Other videos

KEEK: #NEONLIGHTSTOUR

5. února 2014 v 13:55 | Weni
Demi v pondělí na svém Keeku zveřejnila video kde hraje na bicí a připravuje se na Neon Lights Tour.

VIDEO: Abercrombie & Fitch Making of a Star: Meet the Cast [feat. Neon Lights]

1. února 2014 v 22:20 | Weni
Demiin nejnovější singl 'Neon Lights' se objevil v pozadí jednoho propagačního videa s názvem "Abercrombie & Fitch Making of a Star: Meet the Cast". Jsem ráda, že použili právě písničku Demi.

KEEK: new videos from preparing on NLT [nightingale + sun - on piano]

31. ledna 2014 v 15:19 | Weni
Demi přidala přes noc na svůj účet na Keeku dvě další videa. Na obou hraje na piáno a cvičí na Neon Lights Tour. V prvním videu hraje svou písničku Nightingale a já se nemůžu dočkat až ji na turné k tomu uslyšíme i zpívat! A v druhém Demi hraje písničku Sun od skupiny Mae, kterou určitěvšichni znáte.


VIDEO: Old video (on Rihanna's performance)

31. ledna 2014 v 12:57 | Weni
Nejlepší kamarád Demi - Matthew Montgomery přidal až teď na Instagram staré video na kterém je i Demi. Společně ještě s Hannou Beth a Lauren Pietrrou byly na vystoupení Rihanny v Las Vegas. Video je nejspíš někdy ze září roku 2012.

VIDEO: Perrie talks about her favourite Demi's songs

31. ledna 2014 v 12:56 | Weni
Perrie na oficiálním účtu Instagramu Little Mix zveřejnila video kde mluví o její oblíbené písni od Demi. Říká, že je to Don't Forget a Skyscraper.

VIDEO: Magic for Demi Lovato

29. ledna 2014 v 16:43 | Weni
Collins Key, kouzelník, který dává na youtube videa, tentokrát udělal nějaký trik s naší Demi. Video má ani né dvě minuty, takže se určitě podívejte. Mě se to jeho kouzlo nebo spíš strik strašně líbí a nechápu jak to udělal a navíc Demi je tam hrozně krásná, ty růžové vlasy se mi na ní strašně líbí!

Keek videos #01

1. ledna 2014 v 14:14 | Weni
Demi během dneška zveřejnila na svém Keeku tři nová videa, které natočila nejspíš včera. Při tom prvním se musím smát, protože tam Demi natočila svůj novoroční polibek. U druhého Demi dělá, že fotí a přitom to natáčí a u posledního dělá sněhové koule a hází je po ostatních.

@ddlovato: Můj novoroční polibek... Bylo to udělané, aby to tak vypadalo, ale když jsem vyšla ven, tak jsem na sobě měla tolik vrstev...

@ddlovato: Předstírat, že se fotím, když vlastně natáčím, je teď moje nová oblíbená věc...

@ddlovato: Sníííííííííííííh!!!!

VIDEO > Message for her Brazilian Lovatics

31. prosince 2013 v 23:30 | Weni
Demi pro své fanoušky v Brazílii nahrála pomocí Youtube velmi krátkou zprávu ve které jim děkuje za podporu v tomto roce a taky říká, že se nemůže dočkat až je příští rok uvidí na Neon Lights Tour. Je ale opravdu škoda, že něco takového dělá jen pro Brazílii.

KEEK VIDEOS #02

4. září 2013 v 15:46 | Weni
Po nějaké době zase Demi zveřejnila na svém účtu na Keeku tři nové videa. V tom prvním jede s kamarádkami v nějakém vozu nejspíš někde v obchodě a ve druhém vidí Demi mávat její fanoušky přes sklo a několik z nich se k ní dokonce rozběhne. Ve třetím a posledním videu Demi v autě natáčí paparazzi. Každé z těch videí naprosto miluju, vždycky se u nich musím smát.

"BEEP BEEEEEEEEEP!!!!!!"

