News

News > Much Music Video Awards 2013 - LIVESTREAM

16. června 2013 v 21:31 | Weni

Stějně jako Kiss Concert nebo Summer Bash, tak i Much Music Video Awards, které proběhnou dneska v noci, můžete sledovat živě přímo na jejich webových stránkách! Jsem za to ráda, ale asi se dívat nebudu, protože jako vždycky je to u nás kvůli časovému posunu až po půlnoci. Radši vám sem dávám ale odkaz, kdyby se náhodou někdo chtěl dívat. Mimochodem Demi se této akce zúčastní na sto procent, protože tam bude vystupovat a chystá se i na červený koberec!

v našem čase: 2:00 - start červeného koberce a livestreamu
3:00 - začátek celé akce (předávání cen a vystoupení)

News > Father's Day

16. června 2013 v 21:14 | Weni

Jelikož je dneska Den otců, nesmím zapomenout na nějaký ten článek. Demi se k tomu samozřejmě vyjádřila na Twitteru a dokonce se přidala i její mamka Dianna. Popřála Eddiemu (jejímu nejvlastnímu tátovi) šťastný den. Přijde mi to milé a jsem ráda, že popřála právě jemu.

Šťasný Den otců tomu nejlepšímu Tátovi na ZĚMĚKOULI!!! @redraider30 Miluju tě!!

image host
Maminka Demi, Dianna de la Garza na svém Twitteru zveřejnila tuhle "koláž" rodinnýcg fotek! Napsala k ní: "Šťasný Den otců @redraider30!!! Nejlepší táta vůbec pro @dallaslovato @ddlovato a @maddielovesyou1!!

News > Demi sent Mandy (Selena's mom) flowers

16. června 2013 v 12:09 | Weni

Mandy, mamka Seleny Gomez, ve středu porodila dceru a Demi jí a její rodině už ve čtvrtek přála přes Twitter, ale teď jí dokonce podle některých zdrojů poslala i květiny!

Podle stránek eNews, dlouholetá kamarádka Seleny Gomez, Demi Lovato poslala květiny jako blahopřání k narození dcery. Mandy je sice pořád v porodnici, ale už jí tam došlo hned několik zásilek a to od Jamese Franca, Joshe Hutchersona, Ashley Tisdale, Justine Biebera a Vanessy Hudgens.

News > Acuvue 1-Day: Celeb swag sweepstakes - signed DEMI

15. června 2013 v 12:48 | Weni

Kampaň Acuvue 1-Day, do které je tento rok Demi zapojená stejně jako minulý, vyhlásila opět další soutěž. Tentokrát nemusíte točit žádné video ani nic podobného. Stačí když se zapíšete na této stránce a můžete vyhrát podepsané album DEMI nebo taky ceny od jiných mentorů.

Po zapsání můžete soutěž vyhrát, ale nakonci registraci se vám tam ukáže odkaz a ten musíte posílat co nejvíce lidem aby se do toho zapojili, protože tím získáváte pořád větší a větší šanci na výhru.

News > Demi talks about Selena and her family on Twitter

15. června 2013 v 11:28 | Weni

Seleně Gomez, jedné z nejlepších kamarádek Demi, se předvčerejškem narodila po dlouhém čekání mladší sestřička. Zatím nikdo mimochodem neví jak se jmenuje ani se s ní zatím neobjevila žádná fotka, ale Demi to vlastně potvrdila, protože jí a její rodině přes Twitter pogratulovala. Jsem strašně ráda, že jí tohle Demi napsala! Je to od ní hrozně milé a Selena i její rodina musela být určitě ráda. Já jim samozřejmě taky gratuluju.

RT #GRATULACESELENĚMANDYABRIANOVI !!!!!!
@selenagomez JE VELKÁ SESTRÁ!!!!! Každý ji a její rodině pogratulujte!!!!!! #GRATULACESELENĚ!!!!

News > Demi wants her Barbie with cellullite

14. června 2013 v 21:40 | Weni

Asi už to většina z vás četla na Twitteru, ale Demi v úterý psala zprávy o tom, že by si na svoje 21.narozeniny přála svojí vlastní Barbie, která by ale musela mít celulitidu a reálnou postavu. Podle mě je tohle hrozně milé! A strašně bych si přála, aby ji Demi opravdu udělala. Upřímně chtěla bych vidět takovou panenku, protože vždycky všechny Barbie byly strašně vychrtlé a vypadaly úplně stejně.

Měli by dělat panenky Barbie s celulitidou!!! Hahaha!!! A navíc, 95% na světe ji má!!!

Lovatics!! Vyhoďte @BarbieStyle do potvětří ať se to stane!!!! Mohlo by to být na moje 21.narozeniny!! Hahaha

Jeden z mých největších snů z mého dětsví je mít kolkci Barbie. Chtěla bych vlastní Barbie ALE musela by mít reálnou postavu... Šířku i výšku

News > Truth about the relationship with Wilmer Valderrama

14. června 2013 v 21:25 | Weni

Na stránkách Hollywood Life byl ve čtvrtek večer zveřejněný článek o naší Demi a údajném vztahu s Wilmerem Valderramou. Demi už s Wilmerem chodí vlastně už od roku 2012 a teď se to snaží udržet v tajnosti, protože Wilmera hodně lidí moc nemusí a mohlo by to Demi nějak uškodit. Nebo aspoň tohle je můj názor na tohle celé. Při čtení článku ale nezapomeňte, že to hned musí být pravda!

PRAVDA O VZTAHU!
Demi Lovato, 20, je velmi skromná co se týká vztahů, takže když někdo řekl, že chodí s Wilmerem Valderramou, 33, rozhodně se podle všech jednalo jen o fámu. Váš zdroj Hollywoodlife.com, ale říká něco jiného a Demi podle nás s Wilmerem určitě chodí!

"Jsou spolu jako pár od minulé sérii X-Factoru," odhalil zdroj. "On je jediný komu důveřuje a je důležité aby se se vším vyrovnala." Nezáleží na tom, jaký mají příběh, ale že jsou konečně zase spolu!

Demi Lovato a Wilmer Valderrama se scházejí
V průběhu několika posledních měsíců byla Demi párkrát spatřena společně s Wilmerem. Je tedy možné, že se usmířili. 7. června byli v obchodě Urban Home v LA vybírat různé dekorační předměty do Demiiného nového domu. Ještě předtím, 8. listopadu, Wilmer navštívil Demi na natáčení X Factoru a taktéž spolu byli viděni před pár měsíci na soukromé akci v Bagatelle LA v západním Hollywoodu.

Zpívá Demi o Wilmerovi?
Demi teď vydala její album DEMI a jedna z písniček - Shouldn't Come Back, je nejspíš o Wilmerovi! V písničce zpívá "Přestaň hned teď, jenom mě srážíš dolů, oh-oh, možná by ses neměl vracet."

