News

News > Demi on Twitter about Star Magazine

12. září 2012 v 16:54 | Weni
Jelikož jsem trochu dohanala fotky, můžu se pustit do novinek. Tato novinka je hrozně krásná. Teda aspoň mě příjde, že je to spíše od Demi milé :)

Časopis Star Magazine napsal nějakou fámu (podle nich potvrzenou informaci) o Kate Middleton a to konkrétně, že je těhotná s Williamem. Tuto informaci podle nich potvrzuje to, že jí museli rozšířit přes pas šaty. Demi, která trpěla s problémy s jídlem to tak samozřejmě nemohla nechat a hned o tom začala tweetovat.

image host

Takže Kate Middleton (William?) je zřejmě těhotná kvůli TOMUTO obrázku... Děláte si ZE MĚ SRANDU?!!

A lidé se diví, proč dívky/chlapci mají problémy s jejich vzhledem ..Ať už je nebo není, pořád má krásné tělo. Styď se Star Magazine.

News > Demi and Niall are just friends

9. září 2012 v 11:33 | Weni

Určitě mnozí z vás ví, že si Niall a Demi po Video Music Awards zašli spolu do restaurace. Teď bylo potvrzeno že to určitě nebylo rande! Demi Nialla nevidí jako nic víc než pouze kamaráda. Dokonce se objevila informace, že je stále zamilovaná do Wilmera takže je jen otázkou času, kdy budou zase spolu.

News > Demi Lovato won the poll is the best dress at the MTV Video Music Awards

9. září 2012 v 11:24 | Weni

Stránka EGO udělala anketu nejlépe oblékaných celebrit na Video Music Awards 2012. Demi se nejen této ankety zúčastnila, ale dokonce ji vyhrála s 27% hlasy! Hned po ní se umístila Katy Perry, Rihanna, Nicki Minaj a Miley Cyrus.

Demi Lovato je další blondýnkou, která se tam objevila. Opustila akci s broušenými šaty a také is odnesla ocenění z MTV Video Music Awards, které se konal v Staples Center v Los Angeles, Kalifornie, ve čtvrtek 6.září.

News > Niall and Demi together at the Pink Taco

8. září 2012 v 12:54 | Weni

Všichni jsme na VMA čekala společné fotky Nialla a Demi. Bohužel nebyly a ani nebylo potvrzené, že se tam vůbec viděli. Ale přesto všechno pro vás mám skvělou zprávu! Demi a Niall si nejspíš po akci VMA zašli do restaurace Pink Taco na jídlo, ale jen sami dva. Demi dokonce v jednom nedávném rozhovoru řekla, že je Niall roztomilý :) Já jejich vztahu fandím a doufám že z něj něco bude takže jsme šťastná. Ale stejně chci hrozně moc jejich společnou fotku ;) A co na to říkáte vy? :)

Interview > Short interview on VMA 2012

8. září 2012 v 12:36 | Weni

Demi v zákulisí na Video Music Awards řekla pár slov k její výhře. Navíc se jí i novináři na pár věcí zeptali takže jsem pro vás přeložila krátký rozhovor.

"Nová série "The X Factor" bude úžasná", řekla novinářům. "Je tam tolik dramatu mezi účastníky, které jsem ani nepoznala, ale přeju si je poznat." Reportéři byli zvědaví jestli má nová porotkyně nějakou radu pro porotce "American Idol", Mariah Carey a koho by ráda jako poprotce viděla. "Němůžu Mariah Carey dát žádnou radu. Bylo by to trapné. Stále jsem hodně nová v tomhle a ne moc porotkyně. Ráda bych viděla na "American Idol" Nicka Jonase. Slyšela jsem něco o tom že jeho kariéra stoupá."

Jaká bylo spolupráce se Simonem?
Cowellem? No, (říká s úsměvem) je to trochu zlé. Dělám si srandu! Měli jsme se společně o čem bavit. On mi dal jedinečnou příležitost... v zákulisí se milujeme navzájem.

Jaké první album jsi si koupila?
Koupila? Myslím, že to bylo album Britney Spears. Práce s někým na kom jsem vyrůstala a zbožňovala ji tak se mi můj sen stává skutečností. Skutečnost je, že sedím vedle ní v reálném životě a z nějakého důvodu je to neuvěřitelné.