"Omlouvám se lidi!!!!!! Jen jsem nechtěla, aby mi to přejelo nohy!!! Miluju vás všechny"

"#omlouvámseneomlouvámse hahahaha :P"

VIDEO > Glee Rumors: Demi’s Character Rewritten

29. srpna 2013 v 17:30 | Weni
Máme tu další video od E! News. V čase 0:08 se zmiňují o tom, že Demi bude hrát v Glee. Taky je tam ale napsané, že Demiina postava byla přepsána a tak je možné, že hraje úplně někoho jiného. Původně měla hrát postavu Dani, která tak trochu zastoupí postavu Brittany a bude zapletená se Santanou - to naznačuje, že Demiina postava bude lesba. Jsem na to opravdu zvědavá!

VIDEO > The Mortal Instruments: City of Bones - TV Spot [Music Artists]

24. srpna 2013 v 9:56 | Weni
Konečně nějak trochu vím, co přidat a podobně. Nejdřív přidávám kraťoučké video a jedná se zase o nějakou ukázku na film The Mortal Instruments pro který Demi nazpívala písničku Heart by Heart, ale to určitě víte. Video se Demi nějak netýká, akorát se v čase 0:04 objeví její jméno. Jinak 12.sprna se v Los Angeles konala premiéra a hrozně jsem se těšila na fotky, ale Demi se jí nejspíš bohužel nezúčastnila a to je opravdu velká škoda, protože její účast byla potvrzena a stejně jako Ariana Grande se na akci neukázala.

KEEK VIDEO > San Antonio I'm coming!!! Get tix to see me perform at #festivalpeople

23. srpna 2013 v 9:01 | mitchie.
Demi aktualizovala svůj účet na keek, kde nás zve na festival People En Español, který se bude konat 1. září v San Antoniu, Texasu. Demi ve videu říká, že se těší na akci, a že zazpívá píseň Made in the USA.

VIDEO > Demi Lovato invites her fans to listen to "Heart By Heart"

15. srpna 2013 v 7:59 | mitchie.
Určitě víte, že Demi nazpívala písničku Heart by Heart pro film "The Mortal Instruments: City of Bones." Tento film bude mít premiéru už za necelý týden - 21. srpna! Objevilo se video, ve kterém nám Demi říká, abychom se na ten film koukali a poslechli si ten song, který mě se strašně líbí:)

VIDEO > Demi Lovato Behind the Scenes of ACUVUE® 1-DAY Commercial - EXCLUSIVE!

14. srpna 2013 v 8:37 | mitchie.
Ahoj, včera bylo na oficiálním youtube kanálu ClevverTV zveřejněno tohle úžasné video ze zákulisí ACUVUE ® 1-DAY, ve které je Demi mentorkou. Můžete si všimnout záběrů z focení a já strašně doufám, že se ty fotky co nejdříve objeví. Pro Acuvue natočila Demi také reklamu na kontaktní čočky, ale to Vám sem jednou psala i Weni. Jinak tam Demi také poskytla rozhovor. A Demi vypadá nádherně:)

VIDEO > Fifth Harmony Tease “Me & My Girls” Music Video & Talk Demi Lovato - 2013 Teen Choice Awards

12. srpna 2013 v 12:36 | Weni
Včera po příjezdu na Teen Choice Awards udělali Fifth Harmony rozhovor s nějakou reportérkou pro Clevver TV. Nevím přesně v jaké minutě ani vlastně nevím co říkali, ale podle všeho by se ve videu měli zmínit Demi. Já vám o tom nemůžu nic víc říct, jelikož momentálně nestíhám a na video jsem se nedívala.

KEEK VIDEO > "Soooo sleeeeeepy… Good morning!!!"

11. srpna 2013 v 19:22 | Weni
Vím, že jsem napsala, že sem ty odkazy na TCA dám kolem páté hodiny, ale je toho teď na mě moc. Pořád balím, stahuju písničky a vůbec nestíhám. Ale to není teď podstatné. Jak se Demi dneska probudila dala na svůj Keek tohle video. Vypadá to, že je vážně ospalá. A musím dodat, že má opravdu kráskou koupelnu :D Celkově co jsme zatím z fotek a tak mohli vidět z jejího bytu, tak se mi opravdu líbí.

"Taaaak ospaaaaaaalá... Dobré ráno!!!"