News > "My mom hates my tattoos"

14. června 2013 v 18:50 | Weni

Dneska není moc novinek a tak je zase přidávám trochu později. Hlavně se objevilo hodně takových překládacích článků a to mi vždycky zabírá nejvíc času, takže doufám, že to stihnu. Demi v rozhovoru pro časopis Heat řekla, že její mamka nesnáší když se Demi nechává tetovat. Já osobně Demiiny všechny tetování miluju a jsem ráda, že je má, ale podle mě to už trochu přehání.

Demi Lovato má opravdu ráda tetování a má jich na sobě hned několik. Ale zdá se, že její mamka nemá moc představu o tom, že by se její dcera nechala tetovat! V rozhovoru pro americký časopis Heat, Demi řekla, že se kvůli jejímu nejnovějšímu tetování - ptákům na předloktí s její mamkou hádala. "Nepromluvila se mnou den nebo dva. Šla jsem k ní domů s ovázanou rukou a pravděpodobně se jí to zdálo větší, než to bylo. Myslela si totiž, že mám potetovanou celou ruku nebo tak něco! Nereagovala na to dobře a tak jsemk zase odešla. Bylo to hodně špatné," řekla.

A pak dodala: "Když je to tetování malé, tak jí to tolik nevadí. Ale docela legrační je, že do dneška mi můj taťka o mých tetováních nic neřekl!"

News > Logan Henderson talked about Demi

9. června 2013 v 10:35 | Weni

Logan Henderson, člen skupiny Big Time Rush a zároveň jeden z Deminných dobrých kaamrádů, časopisu Popstar prozradil, že by s Demi rád udělal duet a navíc ještě pochválil její nové album DEMI. Já osobně o Loganovi nějak moc nevím a ani nejsem jeho fanynka, ale kdyby by spolu udělali duet, asi bych byla fakt nadšená! Podívejte se, co o tom včera napsal časopis Popstar na Twitter:

"Super @1LoganHenderson pochválil nové album @ddlovato + řekl, že by s ní rád udělal duet!"

News > Demi sent message for Paris Jackson

7. června 2013 v 11:52 | Weni

Nevím jestli jste o tom už všichni slyšeli, ale dcera Michaela Jacksona, Paris Jackson, se před pár dny pokusila o sebevraždu, ale naštěstí v čas dostala pomoc a nic se jí nestalo. Demi jí přes Twitter napsala celkem krátkou, ale zato strašně povzbuzují zprávu. Kromě Demi ji ale taky na Twiteru a všude možně podporují stovky Lovatics a celkově všichni, takže je podle mě úžasné že má takovou podporu.

Demi napsala: "Drahá Paris, nenech se lidmi, kteří tě šikanují a kritizují, dostat na dno. Všichni v tebe věříme! Zůstaň silná, prosím...Jsi krásná a všichni se za tebe modlíme."

News > VEVO footage from Demi's concert in London

6. června 2013 v 17:51 | Weni

Minulý týden v pátek, 31.května, Demi měla koncert v Londýně, který byl mimochodem pro většinu fanoušků zdarma a neobjevily se odtud žádné fotky což se dost divím. Ale celé to naštěstí nahrávalo VEVO, které mimo to i koncert uspořádalo. Sice jsem sem psala, že nahrávka bude na youtube hned po skončení koncertu nebo další den, ale asi si budeme muset ještě chvíli počkat. Na Twitteru VEVO napsalo zprávu, že se videa z celého koncertu dočkáme až někdy uprostřed června.

"Nahrávka z koncertu #DemiLiveinLondon bude na VEVO ke shlédnutí uprostřed června, zůstaňte naladění!"

News > Translate: Note from Demi (DEMI Book)

6. června 2013 v 13:22 | Weni

Jak jsem slíbila, přeložila jsem pro vás celkem dlouhý vzkaz pro fanoušky, který Demi napsala do své knihy DEMI Book patřící k novému albu. Dalo mi dost zabrat a proto prosím kopírujte jen se zdrojem! Poslední dobou jsem objevila opravdu hodně kopíráků a je to strašný pocit. Každopádně Demi to napsala úplně dokonale! Když jsem to četla poprvé myslela jsem, že se rozbrečím. Jde opravdu vidět, že miluje všechny svoje fanoušky stejně jako my milujeme ji. Všem doporučuju si tohle celé přečíst! Všechny z vás to určitě povzbudí stejně jako mě.

Vzkaz od Demi mým úžasným a oddaným Lovatics: Děkuju vám všem za vaši lásku a podporu po celém světě. Každý den mi dáváte sílu a inspiraci. Každý z vás je pro mě krásný. Jsem vděčná za to, že jsem spoustu z vás mohla poznat a za to, že se mnou sdílíte vaše životní příběhy. Jsem nadšená z toho že uslyšíte moje nové album. Je to o oslavě života a oslavě vás! Máme před sebou úžasnou cestu a bude to neuvěřitelná jízda! Chci vás inspirovat k dělání skvělých věcí.

Pojďme začít s pár důležitými kroky. Buďte k sobě laskaví. Buďte laskaví k ostatním. Nebojte se, jste silní. Jestli potřebujete pomoc, všechno co musíte udělat je se zeptat. Pomoc tady pro tebe bude vždycky. Jestli se necítíte dokonalí, pro mě dokonalí jste. Miluju vás takové jací jste. Jestli vás někdo kritizuje nebo šikanuje, postavte se za sebe! Žije zdravým životem: nepotřebujete pít nebo brát drogy k tomu, abyste se bavili. Obklopte se rodinou a pravými přáteli - lidmi, kteří tě milují takovou jaká jsi. Na cestě náš může zasáhnout několik hrbolů, ale to je část života a dělá nás to silnějšími.

Děláte mě silnější a lepším člověkem každý den.

News > DEMI will have more than three singles

5. června 2013 v 12:01 | Weni

Přestože je nové album DEMI už skoro měsíc venku, pořád zbývá otázka kdy a kolik bude dalších singlů. Demi zatím za její kariéru udělala na albu maximálně tři singly, ale Chachi prozradil, že nejnovější DEMI bude víc než tři! Prvním singlem je Heart Attack, dalším bude Made in the USA a teď se ještě musíme nechat překvapit kolik těch singlů nakonec bude a jaké písničky Demi vybere. Já osobně jsem z této zprávy nadšená, myslela jsem, že se více než dvou singlů už nedočkáme.

Když se mluví o hudební kariéře Demi Lovato, jedou z otázek, které fanoušky nejvíce zajímá je množství singlů na novém albu. Její první album Don't Forget mělo tři singly, druhé album Here We Go Agin vyšlo se dvěma singly a u posledního alba Unbroken jsme se dočkali nakonec zase jen dvou.

Většina fanoušků si myslelo, že "DEMI" bude mít pouze jeden singl a to Heart Attack, ale podle jednoho ze zaměstnanců Hollywood Records, který Demi zastupuje, jich bude asi víc..