News > New tattoo Let Go and Let God - confirmed!

6. září 2012 v 20:02 | Weni
Pamatujete si jak se objevila nepotvrzená informace, že má Demi na noze nové totevání? Včera to bylo dokonce potvrzené! Demi má na své pravé noze tetování "Let Go and Let God" (v překladu: Pustit a nechat Boha). Podle mě je to skvělé, vždycky má nějaké takové promyšlené nápisy vytetované. Má teď už sice těch tetování trochu víc, ale to neuškodí ne? :)

imagebam.com

News > Official social network Demi achieve new results

5. září 2012 v 16:22 | Weni

Další úžasná novinka kterou vám píšu se týká oficiálních sociálních sítí Demi. Konkrétně Facebooku a Twitteru. Mimochodem dnes není ani moc novinek takže už toho moc ani nečekjte :/ Oficiální účet na Twitteru Demi dnes přesáhl přes 9 000 000 následovníků! Což je obrovské číslo takže Demi moc gratuluju ;) Další zprávou je, že naopak na účtu Facebooku je už 14 000 000 like! Jetě jednou moc gratuluju, ona si to zaslouží :)

Oficiální účet na Twitteru najdete zde. @ddlovato
Oficiální účet na Facebooku najdete zde. DemiLovato

News > Demi will be moderated VMA 2012

5. září 2012 v 16:10 | Weni

Mám pro vás jednu úžasnou novinku. Dnes se objevila ať buď fáma, ale spíše pravdivá informace, že Demi bude moderovat Video Music Awards, které jsou už zítra (6.9.2012)! Jenže to opravdu potvrzené nebylo takže vám to nemůžu jistě oznámit, ale aspoň víme, že je tady nějaká šance :)

Pro připomenutí: Video Music Awards 2012 se budou konat už zítra (6.9.2012) v Los Angeles. Měla by se ho zúčastnit například Selena Gomez a Niall Horan z velmi populární kapely One Direction. Demi a Niall se nikdy osobně nesetkali a na VMA by to mělo být poprvé! Demi je nominovaná v jedné kategorii - Best Video With Message se svou písničkou Skyscraper.

News > Give Your Heart Break reaches the top of the Billboard Pop Songs

4. září 2012 v 19:51 | Weni
Poslední dobou se objevuje spoustu novinek týkajících se písničky Give Your Heart a Break, která má opravdu hodně velký úspěch ;) Billboard Pop Songs zveřejnili žebříček něco jako nejlépe zhodnocených písniček a GYHAB se nemohl neumístit! Gratuluju k úžasnému prvnímu místu na Pop Songs.

POP Song - 1.místo


Po vybrání Demi k porotcům soutěže X-Factor, který začne 12. září, Demi dosáhla prvního místa na Billboard, na základě Mainstream Top 40 s Give Your Heart a Break. "Byla jsem nervózní na prvním konkurzu, protože jsem se nikdy nesetkala s LA, Simonem a Britney." Řekla 20-ti ročná poprtkyně TV GUIDE 27.srpna. " Ale já vím, jak moc někteří lidé pracují, aby se do té soutěže dostali a byli tam kde chtějí být. I když jsem velmi mladá, je ve mě hodně propracovanosti." A Britney říká: "Demi je přísnější než já."

News > Demi magazine Veja

4. září 2012 v 19:38 | Weni
Časopis Veja je známý díky tomu že překládá různé články. V aktuálním čísle publikoval příběh o sebepoškozování. Demi je tady samozřejmě taky a je tady označená mezi slavnými co své problémy sdíleli se světem. V článku jsou také jména jako například Megan Fox, Angelina Jolie, Christina Ricci.

imagebam.com

News > Give Your Heart a Break is the most popular song on the radio USA pop

3. září 2012 v 14:11 | Weni

Sigl Give Your Heart a Break, který byl zveřejněný před pár měsíci je momentálně nejposlouchanější písnička na rádiu USA pop! Dosáhl 108 000 000 posluchačů. Podívejte se na 5 nejposlouchanějších písniček:

1. Demi Lovato - Give Your Heart Break (108 milionů*) *stále se zvyšuje
2. Miley Cyrus - The Climb (89 milionů)
3. Miley Cyrus - Party In The USA (77 milionů)
4. Selena Gomez & The Scene - Love You Like Love Song (60.2 milionů)
5. Miley Cyrus - See You Again (57 milionů)

Ani se nedivím, GYHAB je dokonalá písnička a myslím že společně se Skyscraper jedna z Deminých nejpopulárnějších.