VIDEO > Demi's seat at Teen Choice Awards

10. srpna 2013 v 11:03 | Weni
Mám pro vás jedno video ze zákulisí Teen Choice Awards kde je hlavně Lucy a Darren, kteří budou celou tuto akci moderovat. Ale jde o to, že ve videu i na fotce (která je vyfocená z videa, ale na tom nezáleží) můžete vidět Demiino místo. Posadili ji mezi Nicka a Joa Jonase. Jelikož Nick je s Demi dost dobrým kamarádem, tak jsem opravdu ráda, ale taky jsem doufala, že Demi posadí vedle Seleny nebo Miley. Snad i tak uvidíme psolečnou fotku.


sedadlo Demi jde vidět v čase 1:08 a 1:54

VIDEO > Demi Lovato and Kelly Rowland's prank on Simon Cowell&imon Cowell wants Demi Lovato to kiss him?

8. srpna 2013 v 22:45 | Weni
Kdysi jsem sem přidávala jedno video na které si možná, ale opravdu jen asi málo z vás možná vzpomíná. Šlo o to, že Simon pro společnost Skype natočil takové video, kde oslovuje celebrity a celkově všechny, aby mu pokládali otázky a on na ně odpoví. Demi si to nemohla nechat ujít a zase mu dala jednu fakt strašně originální otázku :D Zeptala se ho: "Pamatuješ si jak jsi snědl býčí varlata?", nebo něco v tom smyslu. Právě tady v těch videích najdete Simonovu odpověď. Já se na videa neměla ještě čas podívat, takže vám přesně nemůžu říct co se v nich děje, ale určitě až bduu mít čas tak se na obě podívám.


KEEK VIDEO > "Operation: Scare your friend while she's sleeping, then post it on keek for the world to see.... HAHAHAHAHA"

3. srpna 2013 v 21:06 | Weni
Mám tu další keek, který Demi zveřejnila dneska odpoledne. Bohužel v tom videu naše Demi není, ale natočila jak někdo vystrašil její kamarádku když spala a je to docela vtipné, ale upřímně je mi jí líto, protože kdyby tohle někdo udělal mě tak ho zabiju :D

VIDEO > Message for 2 million

3. srpna 2013 v 9:51 | Weni
Včera bylo na Facebooku na oficiálním účtu X-Factoru zveřejno tohle video, ve kterém Demi, Kelly, Paulina a Mario Lopez děkují za 2 úžasné milony následovníků, kterých včera dosáhl X-Factor na Twitteru. Jsem za to strašně ráda a samozřejmě jim gratuluju. Doufám, že jim to číslo bude jen narůstat.

VIDEO > Bella Thorne talks about Demi on MTV

2. srpna 2013 v 23:37 | Weni
Bella Thorne, kterou asi většina zná hlavně ze seriálu Na parket, v rozhovoru s MTV musela odpovědět na otázku, jestli má radši Selenu Gomez nebo Demi. Řekla, že je Demi od ostatních celebrit jiná. Ale myslela to samozřejmě v dobrém a je to od ní milé.

KEEK VIDEOS #02

2. srpna 2013 v 9:54 | Weni
Demi zase zveřejnila dvě nové videa na svůj účet na Keek.com. Je v nich se svými kamarády a všichni na sobě mají umělé kníry. No když si ty videa pustím musím se strašně smát :D Jinak je ve videu samozřejmě i Marissa, kterou už možná trochu z Demminých fotek a videí znáte. Jsem ráda, že ty vdiea pořád zveřejňuje.

¨
"Jak natočit samu sebe..."

"Jenom se přiravuje červený koberec..."

VIDEO > Wishing Happy Birthday to Aris

31. července 2013 v 11:09 | Weni
Aris přidala na svůj účet Telly nové video ve kterém je Demi. Dost se divím, že ho Demi nedala na Keek nebo tak, ale ve videu přeje Aris (mimochodem Demiina sestřenice) všechno nejlepší k jejím 16.narozeninám. Já jí samozřejmě taky přeju všcehno nejlepší! A Demi je ve videu hrozně krásná.


"Šťastné sladkých 16 mojí nádherné sestřenici @arisofchaos!!! Tak moc tě miluju!!"

VIDEO > Joe rates Demi Lovato, Miley and Selena!