Chachi byl na Twitteru fanouškem požádán na odpověď kolik singlů na "DEMI" by Demi měla vydat. Fanoušek se přesněji zeptal: "Bude mít DEMI více než tři singly?" a Chachi napsal: "ANO."

News > Miley Cyrus answered to a question about Demi

4. června 2013 v 12:35 | Weni
¨

Kromě novinek, které se teď hodně objevovaly ohledně přátelství mezi Selenou Gomez a naší Demi tady pro vás mám i něco o Miley. Jelikož včera vyšel Miley nový singl s názvem We Can't Stop, který je podle mě naprosto úžasný, dělala na Twitteru menší chat s jejími fanoušky a jeden z nich je jí zeptal na Demi. Miley na otázku odpověděla a dneska Demi retweetla jednoho fanouška, který o této zprávě psal.


Fanoušek: Chybí ti Demi? A udržuješ se s ní v kontaktu? Miluju tě a jsem na tebe hrdá! #AskMiley

Miley: Nemusí mi chybět! Ona je v mém životě jedna z těch lidí, kteří mě nejvíc podporují =] Ona byla první, která mi dneska volala #WECANTSTOP

News > Demi wrote a letter for her UK fans

1. června 2013 v 11:00 | Weni

Vzhledem k tomu, že včera byl koncert v Londýně pořádaný VEVO Presents úplně zadarmo, Demi napsala dopis pro své fanoušky ve Velké Británii. V dopise se omlouvá všem, kteří nemohli přijít a za to že neudělá další koncert. Tohle je určitě jeden z těch důvodů proč Demi miluju! Vždycky bere ohled na své fanoušky a jde vidět, že nás všechny má strašně ráda a i když některé z nás ani nezná, tak jí na nás určitě záleží.

Překlad: "Přeju si, abych tady ve Velké Británii mohla udělat další koncert zadarmo :( Omlouvám se Lovatics, kteří mě nemohli vidět :( Miluju vás lidi! A už brzy se vrátím. Miluju vás moji Lovatics! Strašně moc tě miluju Londýne! Demi Lovato xo

image host

News > Demi talks about Little Mix

1. června 2013 v 10:24 | Weni

Demi v rozhovoru pro rádio Capital FM, který udělala před pár dny v Londýně, mluvila o skupině Little Mix. Nikdy se o nich nějak nezmiňovala a teď přiznala, že je jejich fanouškem. Navíc je dost chválila a mluila o nich jako o "super talentovaných holkách". Přijde mi to strašně milé, navíc já holky z Little Mix miluju takže jsem ráda, že i Demi je má ráda.


Kromě Katy Perry a Jessicy Alba mají Little Mix dalšího slavného fanouška! Tím je právě Demi Lovato, která je mimochodem se svým albem DEMI v UK na prvním místě, a o holkách řekla: "Mají úžasné hlasy a jsou fakt talentované, myslím si, že budou mít jednou obrovský úspěch, protože jsou to krásné a talentované holky a já jsem jejich fanouškem."

Také dodala: "Opravdu jsou to super talentované holky. Myslím, že dívčím a chlapeckým skupinámv USA a všude teď na nějakou dobu roste hodně popularita. Touha fanoušků o nové skupiny je zpátky a ony jsou strašně talentované. Takže myslím, že jsme zpátky v čase a chlapecké skupiny jsou zábavné, ale dívčí skupiny jsou něco obrovského."

News > Demi will visit Germany

30. května 2013 v 10:28 | Weni

Nakonec pro vás mám úžasnou novinku! Německá stránka Tivi včera odpoledne zveřejnila článek o tom, že by Demi měla už brzy navštívit Německo. Moc toho bohužel neprozradili, ale jen potvrdili, že tam Demi bude už brzy. Nevím co je na tom pravdy, ale hrozně moc bych si přála aby tady byla, protože bych tam určitě jela.

Stránka napsala:
Vzhledem k tomu, že americká zpěvačka Demi Lovato je teď středem pozornosti, brzy navštíví Německo! Na to, že má teprve 20 let hrála v několika televizních seriálech a má vášeň pro hudbu. 31.května u nás v Německu vychází její nové album "DEMI". Demi mluví o jejím albu: "Jsem na ty písně opravdu hrdá. Udělala jsem to s mým srdcem a jsem opravdu nadšená za každého, kdo to uslyší.

Takže zpěvačka navštíví Německo! Máte na Demi nějaký dotaz? Zeptáme se na to, co o ní chcete vědět.

News > Demi Lovato is on the list of the 100 hottest women

30. května 2013 v 9:57 | Weni

Americký časopis Complex sestavil seznam 100 nejžhavějších žen součastnosti a naše Demi na něm samozřejmě nesmí chybět! Na seznamu je spoustu známých osobností mezi kterými se Demi umístila na 64.místě. Moc jí gratuluju k umístění, ale podle by určitě mohla být i výš a vím, že to píšu ke každému žebříčku, ale podle mě si Demi prostě zaslouží lepší místa.

Povolání: zpěvačka
Největší úspěch v tomto roce: obnovení smlouvy jako porotkyně v X-Factoru, kam se vrátí i na třetí sérii

Demi Lovato našla svůj druhý život jako porotkyně v X-Factoru po boku Britney Spears. Její účinkování ve druhé sérii bylo tak úspěšné, že se vrátila zpátky na třetí sérii s dvojnásobeným platem a ten není tak špatný vzhledem k tomu, že minulý rok si vydělala 1 milion dolarů. Také v květnu vydala album DEMI a ještě předtím zveřejnila svůj první singl na albu - Heart Attack, který vyšplhal na Billboard Hot 100 do top 10. Lovato také vydá e-knihu, která vyjde v červnu.

News > Audio from BBC Radio 1

29. května 2013 v 17:43 | Weni

Demi dneska navštívila britské rádo BBC a poskytla tam dvacetiminutový rozhovor a objevil se záznam, takže si to můžete poslechnout. Mluví tam o Seleně Gomez, Cher Lloyd a o současných a bývalých porotcích X-Factoru. Opravdu mě dostalo jak tam nakonci mluví o "Free Nipples", takže všem co se to nechce poslouchat celé, dopuručuju poslechnout hlavně druhou část. Jinak na úvodní fotce už můžete vidět první fotky z rádia!

1.ČÁST

2.ČÁST

News > Demi has no plans to tour with her new album ‘DEMI’

29. května 2013 v 16:34 | Weni

V nedávném rozhovoru pro Digital Spy, který Demi v Londýně poskytla myslím včera, Demi prozradila, že s jejím novým albem DEMI neplánuje udělat turné ani po Americe. Hlavním důvodem je X-Factor a blížící se operace s mandlemi. Mě je to opravdu líto, protože doufala jsem, že Demi udělá světové turné, ale tento rok se ho asi ještě nedočkáme. Navíc opravdu miluju fotky z vystoupení. Jinak ráda bych přeložila celý rozhovor, ale jsem teď nemocná takže nevím jestli na to budu mít dostatek času.
Demi Lovato prozradila, že turné s DEMI neplánuje! Vysvětlila to tak, že teď má hodně práce s X-Factorem a navíc ji čeká blížící se operace na odstranění mandlí a to znamená, že je opravdu nepravdopodobné aby na turné vyrazila.

