News

News > Kelly Rowland answer on question: "what Demi represent for you?"

31. července 2013 v 10:55 | Weni

Včera Kelly Rowland, porotkyně v letošní sérii X-Factoru, měla nějaký dvouminutový chat s fanoušky nebo co a všichni se jí tam mohli ptát na různé otázky. Hned první komentář se týkal Demi a Kelly na něj odepsala. Napsala, že pro ni Demi reprezentuje sílu a krásu což je od ní strašně hezké a hlavně milé.

"#2minutySKelly - Zeptejte se mě na cokoliv. POJĎ! (Použij hashtag.)"

"@KELLYROWLAND co pro tebe reprezentuje Demi? #2MinutySKelly"

"@vitooorhugo_ sílu a krásu. Miluju ji!"

News > Demi about death of Kidd Kraddick

29. července 2013 v 11:31 | Weni

Včera zemřel Kidd Kraddick, které jste možná někteří znali a možná taky ne, ale přišlo mi hezké o něm napsat aspoň nějaký článek. Demi se s ním celkem dost znala a v roce 2009 a 2010 spolu dokonce párkrát vystupovali. Demi se o tom opravdu hezky vyjádřila na Twitteru, takže si to určitě přečtěte. Je mi líto, že zemřel další člověk, který bude chybět tolika lidem.

"#RIPKissKraddick.. Vyrostla jsem s tebou na mém rádiu.. Měla jsem to potěšení se s tebou setkat když jsem měla 9 na vystoupení kde je cesta zpět."

"potom jsi věřil v můj talent. Dallas, TX dneska večer ztratilo hrdinu a moje srdce je zlomené pro celou rodinu KISS FM. Už nám chybíš Kidde.."

"Taky se modlím za Kiddovu rodinu a přátelé.. Bylo mi potěšením tě znát tolik let.. #MyTěMilujemeKidde ♥♥♥"

"Život je tak krátký.. Strávěte ho děláním věcí, které milujete s lidmi, které milujete.."

image host
tuhle společnou fotku Demi a Kidda zveřejnil Mike Manning

News > Selena Gomez: I Call Taylor Swift or Demi Lovato When I Get Frustrated

26. července 2013 v 11:42 | Weni

Poslední článek, který jsem pro vás dneska přeložila se týká Seleny Gomez. V rozhovoru pro The Guardian se jednou větou zmínila o Demi a Taylor Swift. Přesněji říká, že když se cítí nějak špatně nebo je jenom frustrovaná, tak zavolá jedné z nich. + Mimo to se po Twitteru šíří různé informace, že Selena o Demi také mluvila ve včerejším rozhovoru v počadu Live With Kelly & Michael, kde prý podle všeho řekla, že se Demi s její mladší sestrou Gracie viděla minulý týden! Ale opravdu nevím jestli je to opravda nebo ne.

21.letá zpvačka/herečka se zastavila na The Tonight Show kvůli podpoře svého nejnovější a zároveň už čtvrtého debutového alba Stars Dance a jejímu teprve připravovanému, ale velmi očekávanému filmu The Getaway.

Řekla: "Jsou dny, kdy je mi všechno jedno a prostě jenom se svými kamarády vyrazím do kina nebo se jdeme projít po parku," řekla Sel v nedávném rozhovoru pro The Giardian. "Ale když se cítím frustrovaně, zavolám Taylor Swift nebo Demi Lovato. Někdy si říkám prostě věci jako: "Urgh, lidé o mě mluví. Ale pak zase cítím, že je nevychované si na tohle stěžovat, protože to patří k tomu, co miluju."

News > Demi Lovato to spend 21st birthday giving back, not getting wasted

26. července 2013 v 11:30 | Weni

Přeložila jsem pro vás jeden další článek ze stránky MTV. V tomto zmiňují Demiiny plány na její narozeniny a jak určitě už všichni víme, Demi má naplánovaný se svou sestrou Dallas a maminkou Diannou výlet do Afriky, kde se chce zapojit do charity. Nevím jestli jsem se k tomu tady už nějak vyjadřovala, ale jsem z toho co Demi dělá pro to, aby pomohla ostatním vážně unešená. Tohle je od ní strašně milé a navíc jsem ráda, že svoje narozeniny jako většina slavných nestráví v opilosti a podobně.

Většina lidí svoje 21.narozeniny stráví focením fotek na Instagram nebo pdoobně a jednou toho budou litovat, ale zpěvačka a porotkyně "X Factoru" Demi Lovato má na mysli něco veeelmi odlišeného: střízlivost, charitativní výlet do Afriky.

"Vlastně jsem se rozhodla jet do Afriky. Tam chci dělat spoustu charitativích věcí," prozradila v rozhovoru pro "The Show Ralphie". "Mám pocit, že způsob jak oslavit něší narozeniny je pomáhat druhým." Zpavčka "Made in the USA", která v roce 2010 strávila nějaký čas v léčebně, se cítí požehnaná udělat tohle na své narozeniny a není to někdo, kdo by to bral jako zbytečnou věc. "Narozeniny jsou o oslavě života a lidé jsou velmi požehnaní udělat to ve svých 21." řekla Raplhie. "Takže poslední věc, jak by se měli strávit naorzeniny je opíjení se."

Demi zamíří do Afriky se svou maminkou a sestrou Dallas. Bohužel ztratila svého biologického otce, který minulý měíc zemřel na rakovinu, ale i přesto zůstala Demi pozitivní a optimistická. Obdivujeme její sílu a poctivost v mluvení o otázkách, které si teď spoustu mladých lidí pokládá a procházejí jimi. Vyrostla v nádherný vzor a jme si jisti, že vás bude inspirovat ke spoustu narozenin, které vás čekají.

News > Audio from interview for iHeartRadio

26. července 2013 v 11:08 | Weni

Dneska mi ty novinky trvají o něco déle, ale tak není se čemu divit, když jsou samé překládací články. Kromě toho pro vás mám dokonce tři záznamy z rozhovoru pro iHeart Radio nebo také jinak řečeno pro rádio 104.3 MYFM. Jsou to pouze tři hrozně krátké kousky a vlastně pod každým z nich máte napsané o čem v něm Demi mluví.

