslechnout celé album v kuse. Takže vám sem přidávám první video s Heart Attack a dole si můžete posunovat další písničky. Snad to využijete a trochu vám to pomohlo ať všechny písničky nemusíte hledat zvlášť. Ještě jsem se chtěla zeptat, jaká je vaše oblíbená písnička z tohoto alba? :) Moje rozhodně Nightingale.

+ EDIT: Bohužel to takhle nejde vložit na blog a tak vám sem dávám pouze odkaz.

Video > Neon Lights (Snippet)

2. května 2013 v 16:01 | Weni
Jako další video dneska přidávám malý kousek z písničky Neon Lights, která bude na novém albu. Opravdu nevím jestli to není nějaký fake, ale podle mě to zní opravdu jako Demi. Podle recenze by tahle písnička měla znít jako nějaký remix (všechny recenze si můžete přečíst TADY). Podle mě je to teda opravdu ta písnička, ale radši říkám, že to nevím určitě. A zní to určitě dobře :)

Video > Abracadabra (Snippet)

27. dubna 2013 v 11:11 | Weni
Sice jsem předchvilkou přidávala video, kde je ukázka této písničky nakonci videu, ale chtěla jsem to přidat zvlášť aby v tom nebyl zmatek. Takže tady máte samostatné video kde si můžete písničku Abracadabra, která měla být na albu Unbroken, poslechnout a nemusíte to v tom předchozím videu hledat ;) Podle mě to zní dobře. A je určitě škoda, že to Timbaland nestihl nahrát. Co na to říkáte vy?

Video > Heart Attack Remixes

26. dubna 2013 v 19:22 | Weni
Nechtěla jsem to sem nejdřív dávat, ale přece jenom bude z toho další CD, které se bude prodávat a chci abyste měli možnost si to poslechnout. Jde o remixy Heart Attack, které vyjdou na samostatném CD už 7.května. Dokonce jsou i na iTunes a Demi je dneska nahrála na její VEVO účet na Youtube. Mě se teda líbí všechny ;) Nejdřív mě ani moc nelákalo si to nějak poslechnout, ale každý z nich je úplně jiný a dokonalý.

Heart Attack - White Sea Remix

ostatní remixy: (celkem je jich šest)

Video > Shouldn't Come Back (LQ Snippet)

24. dubna 2013 v 17:40 | Weni
Dneska je pro mě strašný den, ale nechci o tom mluvit. Objevilo se podle mě dneska hned několik úžasných novinek! :) Strašně se těším až vám je sem všechny přidám a zrovna teď jako první přidávám malý kousek písničky s názvem Shouldn't Come Back z alba DEMI. Zvuk teda nemá zrovna nějakou úžasnou kvalitu, ale i tak tam určitě jde něco slyšet a musím říct, že to zní dobře :)


EDIT: Uživatel to video smazal, takže to nejde přehrát :/

Video > DEMI - Demi Lovato 4th Album Commercial

23. dubna 2013 v 17:03 | Weni
Objevila se další ukázka na nové a už čtvrté album DEMI, které bude v prodeji 14.května! Úplně něco nového nám tady neukázali, protože jsou tam jen záběry z vidoeklipu pro Heart Attack, ale i tak jsem ráda, že je nějaká další a snad nebude poslední :) Dneska už asi nic nepřidám a sice se ještě nějaké novinky objevily, ale nejsou zase tak moc důležité tak je kdyžtak přidám zítra nebo večer ;)

Video > "Heart Attack" Behind The Scenes

23. dubna 2013 v 16:12 | Weni
Jestli jste četli minulý článek, tak vám jen chci říct, že tady budu :) Kdyžtak si víc ještě můžete přečíst pod videem. Ale jinak na tohle video jsem se hrozně těšila a jsem strašně ráda, že už teď vyšlo! :) Jsou to scény ze zákulisí k videoklipu Heart Attack a miluju scény ze zákulisí, takže se mi to hrozně líbí. Třeba jak nalívají tu černou barvu na stěny mě dost překvapilo, protože myslela jsem, že tohle všechno je dělané přes počítač.


+ k mému návratu: No, nevím jestli tomu můžu říkat návrat, ale dobře :D Nechci o tento blog přijít. Občas mám prostě chvilky kdy bych nejradši skončila, ale miluju to tady a to se nezmění. Snad jste rádi a hrozně moc děkuju za všechny ty úžasné komentáře♥ :)

Video > Taylor Swift Vs. Demi Lovato - I Knew You Were a Heart Attack

12. dubna 2013 v 13:46 | Weni
Možná jste včera někteří slyšeli Mash-Up nazvaný Boyfriend Attack, který jsem sem dávala včera. Dneska se objevil další akorát s Taylor Swift a její písničkou I Knew You Were Troble. Tenhle se mi možná líbí o něco víc :) Nevím proč, ale víc mi k sobě ty písničky sedí a navíc je narozdíl od toho včerejšího o něco delší. Určitě doporučuju poslechnout.