News > Vote for Demi - will perform to 93.3 FLZ Jingle Ball 2012

2. září 2012 v 11:51 | Weni

Jak možná víte, na konec roku se každoročně koná akce Jingle Ball. Jde o to, že vždy jedna z rádiových stanicí má tohle celé na starosti. Tento rok je to 93.3 FLZ's. Už probíhá hlasování o tom, kdo by tam měl podle fanoušků vystupovat a Demi nesmí samozřejmě chybět. Hlasujte pro ni!

News > Information about the fourth album: Begins in September and one song issued in December

31. srpna 2012 v 8:19 | Weni

Byla zveřejněna jedna informace o čtvrtém albu Demi. Jsem za ní strašně ráda, protože se šíleně těším! Demi na něm začne pracovat krátce po Video Music Awards, které jsou 6.září. V rozhovoru s KDWB oznámila, že s nahráváním začne v září a má plány, že v prosinci by chtěla už vydat první píseň z tohoto alba!

Další informace zatím nebyly zveřejněny a potvrzeny, ale když se Demi bude účastnit 28-30.září festivalu Z, měli by se objevit nějaké další informace. Kdo z vás se těší na její další album? :)

News > Niall Horan talks about Demi Lovato in an interview with radio station ZM Online

31. srpna 2012 v 8:06 | Weni

Niall Horan v nedávném rozhovoru s ZM Radio Online mluvil o své kamarádce Demi Lovato a to hlavně o jejich vztahu.

Radio: Pamatuji si, že když jsme spolu mluvili naposledy, mluvili jsme o tvém rozhovoru na skype s Demi Lovato...
Niall: Demi? Jo!
Radio: Změnilo se něco od toho dne?
Niall: Já nevím. Demi a já jsme jen dobří přátelé. Klobouk dolů před ní, ona je na tom dobře. Vždycky aktualizuju co dělá a doufám, že příští týden v LA na VMA ji uvidím.
Radio: Už jste se někdy viděli osobně? Protože mě se zdá, že v poslední době jste spolu mluvili pouze přes Skype.
Niall: Ještě jsme se osobně nepotkali, ale doufám, že příští týden se to stane.

Mě celkem zarazilo, že se ještě ani neviděli osobně. Doufám že teda příští týden z VMA budou nějaké jejich společné fotky! :)

News > Demi will be a guest on a Talk Show Katie Couric.

29. srpna 2012 v 9:34 | Weni

Už v minulosti se objevila nějaká informace, že se Demi objeví v Talk Show, která patří Katie Couric. Tato Talk Show bude mít premiéru 10.září, ale přesné datum kdy se tam objeví Demi nebylo zveřejněno a ani nic potvrzeno, takže vám sem zatím žádné datum napsat nemůžu. Já jsem šťastná, že Demi bude hostem právě v této Talk Show. Moc se těším na fotky a všechno ostatní :)

News > Demi has one of the hottest bodies by Celebuzz.

25. srpna 2012 v 10:06 | Weni

Internetová stránka Celebuzz zveřejnila seznam se 101 celebritami, které mají nejžhavější těla (postavu). Demi se samozřejmě umístila a to hned na 36.místě! Já myslím že ona má naprosto dokonalou postavu i když někteří lidé o ní minulosti říkali že je tlustá a podobně, tak opravdu není. Všichni slavní přece nemusí být nějaké vychrtliny ;)
Po léčebě s poruchou přímu potravy téměř dva roky bývalá Disney hvězda, Demi Lovato se nyní soustředí na zdravější způsob, jak zůstat štíhlá. 19-rok-stará porotkyně "The X Factor" zůstavá silná a udržuje si klid i když musí pracovat pět-šest dní v týdnu a to je vážně dost. "Poběžím nebo si vezmu kolo a pojedu pár kilometrů od Santa Monica dp Marina Del Ray, "řekla nedávno Self Magazine. "Taky jsem ráda, že si někdy zajdu na box nebo na jógu když cítím nějakou bolest." I když se stále vypořádává s problémy, které vedly k rehabilitační klinice v listopadu 2010, Lovato říká: " Mám tu čest s láskou a dělat dobré věci pro moji mysl a duši."