Demi Lovato nám říká proč miluje "Stay" od Rihanny

Demi Lovato prozrazuje její "Písničku při jízdě na kole po pláži" písničku

Demi Lovato nám říká proč miluje country hudbu

News > Demi Lovato Hits Social 50 Chart High

26. července 2013 v 10:57 | Weni

Na Billboradu se objevil nějaký další žebříček, kde je celkem 50 písniček a Demi se se svým singlem Made in the USA umístila na víc než úžasném druhém místě! Bohužel moc nevím o jaký žebříček se jedná, ale gratuluju a doufám, že bude mít tato psínička pořád jenom víc a víc shlédnutí a hlavně víc celkových úspěchů.

+ nezapomeňte Demi podpořit a pustit si tento úžasný videoklip

"Made in the USA" pomohlo Demi Lovato získat druhé místo v tom nejnovějším žebříčku.
Demi Lovato skončila o patnáct míst výše až na 2.místo na sociálním grafu 50 songů, díky tomuto singlu "Made in the USA", který nám nabídl oficiální účet VEVO 17.července kdy byl zveřejněn. Během týdne získal 8,8 shlédnutí po celém světe a přispěl na jejím oficiálním účtu VEVO ke grafům více než sedmná cti miliony přehráváním a číslo sledovanosti nabralo o 92% více.

"Made int he USA" je také druhým singlem z jejího čtvrtého alba"DEMI", které na Billboard 200 debutovalo 1.června na třetím místě. První video, které bylo propuštěno z tohoto alba "Heart Attack" bylo katalyzátorem pro první vrchol Demi a umístilo se v tomto žebříčku mezi první desítkou.

News > Demi about her blond hair

26. července 2013 v 10:03 | Weni

Nedávno naše Demi poskytla zase pro časopis People nějaký rozhovor. Napsali článek o tom, co odpovídala když se jí ptali na její blond vlasy. Je fakt, že když si je vlastně Demi přebarvila kvůli natáčení videoklipu Made in the USA, měla takovou medovou barvu a teď už je má opravdu hrozně světlé. Ale mě se líbí a jsem celkem zvědavá, jakých barev a střihů vlasů se u ní ještě dočkáme, protože už jich měla docela dost.

Pokud by Demi Lovato musela podat zprávy o tom, jak strávila letní dovolenou, můžeme se vsadit, že by to shrnula do jedné věty: "Prostě jsem stále blonďatější a blonďatější". Z medového odstínu, který si nechala udělat v kětnu, si vlasy tato zpěvačka pořád zesvětluje až po téměř platinový odstín, který má teď.

A její fanoušci. "Celková rekace je, že...se to lidem líbí" řekla Lovato časopisu People a pak dodala: "Ale je mi úplně jedno jestli se to lidem líbí nebo ne, protože je to teď v létě zábava."

Přiznává, že její rozhodnutí když si nechá obarvit vlasy je vždy spontánní - a to další bude spontánní taky. "Nikdy nevím, co budu dělat dál," řekla. "Možná si teď dám odstím medově hnědé nebo špinavé blondýnky nebo tak něco, ale ne příliš blond".

Jak tvoje vlasy zvládají vše z toho sem-a-tam? "Mám co dělat, abych se o ně postrala a to hodně," řekla. "Používám léčebný olivový olej, protože má rychlé použití. Taky ale protože kvůli mému původu mám vlasy přirozeně opravdu hodně silné."

News > Vote for Demi on MTV Hottest

20. července 2013 v 18:13 | Weni

Na strákách MTV asi před hodinou odstartovala nějaká nová soutěž o "nejžhavější" - v tomto případě nejlepší celebritu léta 2013 a už teď vede skupina One Direction s více než milionem hlasů. Další v pořadí je Justin a na třetím místě je zatím Demi. Tato anketa mi přijde zajímavá a hlavně výhodná v tom, že můžete hlasovat kolikrát chcete a jak dlouho chcete, stačí mít jen Twitter a použít hashtag #mtvhottest a za tento tag napsat jméno vaší oblíbené celebrity.

Budu ráda když aspoň někdo z tohoto blogu bude hlasovat pro Demi a třeba jí tak zajistíme lepší místo i když podle mě Justina s One Direction nemá moc velkou šanci porazit, ale je dobré, že už teď je takhle vysoko!

screen z mtv.co.uk/hottest
kliknutím na tento screen otevřete stránku, kde najdete aktuální přehled s hlasy

News > Demi talks about Cory&Lea again

19. července 2013 v 22:51 | Weni

Demi nedávno mluvila opět s časopisem People a tam opět mluvila o smrti Coryho, Lei a o tom, jak drogy můžou být nebezpečné. Jelikož si Demi toho s drogy dost prožila určitě to pro ni musí být teď těžké o takových věcech mluvit. A já stejně jako Demi doufám, že to s Corym byla opravdu jen nešťastná tragédie.

Demi o drogách a alkoholu: "Pořadatelé mi v klubech či restauracích dávali drogy a alkohol. Chtěli abych se tam vrátila a abych tam byla zase spatřena fotografy. Být celebritou může být nebezpečné. Nikdo neřekne 'ne'. A to je ten důvod, proč tolik slavných lidí umřelo na předávkování. Mohlo se to stát i mě."

Teď ohledně zpráv o smrti Coryho Monteitha kvůli předávkování alkoholu a heroinem, porotkyně X-Factoru a zakldatekla léčebného stipendia Lovato doufá, že to byla jen tragédie, při které Cory ztratil vědomí.

Pokračuje a mluví o závislostech a Corym: "Stačí jen malý okamžik zranitelnosti, abyste se do toho dostali a vzklouzli do vaší závislosti. Nevybíráte si to. Nikdo se tak neorzhodne. Nevybral si zemřít. Bylo to onemocnění. Může se to k vám dostat každým okamžikem. Trvá to jen chvilku než během takové relapsu potencionálně umřete. Je to fakt děsivé, ale opravdu doufám, že lidi aspoň vidí, že je to velmi, velmi, velmi nebezpečná nemoc."

A dodala: "To, na co teď myslím je hlavně Lea. Modlím se za ni, protože je to pro ni tak těžké a já ji mám moc ráda. Zrovna teď jí přeju hodně síly."

News > Demi's family in music video of Made in the USA

19. července 2013 v 20:43 | Weni

Tento článek jsem pro vás měla nachystaný už od včerejška, ale doteď jsem si bohužel nenašla čas na to, abych ho přidala. Jelikož Demiina rodina byla na natáčení videoklipu Made in the USA a Demi ho navíc sama režírovala, spousta fanoušků potom zkoumalo jestli se ve videoklipu i objevily. Já si toho upřímně při prvním zhlédnutí nevšimla, ale opravdu tam jsou! Nejdřív tam v čase 1:37 jde vidět mamka Dianna a nevlastním tátou Eddiem a za necelých šest sekund je v pozadí vidět i Demiina mladší sestra Maddie se svou kamarádkou Jayde. je úžasné, že je do toho Demi zapojila.