26. července 2013 v 9:44 | Weni
Moc se omlouvám, že dneska jsem tady vzhledem k tomu jak normlně přidávám celkem pozdě. Ale zase není moc novinek, každopádně přidám co budu moct. Tohle video se objevilo už ve středu, ale nějak jsem na něj úplně zapomněla, nevím jak mi to mohlo vypadnout. Joe Jonas dělal v americkém Bravu rozhovor a moderátor mu řekl, ať seřadí Miley, Demi a Selenu podle oblíbenosti. Joe vůbec nevděl, ale konec řekl, že jeho oblíbenkyní je Demi a potom Miley a kvůli tomu, že Sel dlouho neviděl ji zařadil až na poslední místo.

VIDEO > MTV: 10 on top - Little Mix talks about Demi like about fifth member

24. července 2013 v 15:39 | Weni
Když MTV vysílalo pořad 10 on top, nějaký fanoušek to celé natočil. Tento pořad obsahuje i rozhovor s britskou dívčí skupinou Little Mix. Když se jich moderátorka zeptala, koho by chtěli jako patého člena, jedna z nich řekla Demi. Je to od nich strašně milé. Navíc Demi o nich taky často hezky mluví, tak jsem ráda, že i oni ji mají rádi. Video si přetočte na 2:04.

VIDEO > New The Mortal Instruments:City Of Bones spot ("Heart By Heart")

24. července 2013 v 8:15 | Weni
Dneska je podle mě spoustu takových zajímavějších novinek a hrozně se těším až vám je všechny dám. Nejdřív ale přidávám jedno video, které se sice úplně tak Demi netýká. Jedná se o třiceti sekundovou reklamu k filmu Mortal Instruments: City Of Bones, pro který Demi nahrála písničku Heart By Heart a právě v této reklamě jde kousek z ní slyšet. Mimochodem na film se strašně těším, vypadá to úžasně!

KEEK VIDEOS #01

23. července 2013 v 10:47 | Weni
Omlouvám se, že mi dneska ty novinky tak trvaly, ale něco jsem ještě řešila a podobně. Demi včera v noci přispěla na svůj účet na Keek třemi videi. Podle některých, co jí sledují dokonce čtyřmi, ale to jedno nakonec smazala což je strašná škoda. Demi asi pořád ještě po tom zákroku nemůže mluvit takže je momentálně doma. První video je z vystoupení na Crazy Good Summer, ve druhém mluví Demi o tom, že je na krabici sušenek Pop Tarts její fotka a ve třetím nastupuje do výtahu. Miluju tyhle videa, takže doufám, že budou jenom přobývat.

"PŘICHÁZEJÍCÍ!!!! Videa z doby kdy jsem ještě mohla mluvit..následujte mě na Keek pro více videí! #zákrokjenanic"

"Pop Tarts pro mě vyrobili moji vlastní krabici!!! #pořádnemůžumluvit"

"#výtahy #cizinci #takokouzlující"

KEEK VIDEO > "NO MORE TONSILS!!!!!"

19. července 2013 v 22:18 | Weni
Dneska jsem od počítače výjmečně odešla dřív a doufala jsem, že už se nic neobjeví. Demi ale zhruba před hodinou na svém účtu na Keek zveřejnila jedno krátké video kde jede autem nejspíš z nemocnice. Taky říká, že jí trhali mandle a že je to na nic a potom dodá, že je aspoň venku hezky.

"UŽ ŽÁDNÉ MANDLE!!!!!"

VIDEO > Demi Lovato - Made in the USA (Official Video Teaser #3)

17. července 2013 v 12:13 | Weni
Dnešní snad nejlepší novinkou je další ukázka na videoklip Made in the USA, který bude dneska! Ve videu opět Demi není a myslím, že celkově ve videoklipu moc nebude, ale těším se na to a to strašně moc, protože to bude úplně něco nového a jiného. Jinak to samozřejmě vypadá skvěle. Zatím co jsem četla, měl by být zveřejněn dneska v šest hodin odpoledne (v našem čase), ale ještě vám to upřesním potom do tohoto článku.

VIDEO > Carly Rose Sonenclar talking about collaborating with Demi Lovato, Miley Cyrus and Selena Gomez

16. července 2013 v 21:58 | Weni
Carly Rose Sonenclar, kterou určitě znáte z minulého ročníku X-Factoru, poskytla nějaké stránce rozhovor a dokonce tam mluvila o spolupráci s Demi, Miley a Selenou. Konkrétně se jí mdoerátorka zeptala s kým by chtěla spolupracovat z těchto tří zpěvaček a Carly odpověděla, že se s Miley ještě nesetkala a tak buď s Demi nebo Selenou. Pokud máte Carly rádi, určitě se podívejte, je tam hrozně milá.