"V současné době určitě nemám žádné plány na turné ve Velké Británii nebo kdekoliv jinde - dokonce ani v USA."

News > Free tickets for Demi's concert in London

28. května 2013 v 17:30 | Weni

Demi už za tři dny v pátek (31.5.2013) bude mít konečně koncert v Londýně! Nejsem si jistá, ale myslím, že je to poprvé co tam bude vystupovat. VEVO UK, které nedávno dělalo soutěž pro Demiiny fanoušky a ten mohl vyhrát lístek zadarmo, napsalo na Twitter další zprávy ohledně toho koncertu. Konkrétně by někteří lidi měli v pátek v London Palladium dostat lístky na tento koncert zadarmo.

VEVO UK: Lístky ZADARMO na koncert @ddlovato v Londýně budou dostupné v pátek v 10 ráno (31.května) v Lodon Pallaidum (W1F7TF) #DemiŽivěvLondýně

VEVO UK: Lístky přijdou první, první obsloužení a potom budou dány ven do párů. #DemiŽivěvLondýně. Děkuji za vaši trpělivost!

News > Demi afraid to look on movie "Spring Breakers"

28. května 2013 v 16:56 | Weni

Selena Gomez, Demiina nejlepší kamarádka, kterou zná už od dětsví, společně s Ashley Benson, Vanessou Hudgens a Rachel Korine v hlavních rolích nedávno natočili film Spring Breakers, ale o tom vám sem myslím psát nemusím a podle mě už ho stejně většina z vás viděla. Tento film je hlavně o drogách a Demi s nimi měla v minulosti problémy takže v nějakém rozhovoru řekla, že se na film nepodívá. Já se chystám na něj jít ve čtvrtek teprve do kina a zatím jsem to neviděla takže nevím, ale Demi určitě chápu.

+ ještě jsem se strašně chtěla omluvit za to jsem tady dneska přišla pozdě, ale bohužel v úterý vždycky máme strašně dlouhé vyučování a včera jsem po škole musela ještě něco vyřídit takže jsem taky přišla docela pozdě.. snad vám to moc nevadí
Demi řekla: Ne, neviděla jsem to. Spoustu lidí mi řeklo, že je to hlavně o pití a užívaní drog a chtěla bych to vidět, ale bojím se, že by mi to mohlo "spustit" moje dávné problémy. Tak nějak se snažím držet dál od filmů jako je tento.

News > New items on auction for Demi Lovato Charity Botique

26. května 2013 v 12:32 | Weni

Demi před nějakou dobou otevřela svoji první charitativní aukci nazvanou Demi Lovato Charity Botique. Teď už tato aukce funguje několik měsíců. Jde vlastně o to, že Demi věnovala pár oblečení a věcí, které už nepotřebuje a lidi si to můžou na této aukci volně kupovat. Tento týden tam byly přidáné další věci a tak vám sem dávám odkaz. Jinak většina co tam byla odzačátku se už prodala a každá věc na charitu přispěla vždycky kolem tak 500 dolarů, u nás 10 000 korun!

News > Photoshoot for Cosmopolitan

24. května 2013 v 15:55 | Weni

Ze začátku dubna tohoto roku editorka časopisu Cosmopolitan, Joanna Coles, přidala na Twitter fotku s Demi a napsala k ní, že je právě z focení photoshootu (tuhle fotku můžete vidět na úvodní fotce). A před sedmnácti hodinami napsala dlší tweet, který se týká naší Demi. Konkrétně napsala, že je s Demi v šatně a že už zachvíli se dočkáme obálky časopisu nového čísla! Hrozně se na ten photoshoot těším, na té fotce Demi vypadá překrásně.
"V šatně s @ddlovato! Gratuluju k novému albu, které je na iTunes číslo 1 ve více než padesáti zemích! @Cosmopolitan obálka už brzo!

News > Nominations on Teen Choice Awards 2013

22. května 2013 v 17:11 | Weni

Jako každý rok, i tento byla Demi nominovaná na předávání cen Teen Choice Awards. Minulý rok tuto akci moderovala a nemyslím si, že by ji tento rok moderovala znovu, ale byla bych určitě ráda kdyby se aspoň zúčastnila. Byla nominovaná celkem ve třech kategoriích, ale má obrovskou konkurenci, takže doufám, že aspoň jednu z nich vyhraje! Můžete hlasovat každý den.
Nominace:
Female Artist (umělkyně)
Best Smile (nejlepší úsměv)
kliknutím na nomiace se dostanete na stránku kde můžete hlasovat

News > Enter a chance to meet Demi Lovato and see her perform

22. května 2013 v 6:17 | Weni

Jak asi všichni víte, Demi už příští pátek (31.5.2013) pojede do Londýna, aby tam udělala další vystoupení. VEVO se ale rozhodlo, že udělá nějakou soutěž a tak můžete vyhrát lístek na její koncert úplně zadarmo. Stačí když tam napíšete svoje datum narození, email a potom to ještě musíte přes zadaný email potvrdit. Když vyhrajete tak by vám na email měla dojít zpráva o Demi.

News > Kelly Rowland and Paulina Rubio are another X Factor judges

21. května 2013 v 17:59 | Weni

Hrozně dlouhou dobu jsme čekali na jména dalších dvou porotců pro třetí sérii X-Factoru, která odstartuje už dneska v Charlestonu. A po tomto dlouhém čekání jsme se dneska dozvěděli, že dalšími porotci je Kelly Rowland a Paulina Rubio! Upřímně já jsme z toho byla trochu zklamaná. Čekala jsem, že to bdue třeba Katy Perry nebo Lady Gaga. Navíc jsem dost zvědavá jaké to teď bude když jediný Simon tam bude kluk :D
Potvrzené to bylo na oficiálním účtu X-Factoru na Twitteru, kam napsali zprávu:
Vítejte v X-Factoru @KellyRowland a @PauRubio! #PorotciXFactoru

News > PSY's message for Demi and her fans

21. května 2013 v 17:09 | Weni

PSY se kterým se Demi společně zúčastnila už minulý rok ve Washingtonu jedné Vánoční akce o ní napsal zprávu. Teda spíš by to měla být zpráva přímo pro Demi a její fanoušky. Jde o to, že někdo vypustil na Twitter, že PSY řekl něco o Demi a nebyla to pravda. Potom fnoušci tweetovali věco jako #DemiIsBetterThanPSY (Demi je lepší než PSY) a upřímně já jsem tomu nevěřila už od začátku. Navíc je od něho hrozně milé jak to napsal.
Přeložená zpráva, kterou PSY zveřejnil na svém Twitteru.
Vyapdá to, že tady koluje nějaká strašná fáma o tom, že jsem řekl o Demi Lovato nějaké negativní věci, což není pravda!! Byl jsem opravdu požehnaný tím, že jsem mohl slyšet její zpěv v prosinci v losňském roce na Vánoce ve Washingtonu. Jsem kvůli této fámě staršně naštvaný. Zjistím kde ta fáma vznikla a napravím to ať to stojí cokoli!! Těším se až tě uvidím v Kanadě Demi...