Maddie a Jayde 1:43

Dianna a Eddie 1:37

+ za fotky děkuji stránce Demi Lovato (Slovakia)

News > Demi is out of surgey!

19. července 2013 v 20:34 | Weni

Mám pro vás skvělou zprávu i když se tady určitě najdou někteří, kteří o tom neměli ani tušení. Demi dneska totiž byla trhat mandle a Dianna se ohledně toho konečně ozvala! Napsala, že všcehno proběhlo dokonale a tak se už nemusíme o Demi bát. Vím, že to bylo jen trhání madlí, ale přece jenom pro někoho jako je Demi s jejím hlasem je to celkem dost vážné kdyby se při tom zákroku něco stalo.

"Ahoj všichni!! @ddlovato je teď už VENKU z ordinace a všechno proběhlo dokonale!! Děkuju vám za všechny ty modlitby!! My... (+ odkaz na fotku)"

image host
"Sbohem, mandle"

News > Nick Jonas talks about Miley, Selena and Demi

19. července 2013 v 10:09 | Weni

Jak určitě víte, Nick je pořád dobrým kamarádem Miley, Seleny i naší Demi. V jednom rozhvovoru začal mluvit o Miley a o tom, že je dobré ji vidět jak je teď úspěšná se stylem hudby, který se jí líbí. Potom tam zmíní dokonce i Selenu a Demi a říká o nich, že jsou na vrcholech žebříčků což je podle mě od něj milé.

Nick: "Je skvělé vidět, že i nadále je úspěšná s tímto stylem hudby a dělá to, co chce dělat. Je to teď velmi zajímavé. Když se podíváte na vrcholy žebříčků, vidíte tam Miley, Demi a Selenu a my jsme opravdu šťastní, že jsme zpět ve hře."

News > Made in the USA broke VEVO record

18. července 2013 v 19:43 | Weni

Celý den se Lovatics snažili s Made in the USA překonat VEVO rekord v počtu zhlédnutí za 24 hodin, který momentálně drží/nebo aspoň držela Miley Cyrus s We Can't Stop. Ode dneška se možná všechno změnilo, ale nic není na sto procent jasné! Možná, že doopravdy je tam těch 13 milionů zhlédnutí a taky je možné, že celkově má ani ne 3 miliony. Objevil se sice tento screen, který do světa vypustil nějaký fanoušek, ale může to být fake. Takže musíme čekat a až se ty zhlédnutí obnoví tak budeme vědět jak na tom jsme.

klikni na obrázek pro zobrazení v plné velikosti

+ EDIT: Před chvílí nám VEVO jedním tweetem dalo vědět na Twitter. Musí všechny zhlédnutí spočítat a zjistit jestli opravdu Made in the USA zlomil rekord a překonal Miley! Jelikož o tom napsali je dost velká pravděpodobnost, že k tomu má opravdu blízko.
"Pro velké premiéry, zabere to pár dní než spočítáme zhlédnutí z YouTube a ostatních zdrojů VEVO. Už brzy se dozvíme jestli #MITUSA zlomil rekord! xo"

News > Demi Lovato - Heart By Heart (Extended Preview)

18. července 2013 v 11:17 | Weni

Jistě si pamatujete když byla zveřejněna minutová ukázka písničky Heart By Heart. Teď se zase totiž objevil z této písničky další kousek. Na tu předchozí ukázku navazuje, takže si ji kdyžtak můžete poslechnout tady. Hrozně se mi to líbí, už se nemůžu dočkat celé písničky a videoklipu.

kliknutím na obrázek spustíte

News > Twitter: Demi talks about music video of Made in the USA

17. července 2013 v 21:46 | Weni

Zhruba před čtyřmi hodinami byl zveřejněn Demiin videoklip k písničce Made in the USA. Demi se o tom už stihla zmínit třemi tweety na Twitteru. Ten první je nádherný, protože v něm píše, že se rozhodla, že bude věnovat videoklip všem padlým vojákům. Druhý tweet se týká celosvětových trendů do kterých se Made in the USA samozřejmě dostalo! Je úžasné jaký úspěch po čtyřech hodinách už ten videoklip má.

"Věnuji mé video všem vojákům a komukoliv, kdo zemřel v mořích za tuto NEUVĚŘITELNOU zemi, protože jsem jim tak vděčná."

"Úžasné!!!!!! Děkuju vám!!!!!!!"

image host

"Jsem TAK šťastná, že se vám mé video líbí!!! Byla to obrovsky neuvěřitelná zkušenost spolu-režírovat.. Jsem ráda, že jste s tím spokojení!!!"

News > Music video Made in the USA will premiere 12 pm ET

17. července 2013 v 16:50 | Weni

Myslím, že všichni jsme už dneska totálně natěšení a hlavně nedočkavý na Demiin nový videoklip k písničce Made in the USA. Jak jsem sem psala ráno, opravdu se ho dočkáme už skoro za hodinu - v šest hodin odpoledne! Já se neskutečně těším, protože bude to něco nového a z ukázek jsme viděli sice spoustu záběrů, ale stejně pořád netuším jaké to bude. Video s klipem už je dokonce na youtube akorát je soukromé a přesně v 18:00 už bude veřejné pro všechny země! Určitě to budu hlídat a hned vám to sem potom dám.

včera VEVO na Twitter napsalo:
"Tady je malinká ukázka na videoklip #MadeInTheUSA od @ddlovato, které bude mít premiéru zítra ve 12p ET/9a PT na VEVO a @VEVOTV!"

+ EDIT: Našla jsem video, kde jsou vidět zase další záběry z videoklipu! Ale není to oficiální teaser.

News > Video Music Awards 2013 nominations

17. července 2013 v 16:42 | Weni

Demi je stejně jako minulý rok i tento nominovaná na ocenění Video Music Awards. Tentokrát je jen v jedné kategorii - Best Female Video se svým singlem Heart Attack a docela mě překvapilo, že se neobjevila ve více kategoriích. Každopádně gratuluju k nominaci a nezapomeňte pro naši Demi hlasovat, aby vyhrála stejně jako minulý rok i když je letošní konkurence opravdu obrovská.