Video > Justin Bieber Vs. Demi Lovato - Boyfriend Attack

11. dubna 2013 v 12:21 | Weni
Našla jsem takové zajímavé video, které se týká Demi a Justina :) Jde o to, že nějaký fanoušek vytvořil mix písničky Heart Attack a Boyfriend, kterou nazpíval Justin. Tenhle mix potom pojmenoval jako Boyfriend Attack. Já jsem obrovský fanoušek jak Justina, tak i Demi :) Tohle se mi fakt líbí a musím říct, že je to dokonale udělané. Určitě si to poslechněte, protože to fakt stojí za to! :)

Video > Heart Attack (Official Video)

10. dubna 2013 v 5:38 | Weni
A je to tady! Konečně celý videoklip k písničce Heart Attack. Zveřejněné do nakonec bylo v jednu hodinu ráno kvůli časovému posunu v New Yorku. Někteří fanoušci píšou, že jsou z toho dost zklamaní a já spíš naopak. Nevím jestli jsem jediná, ale nepochopila jsem tu černou barvu. Každopádně je to fakt dokonalý!♥ :) Není nic co bych na tom změnila, podle mě to je takhle naprosto úžasný :)

Video > Heart Attack (Remix)

1. dubna 2013 v 14:37 | Weni
Konečně tady pro vás mám nějakou novinku :) Včera se na Youtube objevil remix pro Demiinu nejnovější písničku Heart Attack. Dlouho jsem čekala kdy se remix objeví a tento je fakt úžasný! :) Já jsem prostě taková že remixy miluju a vždycky je ráda poslouchám, ale u Heart Attack se mi určitě víc líbí originál. Ale i přesto musím říct že se to povedlo :) Určitě doporučuju abyste si to kažý poslechl.

Video > Demi Lovato - Heart Attack (Official Lyric Video)

2. března 2013 v 10:31 | Weni
Včera odpoledne bylo zveřejněné lyrics video k Heart Attack, které je udělané pomocí hashtagů na Twitteru za pár posledních měsíců. Odemnkout ho ale museli fanoušci z celého světa pomocí tweetů. Každé slovo potřebovalo několik tweetnutí. Nakonec to ale fanoušci dokázali a Demi dala na své stránky, Tumblr a dokonce i na svůj kanál na Youtube tohle video. Mě se strašně líbí jak jsou v tom ty trendy, protože je to úžasné když mezi nimi najdete nějaký, s kterým jste pomáhali tweetovat :)

Video > Demi Lovato - Heart Attack (Official Audio) + Download

25. února 2013 v 10:06 | Weni
Jsem strašně nadšená, protože Demi zveřejnila Heart Attack o týden dřív! Celou písničku dala na svůj kanál a můžete si ji klidně poslechnout a dokonce i stáhnout. Už jsem si ji pustila několikrát a naprosto ji miluju! Vážně je to úžasné :) Navíc jsem našla i odkaz na stažení takže si to hned můžete stáhnout i do počítače nebo mobilu. Určitě si to všichni poslechněte, protože je to pecka ;)


+ Download | stahuj na ulož.to ZDE

Video > Demi Lovato Heart Attack Snippet

22. února 2013 v 15:08 | Weni
Na Youtube jsem našla video ve kterém je další kousek z písničky Heart Attack. Jsem z ní hrozně nadšená a neuvěřitelně moc se mi to líbí! :) Myslím že už jenom podle této ukázky ten singl bude mít strašně velký úspěch. Nová ukázka má sice asi jen sedm sekund, ale i tak to stojí za poslechnutí. Strašně mě mrzí že se zase nic jiného neobjevilo. Ale jinak jak se těšíte? :)

Video > Demi Lovato - Pieces Of A Heart [REAL FULL] (NEW SONG 2013)

18. ledna 2013 v 15:16 | Weni

Dneska jaksi nejsou zase novinky, ale na internetu už pár dní koluje tahle písnička s názvem Pieces of a Heart, která by měla být údajně právě nový singl na Deminém novém albu. Podle mě je to jednoznačně podvod, ale poslechnout si to můžete :) Navíc nevím proč mám pocit že jsem tu písničku už někde slyšela. A upřímně se mi jak moc nelíbí že je tak rychlá a myslím, že Demin první singl bude pomalejší.

+ video nejde vkládat na blog

Video > Angels Among Us

25. prosince 2012 v 11:35 | Dash
Pamatujete si, jak před pár dny Dems na Twitter zevřejnila fotografii a připsala k ní, že pro nás připravuje překvapení? Tak... už ho tu máme! Právě na tomto místě se totiž natáčelo.
Před dvěma hodinami byl na YouTube zveřejněno video s akustickou verzí písně Angels Among Us (Andělé mezi námi). Je to vlastně cover verze písně od country skupiny Alabama. Abych to tak shrnula... I totally love it! ♥ Já jsem měla vždycky radši jednodušší, akustické provedení, takže je to přesně pro mě. Navíc, co si budeme povídat, Demi je tam opravdu nádherná a jako vždy zpívá úžasně.

+ EDIT: 17:38: Rozepsala jsem se tak moc, že jsem zapomněla připsat, že Dems tuto píseň věnovala rodinám obětí a samotným obětím nedávných vražd v Newtownu.

 
 

Reklama