News > Demi at Sam & Cat?

19. května 2013 v 21:56 | Weni

Mám pro vás úžasnou zprávu! Nevím jak vy, ale já mám opravdu strašně ráda jak Demi tak i Arianu Grande. Ale důvod proč to sem píšu je, že Dan Schneider, který vytváří a režíruje spoustu seriálu na Nicklodeonu a podobně napsal na Twitter zprávu ohledně účasti Demi jako speciálního hosta v seriálu Sam & Cat (právě v tomto seriálu hraje Ariana společně s Jennette McCurdy). Nic není potvrzené, ale byla bych strašně ráda kdyby si tam Demi zahrála.
"Měli bychom přizvat úžasnou @ddlovato jako speciálního hosta do Sam and Cat? Jak úžasné by to bylo! :)"

News > Kiss Concert - Live Stream

18. května 2013 v 19:47 | Weni

Demi dneska (v našem čase až zítra) bude vystupovat na Kiss Concert 2013 a už teď se objevil odkaz na oficiální stránky, kde můžete celý koncert sledovat živě! Začíná to ve 3pm a u nás ve 21:00. Ale tento koncert kde bude vystupovat taky třeba Cher Lloyd nebo Ariana Grande a spoustu dalších bude trvat několik hodin a Demi bohužel vystoupí až mezi posledními a to v 9pm, u nás až ve tři hodiny v noci. Já to asi živě sledovat nebudu, ale určitě se zítra ráno těště na videa a fotky!

LIVE STREAM

(začíná ve 21:00, ale Demi bude vystupovat až ve 3 hodiny v noci)

News > Demi answered to Selena's message

17. května 2013 v 16:53 | Weni

A tady je ta slibovaná novinka o Demi a Seleně Gomez! Už asi před měsícem jsem přidávala článek s fotkou když Selena navštívila rádio Elvis Duran jako teď Demi a napsala k jejím podpisu "Miluju Demi". Nedávno Demi tohle rádio navštívila taky a viděla jak to tam Sel napsala, tak tomu ještě připsala "Já tě miluju víc" a podepsala se. Jsem z toho strašně nadšená! Věřím, že se pořád mají stejně rádi.
image host

News > Demi will be in UK on May 31st

17. května 2013 v 15:53 | Weni

Tuto novinku jsem chtěla přidat už včera, ale bohužel jsem na to neměla nějak moc času. Demi přesně za dva týdny pojede do Velké Británie kde by měla mít koncert a ještě vystoupit ve dvou pořadech a to Britain's Got Talent (Británie má talent) a Chatty Man. Jsem z toho nadšená, protože to není zase tak daleko a ten pocit, že Demi zase bude na pár dní v Evropě je úžasný. Navíc dokonce myslím, že to bude poprvé co tam bude mít koncert.
Potvrdilo se, že Demi si udělá výlet do Velké Británie, aby tam vystoupila a teď Polydor Records prozdradili, že tam dokonce vystoupí v televizních pořadech kvůli podpoře jejího nového alba. Zatím se potvdili jen dva názvy a to Britain's Got Talent a Chatty Man, ale možná je jich dokonce i víc než jen tyhle.

Napsali: Vystpoupení v BGT a Chatty Man by měli být pro @ddlovato naplánované.

News > Interview with Ryan Seascrest

16. května 2013 v 6:50 | Weni

Teď jsem si vzpomněla, že jsem úplně zapomněla přidat ještě jeden rozhovor s Ryanem Seascrestem, který byl zveřejněný už před pár dny. Demi tam opět volala jen přes telefon takže se neobjevilo žádné video ani fotky, ale mám pro vás jenom čtyřminutový záznam z rozhovoru. Opět Demi mluví o novém albu a taky třeba o písničce Warrior, dokonce tam kousek pustí.
kliknutím na obrázek se dostanete na stránku s rozhovorem

News > Chat on the iTunes Music - Questions&Answers

16. května 2013 v 6:27 | Weni

Jak už jsem sem psala, Demi včera (15.5.2013) udělala přes Twitter na iTunes chat pro všechny fanoušky. Odpovídala vlastně jen na otázky jako v úterý v rádiu Sirius XM Hits 1. Objevily se dokonce i fotky, ale k těm jsem se zatím nedostala takže je přidám později. Nemůžu sem vypisovat všechno co Demi řekla, ale všechno si můžete přečíst níž a podle mě jsou tam otázky hlavně týkající se nového alba.
Kdo je teď tvůj největší hudební vzor?
Demi: Těch je několik...

Jak vznikl název nového alba?
Demi: Pojmenovala jsem to DEMI, protože to album a písně opravdu říkají kdo jsem jako umělkyně a je to pro mě dost osobní album.

Tvoje nové písničky jsou fakt silné a hodně osobní. Jak bys je popsala?
Demi: Některé z nich jsou pozotvní a chytlavé, zatímco jiné jsou zase víc emotionální a osobní.

Řekni jednu věc, o tvém novém albu, o které chceš, aby ji tvoji fanoušci věděli.
Demi: Je to moje zatím nejoosbnější album a každá písnička pro mě zvláštní význam.

Na kterou píseň jsi nejvíc pyšná? Máš nějakou oblíbenou?
Demi: Asi Warrior, protože podle mě se k ní budou moct lidé vztahovat a to bez ohledu na to co se jim dřív stalo.

Máš na Twitteru velkou a loajální základnu fanoušků. Co máš na Lovatics nejradši?
Demi: To, jak loajální a podporující jsou. Bez mých Lovatics bych nebyla tam, kde teď jsem.

Myslíš, že se brzo objevíš na televizních obrazovkách?
Demi: Možná jednoho dne ano! Teď se chci soustředit na svou hudbu.

Jaká je tvoje oblíbená píseň na novém albu a proč?
Demi: Nejspíš Nightingale, protože ten dokonale ukazuje můj hlas, ale jsem pyšná úplně na všechny.

Jak dlouho trvalo udělat celé album?
Demi: Celé to trvalo několik měsíců.

Kdybycs mohla zpívat s jakýmkoliv zpěvákem z Dead or Alive, kdo by to byl?
Demi: Aretha Franklin nebo Eminem! Taky bych ale ráda zase zpívala s Kelly Clarkson.