Rihanna feat. Mikky Ekko, "Stay"
Taylor Swift, "I Knew You Were Trouble"
Miley Cyrus, "We Can't Stop"
Pink feat. Nate Ruess, "Just Give Me A Reason"
Demi Lovato, "Heart Attack"

je nuté se zaregistrovat/přihlísit

News > Buzfeed - "You’re aware of the paranormal"

17. července 2013 v 14:55 | Weni


Na stránkách Buzz Feed se objevilo v poslední době pár článků týkající se naší Demi. Jelikož je to dost dlouhé a překládání by mi zabralo strašně moc času, vybrala jsem pro vás aspoň jeden ten nejzajímavější bod z článku "16 věcí jak se stát Demi Lovato", kde Demi mluví o tom, že v domě v Texasu kde Demi vyrůstala žije duch jménem Emily. Je to dost zajímavé, ale upřímně na takové věci moc nevěřím.

PŘELOŽENÝ ČLÁNEK
za překlad moc děkuju Dash
Vydávám se na lov duchů. Můj dům v Texasu je směšně strašidelný. Ale ne kvůli zlému duchovi, ale kvůli malé dívence. Myslím, že se jmenuje Emily. Dům navštívilo médium i lovci duchů a oba mi pověděli to samé jméno, Emily. Tolikrát jsem ji viděla, když jsem vyrůstala. Jednou jsem ji viděla v mém šatníku. Když mi byly tři, moje maminka mě zastavila a něco mi řekla. Ptala se mě: 'S kým si to povídáš?' A já jsem odpověděla: 'S mojí nejlepší kamarádkou Emily.' Je hravá. Mohlo jí být tak 11-12 let, možná i méně.

Jeden z mých kamarádů, Tucker, přišel a zeptal se mě: 'Takže ve tvém domě straší?' Řekla jsem: 'Ano, sleduj. Něco se stane. Vžycky se něco stane.' Začali jsme sledovat film, když najednou notebook v kuchyni začal přehrávat film také. Byla tam černá obrazovka, takže byla otázka, kdo tam přišel a pustil ho. A potom Tucker napsal zprávu kamarádovi, kde stálo: 'Myslím, že tady straší, film se zapnul sám od sebe,' a v jeho mobilu byla nějaká 'porucha', díky níž dostal nazpět správu, kde stálo 'určitě', snad třicetkrát za sebou.

Potom jsme se strýčkem sledovali v obývacím pokoji televizi a balón spadl po schodech a otočil se kolem zábradlí. Pamatuju si jen šílené záběry jak letěl vzducehm..Je to šílená věc.

Věřím v to, že se každý může dostat do části jejich mysli. Cítím, že mám opravdu silné spojení s druhým světem. Kamarád mojí maminky je médium a povídali jsme si o věcích... věcích, které se staly. Když se procházím po pokoji, můžu říct, jestli se něco děje nebo ne, anebo jestli v hotelu straší. Mám pocit, že čím víc máte možností se s tímto setkat v každodenním životě, tím víc si uvědomujete svoje okolí a energii v místnosti. A jestli jste k tomuto nakloneni, můžete povědět, zda se něco děje. Každý tomu může být otevřený, jakmile otevře svou mysl.

News > Demi talks about death of Talia Castellano

17. července 2013 v 11:51 | Weni

Včera se staly dvě další strašné věci. Jakoby nestačila smrt Coryho, zemřela i Talia Castellano a Juliana. Talia už dlouhou dobu trpěla rakovinou a Demi s ní 21.záři 2012 měla dokonce možnost udělat rozhovor. Dokonce Demi z tohoto rozhovoru přidala na Twitter jednu fotku. A Juliana patřila k Lovatics a s Demi se měla štěstí potkat na setkání na jednom z jejích koncertů v minulém roce. Je mi obou strašně moc líto, takové zprávy mě vždycky dostanou.

"#RIPTaliaCastellano..Nikdy nezapomenu na rozhovor s tebou kvůli tvému krásnému úsměvu a sladkému srdci."

image host

News > GYHAB and Heart Attack been officially certified double platinum

16. července 2013 v 22:06 | Weni

Hollywoord Records před třemi hodinami na Twitteru ohlásili, že jsou Demiiny singly Give Your Heart a Break a Heart Attack certifikované konečně jako dvojitá platina, což znamená, že bylo v Americe prodáno více než 2 miliony kopií! Dokonce i Selena s Come & Get It už dosáhla takového úspěchu. Moc jak Seleně, tak samozřejmě i Demi gratuluju.

"@HollywoodRecs: "Give Your Heart a Break, "Heart Attack" a "Come & Get It" mají oficiákně dvojitou platinu!!! @selenagomez @ddlovato"

News > Lyrics from song Crown inspired by Demi

15. července 2013 v 21:03 | Weni

Alexander Deleon ze skupiny The Cab nedávno napsal pro jeho skupinu písničku s názvem Crown, která je inspirována naší Demi. Myslím, že už jsem vám sem o tom dokonce psala. Dneska asi před hodinou se na internetu objevila fotka na které je z této písně vidět kousek textu. Je to nádherné a přijde mi to jako písnička o něčem, čím si Demi procházela. Jinak samozřejmě jsem to pro vás přeložila.

klikni na obrázek pro zobrazení v plné velikosti

Pokud ti řekli, že nejsi dost dobrý.. lhali
pokud ti řekli, že nejsi krásný.. jsou slepý
a pokud ti řekli, že nejsi dost silný na boj,
mýlili se, mýlili se

jo, vím že se cítíš hezčí ve tmě
ale všechno co vidím vedle mě je kus umění
Spustím dolů každému a každé jizvě polibek
dokud neodejdou, dokud neodejdou

Ať jsou moje ruce hradní věže
budou tě krýt před poškozením
pokud spadneš, chytím tě
slzy jsou za tebou
Jsem tady abych ti to připomněl

Když se cítíš ztracený a chceš být nalezený..
nos lásku jako korunu.
Když kusy tebe spadnou k zemi..
nos lásku jako korunu

nos lásku jako korunu

News > Demi is now the 23rd most followed on Twitter

15. července 2013 v 20:00 | Weni

Objevila se jedna fotka na které můžeme vidět přehled nejnásledovanějších lidí na Twitteru. Demi je v tomto přehledu na 23.místě a momentálně má na Twitteru kolem 15,789,313 followers. Těsně pod ní je taky Alicia Keys nebo její kamarádka Selena Gomez a dost se divím, že Demi má více následovníků. A Demi samozřejmě hrozně gratuluju, 23.nejnásledovanější člověk na celé sociální síti Twitter je podle mě skvělý úspěch!

klikni na obrázek pro zobrazení v plné velikosti

News > Personal photos with Wilmer aren't from year 2010

15. července 2013 v 11:21 | Weni

Jelikož si nějaká osoba založila nedávno jeden tumblr a zveřejňuje pořád nějaké osobní fotky Demi, píšu článek aspoň o tomto. Týká se to osobních fotek Wilmera a Demi v posteli, které byly zveřejněné před pár dny. Patřily k nejosobnějším fotkám Demi, protože se snaží zatajit, že teď s Wilmerem (pravděpodobně) chodí. Teď je tady další důkaz. Spoustu fanoušků po zveřejnění těch fotek říkalo, že byly vyfocené v roce 2010 kdy spolu opravdu chodili a Demi i Wilmer to potvrdili, ale takhle fotka, kterou můžete vidět níž, dokazuje, že fotky byly vyfocené až po tom co si Demi nechala udělat tetování "Stay Strong" což bylo v roce 2011.