News > New tattoo?

24. srpna 2012 v 20:55 | Weni
Mám pro vás jednu celkem dobrou novinku :) Objevila se jedna nepodstatná fotky z Fanta Irresistible Awards, které se Demi v úterý zúčastnila. Vyfotil je nejspíš nějaký fanoušek nebo i divák, který měl místo hned u pódia. Na fotce totiž vidíte botu a nohu Demi. Někdo přišel na to, že se z toho dá vyporozovat obrys na její pravé noze, který vypadá jako nějaké tetování. Demi o žádném novém tetování nemluvila a ani se nějak nezmínila, ale pokud je to tak jsem šíleně zvědavá co to bude! :)

imagebam.com

News > Demi is nominated in four categories at the "Shot Music Awards 2012"

24. srpna 2012 v 8:36 | Weni

Shot Music Awards (SMAs) jsou důkazem největších úspěchů hudby za celý rok. A Demi je nominovaná dokonce ve čtyřech kategoriích! Předávání cen se uskuteční už 1.října. Mo cjí gratulu, zaslouží si to ;)

Nominace:
Shot Legend
Shot Star
Shot Single com Give Your Heart a Break
Shot Female Artist

Výhry: --- coming soon ---

News > New performance dates: Z Festival 2012

24. srpna 2012 v 8:30 | Weni

Už jsem vás informovala o tom, že se Demi zúčastní Z festivalu, ale ještě nebyly určeny přesné termíny ani místa, takže až teď vám sem píšu dva nové térmíny. Tyto dny se zúčastní Z festivalu 2012, kterého se taky zúčastní spousta dalších velkých hvězd. Moc se těším! :)

28-30/09 - Rio de Janeiro - HSBC Arena
29/09 - São Paulo - Arena Anhembi

News > Video clip Give Your Heart a Break reached 30 million views on Youtube.

16. srpna 2012 v 10:27 | Weni

Dnes ráno před chvílí videklip Give Your Heart a Break dosáhl třiceti miliónů slédnutí na kanálu YouTube! Tento videoklip se zatím řadí na třetí místo do žebříčku nejsledovanějších videklipů Demi. Moc gratuluju protože 30 miliónů je obrovské číslo, videoklip GYHAB i Demi si to zaslouží a doufám, že to číslo bude pořád jen stoupat ;)

1. La La Land - 71 640 719
2. Skyscraper - 63 049 833
3. Give Your Heart A Break - 30 085 721
4. Don't Forget - 23 985 287
5. Remember Decmeber - 18 907 457
6. Get Back - 16 290 669
7. Here We Go Again - 9 168 650

News > Demi will attend the Z festival the 2012th.

15. srpna 2012 v 16:03 | Weni

Dnes odpoledne bylo potvrzeno, že se Demi zúčatní festivalu Z 2012 v Sao Paulo. Tento festival by měl proběhnout 28. až 30.září roku 2012. Nezúčastní se ho jen Demi, ale řada úžasných umělců jako něpříklad: kapela McFLY, The Wanted, Hot Chelle Rae, Big Time Rush, Yellow Card a Rock Bones.

News > The Veronicas talk about Demi.

13. srpna 2012 v 19:30 | Weni

Skupina The Veronicas v nedávném rozhovoru s MTV zmínili Demi. Je to strašně hezké, jak o Demi mluví tak pěkně :)

MTV: Když už mluví o Disney hvězdách, jste teď přátelé i s Demi Lovato?
THE VERONICAS (LISA): Ano, vídáme Demi na festivalech a různých akcí, je úžasný vzor pro mladé ženy, vlastně i pro všechny ostatní. Prošla si hodně vecmi. Mylsím, že je skvělé, že je za tím co řekne a v co věří.

News > J-14 Magazine - chart "Hottest Girl"

12. srpna 2012 v 9:25 | Weni
V časopise J-14 probíhalo hlasování o nejžhavější dívku a překvapivě vyhrála Jennette McCurdy. Páni, to mě opravdu dostalo. Mimochodem na výběr byla zmíněná Jennette, Selena Gomez, Ariana Grande, Zendaya a důvod proč to sem píšu jako poslední se umístila Demi. Nemyslíte, že to mohla vyhrát? Já teda ano a poslední místo si podle mě rozhodně nezaslouží ;)

imagebam.com

News > Demi will be the new face of Topshop.