Kdyby sis teď mohla vybrat jakékoliv místo na světě kde bys byla, co by to bylo za místo?
Demi: V domě u vody na Fidži a poslouchat nové album!

Co tě inspirovalo k novému tetování?
Demi: Vydání nového alba.

News > Sirius XM Hits 1 - Questins&Answers

15. května 2013 v 21:03 | Weni

Samozřejmě tady nesmí chybět ani slibované otázky na které Demi včera (14.5.2013) odpovídala v rádiu Sirius XM Hits 1. Strašně mě potěšilo, že její nejoblíbenější písničkou je teď The Way od Ariany. Nebo dokonce řekla, že neví která písnička bude další singl a mělo by se to rozhodnout podle toho, která bude mít největší úspěch. Miluju takové chaty kde Demi odpovídá! Určitě to stají za přečtení.
Jaká je teď tvoje oblíbená písnička?
Demi: The Way - Ariana Grande

Chybí ti tvoje růžové nebo modré vlasy?
Demi: Chybí mi růžové vlasy

Máš nějaké plány na nahrávání s Fifth Harmony?
Demi: Chtěla bych

Kdybys mohla za celý život sníst jen jednou věc, co by to bylo?
Demi: PAZOOKI OD BJ's

Jaká je tvoje nejoblíbenější pídnička z DEMI?
Demi: Nightingale a Made in the USA

Máš ráda Leu Michele?
Demi: MILUJU JI

Komedie nebo horory?
Demi: hororové filmy DUH

Která další písnička kromě Heart Attack a Made in the USA bude singlem?
Demi: Podle toho která bude nejoblíbenější

Kdybys byla na ostrově a mohla by sis sebou vzít jen tři věci, co by to bylo?
Demi: Benzín, soukromý tryskáš a rozjezdovou dráhu.

Chtěla bys radši smrdět jako nohy nebo cibule?
Demi: cibule! SPROSŤÁKU

Demi, kdybys mohla být na jeden den čímkoliv, co by to bylo?
Demi: Královna Elizabeth

Jak se dneska máš? Tento rok budeš zářit!
Demi: Mám se dobře..a tento rok budeme zářit MY

Jsi lesba pro své lovatics? Protože my jsme
Demi: totálně

Demi ty jsi zasnoubená?
Demi: V žádném případě hloupá hlavo

Jaká je tvoje oblíbená písnička od Justina Timberlakea?
Demi: Senorita

Co byla poslední věc, kterou jsi uvařila?
Demi: HA! Miska cereálií.

News > Reactions and congrats for DEMI

15. května 2013 v 7:07 | Weni

Samozřejmě hned po vydání alba DEMI začali lidi na album reagovat a psát Demi pochaly a gratulovali jí. Dokonce spoustu celebrit se připojilo a psali Demi jen samé pozitivní zprávy. Těch zpráv je strašně moc, ale vybrala jsem jich jen pát abyste zhruba věděli. Mezi nimi je například Lea Michele, Joe Jonas, Lucy Hale a další.
Joe Jonas: Gratulace @ddlovato k nové nahrávce! Jsme za tebe tak šťastný!

Lucy Hale: @ddlovato gratulace holka! Zrovna to poslouchám tak jsem o tom tweetla

Logan Henderson: @ddlovato zní to úžasně! Jsem na tebe pyšný zlato xoxo

Abigail Breslin: Takže, nové album @ddlovato je vážně úžasné... #pořáddokola

Ally Brooke: Ahoj přátelé!!! Nové album @ddlovato #DEMI je už TEĎ venku!!! Vy všichni absolutně musíte jít a koupit si to!! Je to ÚŽASNÉ AHHHH STRAŠNĚ TĚ MILUJU DEMI!!

Cher Lloyd: Album mojí holky je venku!!! Určitě byste si ho měli jít koupit! Je tam naše jedna společná písničky! @ddlovato #ReallyDontCare

Lea Michele: Jsem straaašně nadšená, že nové album @ddlovato je dneska venku! Jsem za tebe šťastná Demi!!!! Xoxo

News > Answer to questions from fans on Sirius XM Hits 1

14. května 2013 v 17:07 | Weni

Mám pro vás další úžasnou novinku! Před chvílí na Twitteru rádio Sirius XM Hits 1 napsalo zprávu, že Demi dneska bude opět odpovídat na otázky fanoušků. Proto jí zase můžeme poslat otázku s tagem #AskDemiOnHits1 na jejich Twitter a máme šanci, že Demi odpoví! U nás to bude asi zhruba kolem jedné hodiny ráno, ale určitě vám potom všechny otázky přeložím a snad se objeví i fotky.
Rádio Sirius XM Hits 1: Na oslavu vydání alba @ddlovato bude opět přes náš @Twitter odpovídat na otázky fanoušků dneska v 4 pm (v našem čase 1 hodina ráno)! Pošli nám otázku s tagem #AskDemiOnHits1

News > Live stream on MTV tomorrow

13. května 2013 v 22:02 | Weni

Našla jsem pro vás další skvělou novinku! Demi totiž zítra kdy má být oficiální vydání alba DEMI udělá třiceti minutový live stream s MTV. Bude tam odpovídat na otázky fanoušků a ještě mluvit o novém albu. Nevím moc jak to bude probíhat, ale určitě se těším :) Jinak nevím jestli si někteří předobjednali DEMI a jestli ho už máte doma, ale kdo to zatím neudělal můžete pořád tady.
Demi Lovato se zítra ukáže v MTV News stejně jako její skupina fanoušků kvůli exkluzivnímu rozhovoru, který bude zítra v 3 pm. Máte na Demi nějaké otázky? Můžete sebe a svoji otázku zapojit do konverzace s Demi přes Twitter tak, že napíšete tweet pro @MTVBuzzworthy a přidáte tag #AskDemi.

News > Mother's Day

13. května 2013 v 15:40 | Weni

Jak určitě víte, včera byl Den matek a Demi o tomto dni napala na Twitter zprávu a dokonce předtím napsala svojí mamince Dianně :) Od Demi je to strašně milé! Já jsem včera úplně nějak zapomněla, že něco takového je, ale teď jsem si na to vzpomněla a tak jsem to aspoň chtěla napravit tímto článkem.
Demi napsala: Šťastný Den matek @DiannaDeLaGarza - moje hrdinka a nejsilnější žena jakou znám..Miluju tě mami♥ A potom přidal další tweet: Také ale šťastný Den matek všem neuvěřitelně krásných a silných žen, které tam venku jsou!!!

News > Selena talks about Demi

11. května 2013 v 10:11 | Weni

Objevila se další novinka týkající se Deleny. Tentokrát opět Selena v rozhovoru pro TJ Show odpověděla na otázku o Demi. Našla jsem sice i video, ale bohužel nejde vložit na blog. Podle mě je strašně milé jak Selena o Demi mluví a že může věřit jenom jí a Taylor. A chci vás upozornit, že to určitě není doslova přeložené!
Redaktor: Máš víc přátel jako celebrit nebo přátel, které jsi znala už předtím než jsi byla slavná?
Selena: Já myslím, že mám obojí.