CZ: "Vzhledem k tomu, že všichni předpokládají, že fotky Demi a Wilmera v posteli jsou z roku 2010, tady je důkaz, že nejsou. Vím, že to je jen fotka jejich rukou, ale stále to dokazuje můj názor, protože na zápěstí můžete vidět tetování."

(je tím mysleno tetování "Stay Strong", které si Demi nechala udělat v roce 2011!)

EN: "Since everyone's assuming the picture(s) of Demi and Wilmer in bed are from 2010, here's proof they're not. I know it's just a picture of their hands, but it still proves my point since you can see her wrist tattoo."

Ještě se chci zeptat, co si o tom myslíte a jaký máte názor na jejich vztah?

News > Fifth Harmony cited Demi in their new single "Me & My Girls"

13. července 2013 v 18:43 | Weni

Fifth Harmony, které všichni co jste sledovali minulý rok X-Factor určitě znáte, dneska vydali jejich další singl s názvem My & My Girls. Už je k poslechnutí takže ho vám sem dávám. Ale ta podstatná věc je, že v písničce hned dvakrát zaznělo jméno Demi! Můžete si to poslechnout v 0:42 a 1:54. Jinak co na písničku říkáte celkově? Mě se hodně líbí a myslím, že pokud takhle budou pokračovat dál bude se jim hodně dařit.

News > X Factor USA 2013 on Prima LOVE

12. července 2013 v 21:14 | Weni

Kdo z vás sledoval na Prima LOVE X-Factor minulý rok, teď si určitě klade otázku jestli ho budou vysílat i tento. Proto jsem pro vás napsala email Primě a oni mi odepsali! Vlastně jsme se toho podle odpovědi moc nedozvěděli, ale myslím, že by bylo super kdyby to zase dávali. I když mi trochu vadil dabing, tak jsem za to byla moc ráda.


Tak to vypadá, že si budeme muset chvíli počkat. Píšu to sem jen pro ty co prostě neví jak na tom jsou a všude možně to hledají. Teď aspoň víte, že oni sami ještě neví.

News > Demi talks about personal photos with Wilmer

12. července 2013 v 11:49 | Weni

Ráno jsem sem přidávala nové opravdu dost osobní rare fotky s Wilmerem a jelikož je Demi asi viděla, vyjádřila se k nim na Twitteru a myslím, že je opravdu naštvaná za to, jak někteří lidé "respektují její soukromí" a pořád řeší její život. Já Demi naprosto chápu. Jinak všechny tyto tweety smazala! Takže mi zabralo opravdu hodně času než jsem je našla, vyfotila a ještě přeložila.

"Nedělám to pro peníze. Vlastně kdybych si mohla moje soukromí koupit zpátky, vrátila bych všechny peníze ze světa co jsem si kdy vydělala."

"Umělci vám nikomu NIC nedluží. Vybrali jsme si být v naší hudbě k ostatním otevření a upřímní.. Takže takhle vám máme děkovat?"

"Nárok společnosti, který mají dnes v životě umělci je naprosto UBOHÝ."

"Zcela naprosto znechucená z absolutního nedostatku žádného soukromí nebo respektu nebo vůbec z čehokoliv co je v tomto světě. Žádný. Tak zklamaná."

News > "DEMI by Demi Lovato" is a current Trending Topic on Twitter!

11. července 2013 v 21:26 | Weni

Asi před hodinou někdo na oficiálním účtu ocenění Grammy, které jistě všichni dobře znáte, napsal tweet s otázkou, jaké je naše nejoblíbenější album za rok 2013. Jelikož je jedno z njevětších snů Demi vyhrát jednou právě Grammy, Lovatics se toho chytli a začali jim na tento tweet odpovídal slovy "DEMI od Demi Lovato". Tyto čtyři slova se o něco později dostaly do trendů! Já hlavně doufám, že to Grammy vidělo (což podle mě muselo) a Demi tento rok bude konečně nominovaná!

"Jsme v polovině roku! Jaké je zatím vaše oblíbené album roku 2013?"

DEMI by Demi Lovato v celosvětových trendech! Chvilku poté tam přibylo i #DEMIDeservesAGrammy (DEMI si zaslouží Grammy)

News > Miley Cyrus about duet with Demi

11. července 2013 v 20:59 | Weni

Dneska už jsem žádný článek přidávat nechtěla, ale ještě se máte na co těšit! Miley dneska odpověděla jednomu fanouškovi na Twitteru, který napsal, co řekla když se jí jeden novinář zeptal jestli by chtěla udělat duet s Demi. Miley fanouška opravila a napsala přesná slova, co novináři řekla.

"Miley mluvila se španělským novinářem a on se jí zeptal, jestli by chtěla s Demi udělat duet, Miley řekla "Doufám, ona je moje kolegyně."

MILEY ZA CHVÍLI NA TWEET ODPOVĚDĚLA:
"moje přesná slova byla "Mohlo by to být super. Ona je kámoška."

News > Remix - Made in the USA

11. července 2013 v 17:53 | Weni

Konečně se objevil celý a hlavně oficiální remix pro Demiin nejnovější singl Made in the USA. Dlouho jsem na něho čekala, protože já jsem vždycky na remixy hodně zvědavá. Když mám totiž hodně oposlouchanou písničku v originálu tak si ji pouštím zremixovanou. A hrozně se mi líbí! Na remixy k Heart Attack to podle mě nemá, ale i tak je to úžasné.

spustíte kliknutím na přehrávač

News > Demi's family were at X Factor Audition in LA yesterday

11. července 2013 v 10:05 | Weni

Objevila se fotka, kde můžeme vidět pár diváků ze včerejšího kastingu a vyfotil to nejspíš nějaký fanoušek. Ale teď to podstatné - mezi diváky na fotce můžete vidět i Eddieho de la Garzu (Demiin nevlastní otec) a sestru Madison. Nejsem si jistá jestli je na fotce ještě někdo z její rodiny, ale každopádně jsem hrozně ráda, že tam byli! Nejspíš tam podle mě byla i Demiina maminka, ale to už se nepotvrdilo.