VIDEO > First Look at “Ryan Seacrest With Selena Gomez"

16. července 2013 v 15:08 | Weni
Selena Gomez natočila nedávno s Ryanem Seacrestem speciál, ve kterém samozřejmě Selena poskytla Ryanovi rozhovor. Objevila se už na tento speciál malá ukázka a v 0:10 se zmiňuje o naší Demi! Těším se na celý rozhovor a doufám, že tam toho o Demi bude říkat víc, protože přece jenom byly dřív dost dobré kamarádky a myslím, že pořád jsou. Jinak tohle je už trochu mimo článek, ale když už jsme u Ryana, nedávno byl na nějaké stránce v nějakém americkém časopisu a Demi označil jako jeho největší "celebrity crush" - což znamené vlastně celebrita, do které je někdo jakoby "platonicky zamilovaný" a obdivuje ji.

VIDEO > HOT THIS WEEK: July 12, 2013

14. července 2013 v 10:23 | Weni
VEVO zase zveřejnilo další video do "Hot this week" což znamená, že představují a oznamují co se bude dít přístí týden. Jelikož bude mít ve středu (17.7.2013) premiéru Demiin singl Made in the USA, nesměli takovou novinku vynechat a mluví o tom od 1:05. Záběry jsou tam sice jen z Behind the Scenes a z teaserů, ale to myslím nevadí. Jsem ráda, že se o tom aspoň takhle dozví více lidí.

VIDEO > Cover Shoot “Fashion Magazine" (behind the scenes)

11. července 2013 v 20:20 | Weni
Jak všichni víme, Demi nedávno nafotila pro kanadský časopis Fashion neuvěřitelně překrásný photoshoot (fotky z nej můžete vidět i na layoutu nebo se na ně můžete podívat tady) a tohle je video z focení během kterého Demi měla možnost vystřídat několik nádherných šatů a ve videu říká, které z nich byly její nejoblíbenější. Má tam ještě hnědé vlasy takže předpokládám, že se fotil někdy už dřív, ale je ve videu naprosto nádherná.

VIDEO > Demi Lovato Takes the Pledge to Never Text and Drive - AT&T It Can Wait

11. července 2013 v 12:53 | Weni
Málem bych zapomněla na tohle video! Demi asi před dvěmi měsíci natočila video do další kampaně. Tato kampaň se jmenuje AT&T It Can Wait a jde o to, aby lidi během cesty autem nepsali zprávy, nevolali a dávali pozor při jízdě. O tom taky Demi ve videu mluví a dokonce má na ruce napsané "It can wait" (může to počat).

Keek video > "Workout baby!!!"

8. července 2013 v 9:21 | Weni
Na oficiálním účtu na Keek.com Demi přibylo další video a tentokrát v něm cvičí! Je tam úplně úžasná a jsem neskutečně ráda, že chodí cvičit. Navíc jak tam všechny ostatní povzbuzuje je strašně milé. Ty její videa z Keek hrozně miluju a těším se na další. Jinak video není na youtube, takže musíte kliknout na tento obrázek.

"Cvičení zlato!!!"

Video > Demi Lovato Announces Crazy Good™ Summer Show

7. července 2013 v 8:08 | Weni
Dneska jsem kromě tohoto videa nic bohužel nenašla. Demi nám v něm oznamuje, že 17.července vystoupí na Crazy Good Summer Show ve Philly. Někteří sice říkají, že to přesunula kvůli její nemoci, ale jelikož tady v tom videu byla Demi ještě zdravá tak to bude nejspíš i kvůli přesunutí videoklipu Made in the USA, který by měl vyjít už 16. nebo 17.července. Jinak je Demi ve videu strašně zlatá!