Redaktor: Musí být těžké věřit některým celebritám!
Selena: No, nechápejte mě špatně. Myslím, že jediná Taylor a Demi jsou ty, které znám a můžu jim říct opravdu cokoliv. chci. A oni mě znají líp než kdokoliv jiný. Tak já nevím...Jsem s tím hodně opatrná komu můžu věřit, ale mám hodně dobrou rovnováhu lidí, které nejsou celebrity a být s nimi mi pomáhá být normální a příjemně se bavit.

Redaktor: Je dobře, že jsi našla tyto dvě, které jsou normální a máš je ráda.
Selena: Jo!

News > Demi will provide interview in Late Night With Jimmy Fallon

11. května 2013 v 9:59 | Weni

Mám pro vás úžasnou zprávu! Demi totiž už tuhle středu (15.5.2013) poskytne rozhovor v pořadu Late Night With Jimmy Fallon. Demi by tam měla být hlavně kvůli propagaci svého nového alba s názvem DEMI. Strašně se těším na fotky a samotný rozhovor!
Ve středu Demi bude jedním ze speciálních hostů v pořadu Late Night With Jimmy Fallon. Kromě Demi tam teda bude taky Julie Browen a kapela The Flaming Lips. Bude mluvit hlavně o svém novém albu DEMI, které bude mít premiéru v USA už 14.května.

image host
Podívejte se na seznam hostů pro příští týden z oficiálních stránek pořadu.

News > Chat on the iTunes Music

11. května 2013 v 9:34 | Weni

Na dnešek jsem našla spoustu novinek, tak doufám, že to všechno stihnu. Nejdřív pro vás mám novinku o chatu, který Demi bude dělat přes iTunes už 15.května! Ptát se jí můžete sami tak, že napíšete tweet pro @iTunesMusic, svoji otázku a tag #AskDemi. Ptejte, protože je určitě šance, že vám Demi odpoví! :) Nevím přesně jak je to s časem, ale o tom vás budu potom ještě informovat.
15.května Dmi bude dělat chat pro fanoušky, kde bude odpovídat na otázky od fanoušků, ve spolupráci s nejznámějším obchodem přes internet - iTunes. Chat bude probíhat přes Twitter. Fanoušci můžou Demi už teď pokládat svoje otázky a posílat je na Twitter @iTunesMusic označené tagem #AskDemi. Začne to v 1:30 pm/4:30 pm (jejich času).

iTunes: Na co byste se chtěli #ZeptatDemi? Chat s @ddlovato bude 5/15 v 1:30 pm/4:30 pm. #Demi #excluzivní

News > Informations: Much Music Video Awards 2013 (MMVA)

10. května 2013 v 10:41 | Weni

Poslední novinka, kterou jsem zatím našla je pro mě asi nejlepší z celého dneška! Demi totiž vystoupí 16.června vystoupí na Much Music Video Awards a dokonce je na ně sama nominovaná. Udělalo mi to strašnou radost, protože na žádných předávání cen nevystoupovala už dlouho. A nejlepší na tom asi je právě to, že můžeme hlasovat s jakou písničkou Demi má vystupovat. Na výběr je tam Give Your Heart A Break, Skyscraper, Heart Attack a Made in the USA!
Demi byla nominovaná na MMVA 2013 a dokonce tam vystoupí, ale s jakou písničkou můžeme rozhodonout sami! Hlasujte prosím TADY pro Made in the USA. Na výběr sice máte čtyři úžasné pínisčky, ale jenom s touto zatím Demi nevystupovala.

Další věc ve kterém na těcto cenách můžete Demi pomoct je další hlas, ale tentokrát pro nominaci v kategorii "Oblíbený celosvětový umělec" kde je taky nominovaná Taylor Swift, One Direction a Psy. Hlasujte TADY pro Demi.

image host
oficiální plakát k Much Music Video Awards 2013

News > Without The Love - next single?

9. května 2013 v 10:12 | Weni

Hned po zveřejnění této fotky (najdete ji nakonci článku) začaly na Twitteru a Facebooku kolovat informace, že právě Without The Love by měl být třetím singlem! Potvrzeno to nebylo, ale je to napsané na obálce alba takže podle mě je to pravda a opravdu se tří singů dočkáme. Já bych byla strašně ráda akorát podle mě na DEMI je tolik úžasných písniček a zrovna Without The Love se mi ze všech líbí nejmíň, ale i tak je krásná.
image host
+ Byla bych opravdu strašně ráda kdybyste mi na tohle napsali svůj názor.

News > Demi is 26th the sexiest woman in the world (Maxim Hot 100)

9. května 2013 v 9:50 | Weni

Stránka Maxim jako každý rok sestavila žebříček 100 nejvíc sexy žen na celém světě. Demi se minulý rok neumístila vůbec a tento je na krásném 26.místě! Takže jí moc gratuluju :) O pořadí jsme mohli rozhodovat my, protože ke konci minulého roku byla tato akneta zveřejněná. Dokonce myslím, že jsem ji sem dávala :)
Maxim udělal seznam 100 nejvíce sexy žen na světě a výsledky se postupně odhalují. První místo zatím nebylo odhaleno, ale včera bylo odkyro 26.místo, které patří Demi!

Zpěvačka získala lepší umístění než třeba Shakira, Sofia Vergara nebo Ke$ha.

News > Cher Lloyd talks about collaboration with Demi

9. května 2013 v 9:26 | Weni

Objevil se článek ve kterém si můžete přečíst co Cher o Demi říkala v nedávném rozhovoru s MTV. Mluví o spolupráci na novém albu DEMI a písničce Really Don't Care, ale dokonce řekla taky řekla, že je Lovatic nebo že jsou si s Demi v některých věcech podobné. Já jsem si tu písničku zamilovala už od prvního poslechnutí :) I když bych chtěla, aby tam měla Cher víc prostoru.
Cher Llyod, bývalá soutěžící X-Factoru, nám v úterý v rozhovoru pro MTV prozradila příběh této spolupráce. Cher měla možnost Demi potkat poprvé až v X-Factoru díky jejímu vystoupení kam ji pozvali a několik měsíců později ji Demi požádala, aby se podílela na DEMI.

Cher řekla: "Za prvé, tu písničku miluju. Jako, opravdu to miluju a byla jsem nadšená, že jsem měla možnost se na tom podílet. Neustále poslouchám Skyscraper a můžu s radostí říct, že mě to vždycky trochu rozbrečí. Tahle holka může zpívat co chce a bude to prostě jiné."