Eddie a Madison na včerejším kastingu
+ kliknutím na obrázek si můžete zobrazit celou fotku

News > Audio: Interview with 104.3 MYfm Radio

11. července 2013 v 9:34 | Weni

Včera jsem vám slíbila, že sem dám včerejší rozhovor v rádiu 104.3 MYfm, tak ho tady máte. Je to ale pouze audio! Věřím, že se za nějaký čas objeví i videa, ale zatím nejsou. Na fotky se můžete podívat zde. Jinak rozhovor má celkem 7 minut.

PART 1 / 1.ČÁST

PART 2 / 2.ČÁST
obě spustíte kliknutím

News > First teaser of ‘Made In The USA’ will come out tomorrow

10. července 2013 v 9:46 | Weni

Dostávám se konečně k jedné z nejlepších novinek dneška, nebo aspoň pro mě. Universal Music Colombia na Twitter včera napsali tweet ohledně prvního teaseru na videoklip Made in the USA! Říkají, že výjde už zítra (podle našeho času/v America už dneska)! Ale nic nebylo potvrzené na sto procent.

"10.července bude zveřejněn první oficiální ukázka na videoklip @ddlovato "Made In The USA". Nenechte si s #UMusicNews ujít žádné novinky"

News > Alexander DeLeon has a new song called “Crown" inspired Demi

10. července 2013 v 9:22 | Weni

Tuto novinku jsem chtěla přidat už včera, ale vůbec jsem to nestíhala. Jeden ze členů skupiny The Cab, Alexander DeLeon, odpověděl na otázku od fanouška "co nebo kdo inspiroval jeho písničku crown". Alexander odepsal jen jedním slovem "Demi". Jsem na tu písničku hodně zvědavá i když jsem tu skupinu nikdy nesledovala a nezajímala se o ni, tak to si určitě pustím!

Fanoušek: co/kdo inspiroval crown? #TheCab
Alexander DeLeon: demi.

News > Demi will have a tour in year 2014

6. července 2013 v 9:01 | Weni

Podporovatel koncertů a různých turné, Nik Hatziefstathiou, včera potvrdil, že Demi v roce 2014 bude mít turné! Jelikož ho Demi tento rok mít nebude a kdysi dávno se psalo, že bude na konci tohoto roku tak to Demi nejspíš odložila kvůli X-Factoru a nechala to až na příští rok. Jsem neuvěřitelně ráda! Navíc Demi už dlouho slibuje světové turné a to by podle mě nebylo špatné kdyby sem přijela.

Teď jsem viděl rozvrhy pro turné v roce 2014.... Miley Cyrus, Demi Lovato, One Direction a...Amanda Bynes? #časKoncertu

News > Wilmer visited Demi's apartment yesterday

5. července 2013 v 10:36 | Weni

Jak už podle některých informací víme, Demi je už dlouho zpátky ve vztahu s Wilmerem Valderramou. Dneska se potvrdila další věc a to právě to, že Wilmer včera (4.7.2013) Demi navštívil u ní doma v Los Angeles. Wilmer přidal fotku, kterou můžete vidět dole vpravo a Dallas asi za dvě hodiny na svém profilu zveřejnila také fotku, která je focená z úplně stejného pohledu. A potom je teda víc než jasné, že je to focené z bytu Demi.

News > Info about song "Heart By Heart"

2. července 2013 v 11:12 | Weni

Včera jsem vám sem psala článek o tom, že Demi údajně nazpívala pro film Mortal Instruments úplně novou písničku s názvem Heart By Heart a včera večer to ještě potvrdila autorka filmu Cassandra Clare. Dokonce napsala, že Demi udělá k písničce i videoklip což je podle mě úplně úžasné, ale tohle ještě není na sto procent jisté. Celý soundtrack výjde 20.srpna (na narozeniny Demi)!

Myslím, že to znemená plný soundtrack. Jako obvykle když vydávají i singly jako u nahrávek písní Demi Lovato a Colbie Calliat.

POTÉ CASSANDRA RETWEETLA FANOUŠKA A ODPOVĚDĚLA MU:
RT @AllexD26: Demi Lovato náhrala písničku pro The Mortal Instruments: City Of Bones? Je to pravda?" Ano nahrála.. #cityofbones

News > Rumor: New Song called "Heart By Heart" in the soundtrack for Mortal Instruments: City of Bones

1. července 2013 v 22:26 | Weni

V tomto roce se chystá film s názvem Mortal Instruments: City of Bones a dneska se objevil oficiální soundtrack. I když si možná teď říkáte, že se to Demi netýká, tak přece jenom ano. V tom soundtracku je totiž zmíněná i Demi s úplně novou písničkou s názvem Heart By Heart. Ale zatím je to jen fáma.

1. Zedd "Into The Lair"
2. Jessie J "Magnetic"
3. AFI "17 Crimes (LA Riots Remix)"
4. Demi Lovato "Heart By Heart"
5. Youngblood Hawke "Bring Me Home"
6. Colbie Callait "When The Darkness Comes"
7. Seven Lions with Myon & Shane 54 featuring Tove Lo "Strangers"
8. Pacific Air "Bear"
9. He Is We featuring Owl City "All About Us"
10. Bassnectar "Calling From Above"
11. Jetta "Start A Riot"
12. Bryan Ellis "Strange Days"

News > Demi will be attending the Teen Choice Awards this year

1. července 2013 v 18:23 | Weni

Mám pro vás další skvalou zprávu! Do teď nebylo jasné jestli se Demi v srpnu ukáže na předávání cen Teen Choice Awards, které minulý rok moderovala společně s Kevinem McHalem. Teen Choice ale napsali na Twitter tweet podle kterého můžeme jasně vidět, že se Demi tento rok zúčastní! Mimochodem tohle předávání cen se koná už 8.srpna a můžete pro Demi v šesti kategoriích pořád hlasovat tady.

@ddlovato @thewanted @RebelWilson @SkylarAstin @bridgitmendler @bellathorne @EmblemThree Nemůžeme se dočkat až vás uvidíme na #TeenChoice!!!! Wooo hooo!