11. srpna 2012 v 12:42 | Weni

Jak všichni víme, Demi poslední dobou má většinu svých outfitů seskládané z těch nejhezčích kousků z obchodu Topshop. Teď se jí to nakupování konečně vyplatilo, protože v Los Angeles se otevírá nová prodejna kde by chtěli Demi jako tvář této prodejny. Teď už je pouze na Demi jestli to příjme.

News > Song by Demi sounds in the series Glee

1. srpna 2012 v 12:51 | Weni

Další novinka kterou pro vás mám se týká i seriálu Glee, který má určitě hodně fanoušků :) Na Twitteru se totiž objevila pouze informace, že jedna z písniček Demi by se v jedné z epizod tohoto seriálu měla objevit. Tento seriál určitě většia z vás zná, hraje tam například Lea Michele, Dianna Agron, Kevin McHale s kterým Demi teď moderovala akci Teen Choice Awards 2012. Já osobně seriál Glee a Demi miluju takže jsem nadšená! Pokud se objeví více informací hned vám dám vědět ;)

News > Video Music Awards 2012 nominations

1. srpna 2012 v 9:02 | Weni

Včera se konečně objevily nominace na Video Music Awards 2012, které se bude konat 6.září. Tento rok je to poprvé co se na seznamu nominovaných objevila Demi, takže na ni můžeme být hrdí :) Nominovaná je pouze v jedné kategorii a to Best Video With a Message (nejlepší video se zprávou) se svou písničkou Skyscraper, která byla vydána zhruba před rokem.

Pokud chcete můžete pro Demi hlasovat na této stránce, ale uvědomte si, že před hlasováním se musíte zaregistrovat.

Mimo článek: Dneska bohužel už není víc novinek, ale pokud se během dne nějaká objeví hned ji půjdu přidat ;)

News > New video clip for the song All Night Long from third album Unbroken

30. července 2012 v 21:38 | Weni

Po internetu kolují víc než jen fámy, že by se mohl natáčet nový videoklip k písničce All Night Long, kterou Demi nazpívala společně s Missy Eliottem a Timbalandem. Pínička patří pod třetí album Unbroken. Musím ještě dodat, že byla zveřejněna informace, které potvrzuje, že čtvrté album bude vydáno zhruba do roka. Já osobně tuto písničku miluju takže pokud je to pravda, nemůžu se dočkat!! ;)

News > Behind the scenes in X-Factor

27. července 2012 v 14:37 | Weni
Dnes se objevila jedna fotka ze zákulisí Boot Campu v X-Factoru z 23. a 24.července když na něj Demi líčili a připravovali. Podle všeho však Demi nelíčil jen tak někdo, ale společnost Beauty Blender, kterou můžete znát taky jakou růžovou houbu na nalíčení make-upu. Tato fotka se objevila na sociální stránce Twitter.com.

News > Teen Choice Awards 2012 (22nd July 2012) - nomination

24. července 2012 v 21:22 | Weni

Zapomněla jsem vám napsat nominace Demi na Teen Choice Awards, ale to hned napravím :) Demi byla čtyřikrát nominovaná, ale cenu dostala jen jednou. Ode mě získává obrovskou gratulaci za cenu Twitter, kterou získala.

Nominace: Choice Summer Song, Choice Love Song, Choice Summer Music Star : Female a Twitter.

Z těchto nominací vyhrála jednu cenu, ale já jsem strašně ráda, protože aspoň tu jednu si zasloužila :)

News > Teen Choice Awards 2012 - Online (22nd July 2012)

24. července 2012 v 20:45 | Weni
A určitě jsem nemohla zapomenout vám sem dát Teen Choice Awards 2012 ke shlédnutí. Myslím že každý z vás už TCA viděl nebo aspoň kousek z něj, ale nesmí to tady chybět. Demi společně s Kevinem McHalem tuto akci moderovala a já myslím, že se jim to povedlo. Já jsem se na to dívala dvakrát a moc se mi to líbí! :) Navíc video je ve velmi dobré kvalitě. Ale protože video nejde vkládat na blog, otevřeto ho kliknutím na obrázek pod tímto textem.


Za poslání tohoto videa vděčím mé úžasné kamarádce blair. Děkuju! :)
 
 

Reklama