A dodává: "To je věc, která je v dnešní době strašně důležitá. Když vás hrají v rádiu, je důležité aby lidi automaticky věděli, že jste to vy. A Demi tohle má, je to něco, co na ní opravdu obdivuju. Myslím, že já a Demi jsme si v některých věcech podobné. Máme poměrně dost mladé fanoušky a ta písnička je dost holčičí. Víte, mám z toho úžasný pocit a jsem tak nadšená, že to lidi už mohli slyšet."

News > DEMI: Special thanks

8. května 2013 v 19:05 | Weni

Tento článek mi zase zabral spoustu času takže ho prosím kopírujte pouze se zdrojem. Přeložila jsem pro vás totiž poděkování, které jsme mohli vidět na scanu alba DEMI. Nejdřív děkuje svojí rodině, potom kamarádům, lidem co spolupracovali na albu, Wilmerovi a nakonec nám Lovatics. Myslím, že to napsala strašně krásně :) Už se těším až mi to album dojde! :)
Velmi zvláští poděkování Bohu, mému stvořiteli, za to že mi dal příležitost sdílet svou práci s celým světem. Obrovský dík mojí mámě, tátovi, Dallas, Madison, Lise a Jenně. Všichni jste můj svět. Bze vaší lásky a popdory bych tady dneska nebyla. Děkuji Bohu za každý den, kdy jsem se s vámi mohla podělit o všechno v mém životě. Miluju vás.

Moji dva největší kamarádi, které jsem kdy vůbec měla - Marissa Callahan a Matthew Scott Montgomery. Jsem strašně vděčná za vaši podporu a nejneuvěřitelnější upřímnost a věrnost co jsem kdy zažila. Jste můj systém podpory, který mě držel pohromadě jako lepodlo v těch nejhorších časech, Mike Bayer, Kate Lubhn, Natalie Martin jsou všichni moji přátelé, nejúžasnější manažeři na světě - Phil Mcintyre a Nikki Bohannon. Taky Jamie Young a Glenn Nordlinger. Děkuji za to, že ve mě věříte. Vaše víra mi dala spoustu síly. Miluju vás víc než si dokážete představit a budu vám celý život vděčná. Změnili jste můj život.

Chci sem ještě napsat lidi, kteří mi pomohli s tímto albem a vytvořit hudbu, která ukazuje kdo teď jsem.
Ken Bunt, Mio Vukovic, Robbie Snow, Stacy Satz, Scot Finck, Lillian Hatulic, John Zonars a všichni ostatní z Hollywood Records. Brian Manning, Randy Salcedo, Alli McGregor a všichni přes CAA. Jesse Derris. Každý z Glenn's Office, Max Lea, Jill Powell, Johnny Stuntz. Moje kapela, spisovatelé a producenti na tomto albu jsou Alan Mitch, Felicia Barton, Roy Battle, Corey Chorus, Sean Douglas, Jason Evigan, Carl Falk, Livvi Franc, Andrew "Goldstein" Goldstein, Jonas Jeberg, Jordan Johnson, Stefan Johnson, Emanual "Eman" Kiraiakou, Savan Kotecha, Marus Lomax, Mario Marchetti, Julia Michaels, Blair Perkins, Aaron Phillips, Anne prevence, Matt Radosevich, Priscilla Rena, Lindy Robbins, Jarrad "Jaz" Rogers, Matt Souire, Ali Tamposi, Ryan Tedder, Tiffany Vartanyan, Freddy Wexler, Nikki Williams, Rami Yacoub, Noel Zancanella, Serban Ghenea a Cher Lloyd.

Mému největšímu podporovateli a inspiraci - osoba, která mi nikdy nepřestala věřit. Hodně toho pro mě obětoval. Udělal všechno, co bylo v jeho silách, aby tady byl pro mě i v mých nejhorších chvílích a pomohl mi se stát ženou jakou jsem teď. Miluju tě. Ty víš kdo jsi... změnil si můj život. Děkuju. (Demi sice neřekla pro koho tohle věnování je, ale mělo by být pro Wilmera)

A jako poslední, nejinspirativnější, nejvěrnější a nejoddanější lidi na tomto světě - moji Lovatics. Zachránili jste mi život. Strašně vás miluju. Děkuji vám!!!

News > Vote for Demi

5. května 2013 v 7:58 | Weni

Od teď jsem se rozhodla, že když se objeví nějaká anketa ve které pro Demi můete hlasovat, tak to všechno budu dávat do jednoho článku s názvem "Vote for Demi". Snad vám to takhle bude vyhovovat, protože mě to přijde určitě přehlednější :) Dneska se objevily hned dvě ankety a v té první můežete na stránce AT40 hlasovat pro nejoblíbenější písničku týdne s Heart Attack a ve druhé je souboj mezi Demi a Selenou. Ještě včera Demi byla v té první na prvním místě tak doufám, že Sel nakonec předběhne :)
AT40 » HLASUJ ZDE: Můžete hlasovat neomezeně každý den dokud anketa neskončí. Demi soutěží s Heart Attack, ale na prvním místě se drží Selena Gomez s Come & Get It.

PopCrush » HLASUJ ZDE: Tady můžete hlasovat pouze jednou. Jde o souboje celebrit a nakonec bude vybraná jedna "královna roku 2013". Tohle je první kolo tak doufám, že jí podpoříte svým hlasem ať se může posunout dál!

News > Demi admires Kate Middleton

4. května 2013 v 16:54 | Weni

Nedávno se Demi zmínila o Kate Middleton a řekla, že by se s ní chtěla potkat a zeptat se jí, jak být princeznou. Já se osobně o Kate nějak nezajímám, ale určitě je mi sympatická :) A jsem fakt ráda, že o ní mluvila i Demi. Navíc ještě řekla, že oproti ní má hodně svobody a nedokáže si představit takhle žít a být pořád ve středu pozornosti. Všechno co Demi řekla je od ní strašně milé :)
Demi Lovato vyjádřila svůj obdiv ke Kate Middleton a na to, jak zvládá svůj život v záři reflektorů. Přiznala, že když se podívá na svůj život, má oproti ní hodně svobody.

Demi řekla: "Občas se podívám na svůj život a pomyslím si, že mám tolik svobody. Nedokážu si představit, že bych se dostala do takového středu pozornosti. Nechtěla bych takhle žít, prostě to takhle miluju. Ale obdivuju ji a její sílu, vypadá jako zlatíčko. Chtěla bych jí potkat a zeptat se jí, jak být princeznou."

News > Countdown to DEMI on demilovato.com

4. května 2013 v 10:43 | Weni

Ode dneška můžete sledovat odpočítávání do alba DEMI přímo na oficiálních stránkách naší Demi a tou je právě demilovato.com. Zbývá už jen 9 dní a 13 hodin! :) Neuvěřitelně se těším na všechny písničky, protože zatím jsme z tohoto alba slyšeli jen Heart Attack a ten miluju. Jinak album je teď v předprodeji, takže jestli chcete můžete si ho objednat na iTunes nebo na české stránce jako třeba Bontonland (tam je za 379 Kč).
image host

 
 

Reklama