Keek video > "LOL at Kelly behind me!!!! Hahahahah"

6. července 2013 v 9:07 | Weni
Nezaložila jsem novou rubriku, ale odteď budu psát ke článkům s videi z oficiálního účtu Demi na Keek jako "Keek video" a je to abych v tom měla větší přehled. Ale teď k samotnému videu - Demi ho přidala na svůj nejnovější účet Keek a je opět ze zákulisí X-Factoru. Demi tam mluví o konkurzech v Denveru a na konci za ní zační Kelly skákat. Vážně mě ty videa z X-Factoru začíají zabíjet! :D

"LOL Kelly za mnou!!!! Hahahahah"

Video > Demi Lovato and Little Mix put Simon Cowell on the spot with a Skype Video Message

5. července 2013 v 10:20 | Weni
Simon Cowell nedávno natočil video pro takovou menší reklamu k aplikaci Skype a v něm říká, že nám dává šanci natočit video vzkaz s otázkami a potom na ně odpoví. Video ale natočily do reklamy taky celebrity jako Little Mix, Emblem3, Fifth Harmony, Kelly Rowland a naše Demi. Demi se doslova Simona zeptala: "Pamatuješ si jak si snědl byčí varlata?" Některé otázky mě fakt dost rozesmály :D

Video > Demi Lovato sizzles on the cover of Cosmo

1. července 2013 v 22:31 | Weni
Zatím by to měli být všechny novinky a jako poslední pro vás mám ještě video z focení pro úžasný a nejnovější photoshoot pro obálku sprnového čísla Cosmopolitanu. Demi tam dost mluví o věcech jako o novém albu DEMI a podobně. Všem dopuručuju se podívat, Demi je tam krásná!

Video > Demi Lovato - Made in the USA (Behind the Scenes)

28. června 2013 v 16:39 | Weni
Konečně vám sem můžu dát video z natáčení vidoeklipu k Made in the USA! Čekala jsem, že nejdřív bude videoklip, ale jsem z toho nadšená. Demi tento videoklip vlastně režírovala a jde to vidět, protože přece jenom ve videoklipu nebude jen ona, ale hlavně tam teda asi uvidíme dva herce, kteří si tam měli možnost zahrát pár. Ale tohle video z natáčení se mi hrozně líbí! Demi si to režírování podle mě strašně užila.

Video > Made In The USA - Behind The Scenes (GMA)

27. června 2013 v 18:28 | Weni
Dneska vůbec ty novinky nestíhám! Nevěřila bych, že když Demi dneška šla jen na jeden rozhovor může mít tolik novinek. Přivávám ještě samostatně video ze zákulisí z natáčení videoklipu Made in the USA, které jsem sice dneska přidávala jen dvakrát, ale tohle je vystřihnuté z celého rozhovoru. Je to dokonalé♥

Video > Photoshoot: Nylon Magazine - Behind the Scenes

25. června 2013 v 13:51 | Weni
Dneska je oproti včerejšku minimum novinek, ale ani se moc nedivím. Každopádně ještě přidávám tohle jedno dokonalé video z focení photoshootu pro časopis Nylon Magazine. Tento photoshoot patří k jedním z mých nejoblíbenějších, takže jsem z toho videa opět strašně nadšená. Demi ve videu mluví o novém albu a můžeme tam vidět dokonce i záběry, které jsme z fotek neměli možnost vidět!

+ Připonímám, že teď asi chvilku nebudou novinky a první akce na které se Demi objeví je vystoupení v Good Morning America už tento čtvrtek (27.6.2013)!

Video > Official account on Keek

22. června 2013 v 10:32 | Weni
Demi už si před pár dny založila účet na Keek a teď zveřejnila video, které potvrzuje, že ho opravdu má! Taky říká, že bude točit videa takže se na ně určtě můžeme všichni těšit. Ve videu je strašně roztomilá a můžete si všimnout, že ho natočila v zákulisí X-Factoru. Na této stránce se jmenuje stejně jako na twitteru - ddlovato a její účet najdete na této adrese: keek.com/ddlovato. Během dneška ještě odkaz dám do menu :)


Demi: Ahoj lidi! To jsem já, Demi a jsem strašně nadšená, protože teď už všichni víte, že mám Keek! Takže natočím pár videí, budete se bavit, taky se budete určitě smát a až je udělám bude to trapné... Každopádně se nemůžu dočkat až uvidíte víc mých videí a doufám, že se vám budou líbit!