News > Really Don’t Care is on the tracklist of NOW 2013: The Hits Of Summer

1. července 2013 v 8:56 | Weni

Každým rokem se vydává CD s názevm "NOW", kde je seznam písniček jako největší letní hity roku. Včera byl na internetu zveřejněn tracklist a Demi na něm nesmí samozřejmě chybět! Nikdy předtím se tam Demi neobjevila, takže jsem moc ráda. Navíc co bych vůbec nečekala je, že je tam s píničkou Really Don't Care.

1. Daft Punk feat. Pharrell Williams - Get Lucky
2. Karmin - Acapella
3. Demi Lovato feat. Cher Lloyd - Really Don't Care
4. Jessie J feat. Big Sean - Wild
5. B.o.B feat. 2 Chainz - HeadBand
6. Sean Paul feat. Juicy J & 2 Chainz - Entertainment
7. Bruno Mars - Treasure 8. Katy Tiz - Red Cup
9. Kelly Clarkson - Tie It Up
10. P!nk feat. Lily Rose Cooper - True Love
11. Mariah Carey feat. Miguel - #Beautiful
12. Cody Simpson - Summertime of Our Lives
13. Tom Odell - Another Love
14. New Politics - Tonight You're Perfect
15. JTX - Summer Lover
16. Jennifer Lope feat. Pitbull - Live It Up
17. Jennifer - Poupée De Cire Poupée De Son
18. Destructo - Higher
19. Nick Corline fest. N.U.A.M - Touch The Stars
20. Sebastian Ingrosso, Tommy Trash & John Martin - Reload
21. Andhim - Hausch

News > Demi will be at X Factor audition today

30. června 2013 v 17:57 | Weni

+ Demi včera psala opět na Twitter ohledně jejího tatínka, opravdu se mi o tom nechtěl psát další článek, protože už i tak mi z toho bylo dost špatně, takže tweety si kdyžtak můžete přečíst na Demiiném Twitteru tady

Přece jenom jsem ještě nějakou novinku našla. Na oficiálním Twitteru X-Factoru včera přibyl jeden tweet ve kterém se píše, že Demi bude společně se Simonem, Kelly a Paulinou na dalším kastingu v Denveru kde ji měla sice zastoupit nejdřív na dva dny Cher Lloyd, ale Demi se už asi cítí lépe a tak se ho nakonec zúčastní. Já jsem strašně ráda a už se těším na fotky!

Zítra bude @SimonCowell @KELLYROWLAND @paurubio a @ddlovato na #XFKonkurzech v Denveru... Budeš tam ty? (+odkaz)

News > Zendaya Coleman about Demi

28. června 2013 v 12:08 | Weni

Zendaya Coleman napsala dneska v noci o Demi na Twitter úplně nádherný tweet a v něm psala, že je Demi jao inspirace a navíc jí i poděkovala! Myslím, že jestli to Demi vdiěla určitě měla radost. Jsem ráda, že Demi tolik lidí včetně známých lidí inspiruje, je to až neuvěřitelné.

@ddlovato jsi jako inspirace...děkuju!!

News > Info about Lovato Treatment Scholarship

27. června 2013 v 16:59 | Weni

Přeložila jsem pro vás trochu delší článek o pragramu Lovato Treatment Scholarship, který Demi vlastně založila na počest svého otce. Tento program má sloužit pro mentálně postižené lidi, kteří potřebují pomoc, ale nemůžou si dovolit zaplatit nějakou léčbu. Myslím, že Demi těmto lidem bude poskytovat hodně podpory a jsem za to strašně ráda!


Demi Lovato se spojila s "CAST Recovery" a vytvořila "The Lovato Tratment Scholarship" na počest svého otce, Patricka Lovato, který zemřel kvůli neléčenému duševnímu zdraví a problémy se závislostí.

Demi s těmito problémy bojovala po celý svůj život a taky ví co je v sázce. Léčba těchto nemocí je dost nákladá a většina nemocných si ji nemůže dovolit. "The Lovato Treatment Scholarship" zaplatí všechny náklady těm, kteří bojují s mentálními nemoci nebo se závislostmi, včetně nákladů na nový dům, ve kterém budou nemocnému poskytované klinické služby a ambulatní program.

Demi se s naším týmem "CAST Recovery" zná velmi dobře. Proto s nimi spolupracuje a věří, že jejich programy nabízejí jedny z nejlepších dostupných služeb.

Pro zájemce, kteří žádají o léčbu v "The Lovato Tratment Scholarship": Napiště nám svůj příběh na lovatoscholarship@castrecovery.com. Dejte nám vědět o tom kdo jste a proč chcete naši pomoc.

Demi a tým "CAST Recovery" si přejí, aby mohli pomoci všem, ale to bohužel nemohou. A zatímco se bude léčit několik lidí najednou, Demi o těchto problémech bude pořád mluvit a také bude mluvit k těm, kteří to potřebují.

Pro ty, kteří potřebují okamžitou pomoc a nemůže si dovolit léčbu, přejděte na www.SAMHSA.gov.

DEMI: Deluxe Edition (2013) - Tracklist

27. června 2013 v 15:06 | Weni

Kromě obálky pro vás mám k Deluxe Edition patřící k albu DEMI i tracklist. Nic nového mě tam nijak nepřekvapilo a nepřijde mi, že by tam bylo moc věcí navíc. Ale zase jsem ráda, že tam budou nahrávky z koncertu v Londýně, na které se ale mimochodem můžete podívat teď už i na youtube. Deluxe Edition Demi vydá až nakonci prázdnin - 28.srpna 2013.
+ zatím nevím jestli u nás bude k dostání, je dost možné, že tohle platí jen pro Japonsko

TRACKLIST:
(CD+DVD)
Heart Attack
Made in the USA
Without the Love
Neon Lights
Two Pieces
Nightingale
In Case
Really Don't Care feat. Cher Lloyd
Fire Starter
Something That We're Not
Never Been Hurt
Shouldn't Come Back
Warrior

Bonus Tracks for Japan
(bonusové nahrávky pro Japonsko)
Heart Attack - The Alias Radio Mix
Heart Attack - Belanger Remix

DVD
"Heart Attack" music video
Demi Webisode #1.2.3 Live on Vevo
VEVO Presents: Demi Lovato Live in London

News > X Factor USA will premiere on the 11th and 12 September 2013

27. června 2013 v 12:03 | Weni

Poslední psaná novinka se týká letošní série X-Factoru, kde Demi dělá společně se Simonem Cowellem, Kelly Rowland a Paulinou Rubio porotkyni. Konkrétně včera X-Factor na Twitter přidal fotku, na které je napsaný datum premiéry prvních dvou dílů.