"Teď jsem na Keek!! Pojď a následuj (followni) měěěěě!!! keek.com/ddlovato"

Video > Demi Lovato & Jessie's mentorship episode | 2013 ACUVUE® 1-DAY Contest

20. června 2013 v 19:12 | Weni
Je mi hrozně, že to video přidávám až tak opožděně, ale jinak to bohužel nešlo. Konečně byla zveřejněná epizoda pro kampaň Acuvue 1-Day a Demi v něm pomáhá Jessie, která se chce stát zpěvačkou. Celé je to totálně dokonalé a nemám z toho slov. Demi je tam nejen nádherná, ale taky strašně milá a jde vidět jak jí chce se vším pomoct. Hrozně jsem se na to video těšila a jsem ráda, že už jsme se ho konečně dočkali.

Video > Demi Lovato - Multitasking!!!!

19. června 2013 v 21:14 | Weni
V pondělí jsem tady přidávala fotku když Demi usnula při dělání nehtů na MMVA a včera večer dokonce Demi zveřejnila i video ve kterém se jí někdo ptá na různé otázky a ona říká, že je unavená. Ve videu je úplně úžasná a strašně zlatá! Nedivím se, že byla unavená po všech těch akcích a hlavně X Factoru. Měla určitě náročný týden.

Video > Meeting fans in Toronto

18. června 2013 v 21:28 | Weni
+ INFO O BLOGU: Zaprvé se moc omlouvám! Většinou přidávám hned po škole, ale viděla jsem, že dneska není moc novinek a tak jsem ještě někam po škole zašla a nechtěla jsem zase celý den sedět doma když bylo tak hezky.

Nějaká fanynka v Kanadě měla možnost se setkat s Demi když odcházela ze zvukové zkoušky na MMVA! Na Demi tam čeklo strašně moc fanoušků a s většinou se vyfotila nebo se jim podepsala, ale všem samozžejmě nemohla. Jde vidět jakou z toho měli fanoušci radost, že ji viděli.

Video > Demi’s concert in London will be avaiable on Thursday, 20.6. on VEVO

15. června 2013 v 12:54 | Weni
Nedávno jsem sem psala, že celou nahrávku z koncertu v Londýně v HD kvalitě by mělo VEVO na youtube nahrát v polovině června a teď už se objevil přesný datum! Tohle video přidalo VEVO stejně jako každý týden a když tam říkají, co nás čeká další týden, oznamují, že už 20.června bude tahle nahrávka na youtube! Já se na to strašně těším.

Video > Demi Lovato singing Heart Attack in shower - Marissa Callahan

14. června 2013 v 19:04 | Weni
Nejlepší kamarádka Demi, Marissa Callahan, už před měsícem když s Demi byly v zákulisí nějaké akci kde Demi vystupovala natočila video. V něm to vypadá, že to to zpívá Marissa, ale doopravdy je to vlastně Demiin hlas a Marissa jen dělá, že to zpívá. Už tenkrát jsem to video viděla, ale až teď ho někdo nahrál na youtube. Přijde mi to strašně vtipné :D A jinak Demi tam zpívá úžasně!

Video > Demi Lovato - DEMI (Full iBook Flip Through)

12. června 2013 v 12:16 | Weni
Pořád se objevují ještě nějaké screenshooty a videa ohledně elektronické knihy DEMI pro iPady. Někdo si ji už stihl dneska na iTunes koupit a ještě ji celou natočit na youtube a jsem za to fakt ráda! Video má skoro deset minut, ale je v něm opravdu všechno. Myslím, že na tohle jsme všichni čekali, takže kdo třeba zvažuje, že by si tuhle knihu koupil, tak se podívejte! Najdete v ní podle mě opravdu všechno co se týká Demi, jejích vystoupení, turné, alb a opravdu všechno. Dokonce jsou tam vypsané Demiiny nejoblíbenější věci, rozhovor, několik zpráv od Lovatics a takhle bych mohla určitě ještě pokračovat. Kdybych měla iPad, tak si ji hned koupím!

Video > DEMI - The Book (Official Trailer)

11. června 2013 v 18:52 | Weni
Před chvílí se objevilo další video a tentokrát oficiální trailer kde jsou záběry z elektronické knihy pro iPady nazvanou DEMI. Hrozně se mi to líbí a snad to potom bude někde na stažení bez toho aby se to muselo platit, protože to vypadá dokonale! Například to s těmi nehty vypadá fakt dobře a ani jsem nevěděla, že tam něco takového je, ale celkově je tam toho strašně moc!

 
 

Reklama