Jak můžete vidět na fotce, premiéra bude 11. a 12.září 2013! Mám pocit, že minulý rok to bylo o něco dřív. Hrozně se těším a doufám, že to zase budou dávat u nás jako minulý rok. Opravdu zatím o tom nemám žádné informace, ale zkusím to co nejdřív nějak zjistit a snad vám sem o tom potom něco napíšu.

PODÍVEJTE SE NA FOTKU, CO PŘIDAL X-FACTOR:
image host
K fotce napsali: Jenom oznamujeme! dvou-noční premiéra #xfactoru bude v září 11. a 12.!

News > Good Morning America - Questions for Demi

27. června 2013 v 11:34 | Weni

Mám pro vás hned několik úžasných novinek. Ne jenom že Demi dneska vystoupí v Good Morning America, ale zítra tam bude dělat i rozhovor! Na oficiálním účtu Twitteru pořadu GMA o tom včera napsali tweet. Opět jako většinou můžete Demi posílat otázky s tagem #GMADemi. Určitě jako vždycky máte pořád šanci, že vám odepíše.

OTÁZKY PIŠTE: @GMA #GMADemi vaše otázka

Ahoj Lovatics! Máte otázku pro @ddlovato? Napiš nám ji s tagem #GMADemi a ona ti možná ve vysílání odpoví!

News > Made in the USA - Behind the Scenes - Premire

26. června 2013 v 22:07 | Weni

Opět další novinka ohledně Made in the USA. Dneska bylo zveřejněno úžasné lyric video k této písničce a najete ho pod článek níž. Teďka VEVO zveřejnil seznam naplánovaných věcí na tento týden a mezi nimi je i video se záběry ze zákulisí z natáčení videoklipu k Made in the USA. Video ze zákulisí bude zveřejněno 1.července.

Jelikož je ale vždycky videoklip zveřejněný dřív než samotné záběry ze zákulisí, měli bychom se videoklipu dočkat dříve. Samozřejmě o tomhle se žádná informace neobjevila Demi plánovala videoklip vydat 4.července, takže opravdu nevím.

image host

News > Aimeé Teegarden & Dustin Milligan in music video of Made in the USA

24. června 2013 v 21:46 | Weni

Přijde mi, že dneska je strašně moc novinek ohledně Made in the USA, ale jsem za to strašně ráda. Demi si prý na natáčení přizvala nějaké speciální hosty včetně svojí rodiny. Herečka Aimeé Teegarden ze seriálu Friday Night Lights napsala už 4.května na Twitter tweet ohledně toho, že s Dustinem Milliganem ze seriálu 90210 natáčeli videoklip s Demi. Nevím jestli jsou to všichni "speciální hosti", ale moc se těším!

"Třetí den nahrávání nového videoklipu @ddlovato s @DustinWMilligan #kouzelnáhodina"

News > Cher Lloyd will step Demi's spot on judge's panel in X-Factor USA

23. června 2013 v 19:00 | Weni

Psala jsem vám, že vás tady budu informovat o všem co se teď děje, protože Demi na tom asi nejspíš není teď dobře a všechno co se objeví je dost důležité! Takže rozhodně teď čekejte, že nebude moc fotek, ale zato vám sem každý den budu psát informace, co se objeví, abyste věděli, jak na tom Demi je.

Demi dneska požádala Cher Lloyd, aby ji na dva první nejbližší kastingy X-Factoru v Denveru mohla zastupit (30.6. a 1.7.2013), ale neví se jestli to Cher přijmula a navíc ji zastoupí jen když Demi bude potřebovat, protože je to vlastně až za týden a Demi asi sama nejspíš neví, jak na tom bude. Já jsem hrozně ráda, že řekla Cher. Chci aby byla se svou rodinou a dala si pauzu, nic víc teď nepotřebuje.

News > Demi's biological dad passed away

23. června 2013 v 0:40 | Weni

+ EDIT: POKUD SE O OHLEDNĚ TOHOTO OBJEVÍ NĚJAKÁ NOVINKA NEBO SE DEMI OZVE NA TWITTERU, HNED VÁM TO SEM NAPÍŠU DO NOVÉHO ČLÁNKU! + JE NA 99% JISTÉ, ŽE DEMI OPOUŠTÍ X-FACTOR

Hrozně nerada tento článek píšu, ale informovat vás o tom je asi dost důležité. Dneska umřel totiž Demiin biologický tatínek Patrick Lovato s kterým měla Demi už odmalička špatný vztah a během její kariéry pro něho nazpívala a napsala už dvě písničky, které pro ni hodně znamenají a jsou pro ni až moc osobní. Hned se k tomu vyjádřila Demiina sestra Dallas a po chvíli na to reagovala i Marissa:

Odpočívej v pokoji tatínku miluju tě..

Marissa (kamarádka Demi) na tento tweet reagovala: "miluju tě sestro. Zůstaň silná. Bůh je s tebou na každém kroku."

Poté napsal ještě Mario Lopez (moderátor X-Factoru) na Twitter, že se dneska konalo focení promo fotek třetí série X-Factoru a Demi tam bohužel chyběla. Dokonce Demi prý přerušila celou smlouvu s X-Factorem a zbytek série už nedotočí. Opravdu vám už nepotvrdím jestli je tohle pravda, ale upřímně bych se ani moc nedivila.

S týmem @TheXFactorUSA! Dneska chyběla @ddlovato... :(

Na Twitteru jsou dokonce teď momentálně tři trendy týkající se Demi a smrti jejího otce - #StayStrongDemiAndDallas, Demi and Dallas, #RIPPatrickLovato.

Nevím jak se přes to Demi přenese a opravdu se o ni bojím, ale věřím, že to zvládne. Nevím co víc k tomu napsat, je mi to opravdu líto..

News > 15 millions followers on Twitter

22. června 2013 v 10:38 | Weni

Mám pro vás úžasnou zprávu! Na Twitteru Demi včera byla přesáhnuta hranice 15ti milionů následovníků! Hrozně moc jí gratuluju, Demi si to určitě zaslouží za všechno, co dělá. Myslím, že tak úžasnému číslu určitě a asi nejvíc pomohl X-Factor a je to prostě úžasný úspěch. Věřím, že Demi co nejdříve dosáhne dalšího milionu. A kdo ještě Demi nenásleduje, tak ryhle běžete na Twitter a hned to udělejte!

 
 

Reklama